çok şükür mucizem geldi. Hamileyim.

hayirli olsun canim..
saglikla sihhatle kucagina almak nasip olsun..
darisida tüm bekleyen anne aday adaylarina insallah :KK66:

tebrikler canım allah kucağına almayıda nasip etsin inşallah darısı bizlere ve tüm bebek isteyen herkeze inşallahhh aminnnnnnnn

allahıma çok şükür 12 ay uğraştan sonra bende mucizeme kavuştum.şimdi test nümde ve ben ağlıyorum,gülüyorum.çok karışığım.rabbim tüm isteyenlere versin inşallah AMİNN:ecrin_bebek::nazar::nazar::nazar:

tebrik ederim canım. rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsiiiin. çok güzel heyecanlar seni bekliyo. tadını çıkar her gününün.

Allah sağlıklı doğumlar nasip etsin inşallah. Darısı biz olmayanların başına inşallah. Ben bu sitede yeniyim birşey sormak istiyorum sana arkadaşım. 12 ay denemişsin. Yumurtlama günlerini biliyormuydun birde yaşını öğrenebilirmiyim.

canım tebrik ederim.tez zmanda bebişi kucağında koklarsın.rabbim bizede versin.
a.s.​

Allah sağlıklı doğumlar nasip etsin inşallah. Darısı biz olmayanların başına inşallah. Ben bu sitede yeniyim birşey sormak istiyorum sana arkadaşım. 12 ay denemişsin. Yumurtlama günlerini biliyormuydun birde yaşını öğrenebilirmiyim.

öncelikle hepinize teşekkür ediyorum.rabbim herkese versin olmayan kalmasın inşallah.Aminn.aslında benim 2 oğlum var ben çok kız istediğim için 3. yü düşündüm. neyse 12 ay önce 8 yıldır duran spiralimi çıkarttırdım.ondan beri olmadı şimdi geldi mucizem çok şükür.şimdi dr dan geldim keseyi gördü 15 gün sonra kalp atışını duyacağız inşallah.allahım herkesin kucağını doldurrr Aminnn.:nazar::nazar::nazar:

tebrik ederim uzun bi aradan sonra insanın içinde bir can hissetmesi bambaşkaduygudur eminimki.allah bağışlasın arkadaşım,rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin.sevgiler

X