Çok sinirliyim şu an

kesinliklle size sormak zorundaydi sonucta sizin yaninizdan alip goturmus siz olmasaniz hani hakli olabilir kendince soramazdim yoktun diyebilirdi ama siz varken alip sormadan goturmesi gercekten cok yanlis.

6 aylik bebekmis birde allahim ya olurmu oyle sey ne gerek var ya .

ben cok tepki gösterdim biliyorum ama o an öle kızgındım kii
ya kendisi ogluna nereye gittiğini hep soruyo kac yasında adam markete gittiğinde hesap veriyor benim kızım daha 6 aylık ya bu ne düşüncesizlik

tamam canım haklısın dusuncesızlık yapmıs ama sende geregınden fazla telaslanmıssın gıbı geldı yada cocugum olmadı ıcın boyle gelıyo bılemıyorum
ama bıraz sakınlesmeyı dene olan olmus tepkınıde göstermıssın
bıdaha boyle bırsey yapmaya cesaret edemez zaten

kızlar inanın konuyu zaten buyüzden actım
siz tarafsız bakarsınız dısardan biri olarak diye düşündüm
fikirlerinize cok ihtiyacım vardı

Kesinlikle haklisin hangi anne olursa olsun öyle birseyde deliye döner....:teselli:

Sakinlestikten sonra kaynananla konus yine, sorun kizi almasi degil habersiz almasi diye izah et!

Arkadasim bence olayi abartiyorsun

Hani cocugun yürümeyi bilse, korktun biyerlere kayboldu diye.

Cocugunun kayinvalidenle oldugunu biliyorsun, nasilsa gelecekler.

Tamam söyleseydi iyi olurdu ama tepkini böyle bagirarak olayi büyüterek göstermeseydinde, annecim bidahakin söylede bende merak etmiyeyim diyebilirdin.

Simdi biliyormusun sen onun gözünde kötü gelin oldun, ve de kayinvalidende bundan sonra sana ayni karsilik verirse hic sasirma.

Magraya nasil bagirirsan öyle yanki gelir.

Düsünememisdir kadin, bazen bizde düsünmeden biseyler yapmiyormuyuz, sonradan ah keske böyle yapmasaydim demiyormuyuz

a.s. biraz sakin olmayi dene canim senin sagligin icin daha iyi olur

habersiz nasıl alırsın diye söledim zaten bana sölediği nenesiyim ne var burda

su pişkinliğe bakarmısınız beni bu denli sinirlendirmeye ne hakkı var yaa

ya tepki göstermeyecem diye düşündüm ama dayanamadım cok kzıgındım öfkemi kontrol edemedim benim kızım değilmiş gibi davranıyor ya anlatsam sayfalar yetmez buyüzden hiç girmeyecem ama tastım artık

6 aylık bebeğin dışarda ne işi var zaten soğuk hava
çok düşüncesiz gerçekten nene de kim olur annesi varken :1closedeyes:
gözünü korkutmuşsundur bi daha da yapmaz zaten (umarım ki yapmaz)

biraz fazla tepki vermişsiniz sanırım ağır konuşmuşsunuz karşınızdakinin bir büyük olduğunu unutup kırmışsınız.
tamam belki haklı olabilirsiniz ama diyorum ki keşke daha uygun bir d,lle anlatsaydınız.

haklısın, ben bir anneyim ve asla böyle tepki vermezdim...sonuçta annemize bağırıp kızabiliriz ama kayınvalidemize daha dikkatli olmamız gerektiğini düşünüyorum...

üstelik 6 aylık bebek evin içinden nasıl kaybolacak ki:uhm:

6 aylık bebeğin dışarda ne işi var zaten soğuk hava
çok düşüncesiz gerçekten nene de kim olur annesi varken :1closedeyes:
gözünü korkutmuşsundur bi daha da yapmaz zaten (umarım ki yapmaz)

İstanbul bile yazı yaşıyor Hatay daha sıcaktır be canım:mymeka:

bence kayınvalidesine (kaynanasına) zaten sinir olduğu için bahane klava:etmiş a.s

arkadasım evin içinden değil ve o an o gerginlikte daha cok kendinizi düşünüyosunuz karsı tarafı değil

kusura bakma çok ayıp etmişsin...kayınvaliden mi kaynanan mı bilmiyorum ama abartmışsın

kaynanam olması bana sormadan sölemeden kızmı alma hakkını vermiyoooor

ayrıca ne demek anemize kızarız ama kaynanamıza hayır anneme daha da saygılı davranmam gerekirken çünkü annem evin içinde değil bahcedeydik ve alıp gitti bir daha düşünün isterseniz

İstanbul bile yazı yaşıyor Hatay daha sıcaktır be canım:mymeka:

bence kayınvalidesine (kaynanasına) zaten sinir olduğu için bahane klava:etmiş a.s

belkide haklısınız bayan zaten gözüme bir sürü yanlıs hareketten batmıs üstüne bunu yaptıgında alkıs tutacak halim yok
kibar olmaya calıstım cogu zaman ama bir yerde sabır tasıyorbenneyaptımki

Son düzenleme:

arkadaşım eğer büyük büyüklüğünü blirse emin olun küçükte küçüklüğünü blicektir..bir söz vardır bir büyüktür kendini saydıran.eğer kendine saygılı olmasını istiyosa bi küçüğünün onunda bir birey olduğunu kabullenicek hhaaa yok o gelindir izin almakmı lazım derse sonuçlarına katlanıcak.biz büyüktür diye ne kadar alan alıyosak inanın onlarda o kadar suistimal ediyolar.belki arkadaş fazla tepki vermiştir bu görecelidir kişiye göre değişir bi başkasına abartma olarak geleblir ama belkide o an için çocuğu için telaşlandı yani aklım almıyo 6 aylık çocuğu götüryosun ama habersi götrümekte neyin nesi insanın aklına herşey gelebilir.arkadaşın biri sinir olduyo olabilir kaynanasına onu bahane etmiş olabilir çok yanlış konuşuyosunuz blip bilmeden bi insan manyakmıdır durup duruken sinir harbi yaşasın.iki iki daha 4 bu ülkede kayınvalideler eğer objektif olabilse aile kurumu kurtulurdu bence devletinde bu olaya bi el atması gerekiyoklava:

Arkadaşım çok haklısın,benimde 8 aylık oğlum var,bir an kendimi senin yerine koydum..çıldırırım herhalde,sonuçta ben annesi olarak oradayken hiçkimse bebeğimi alıp-bana söylemeden-bir yere götüremez..bir kere tepkini gösterince bir daha da cesaret edemez zaten..bu annemde olsa böyle kayınvalidemde olsa böyle...

kaynanan olması kızını sormadan alıp gitme hakkını tabiki vermez şekerim...benim demek istediğim kızını kucağından hırsla alıp sinirlenmene abarttın dedim...kaldı ki bahçedeymişsiniz telaşa kapılmakta haklısın ama ben gene de senin gibi davranmaz davranamazdım:1no2:

ben annemi gönlümde tabiki kayınvalidemdem üstün tutarım ama bu konuda kararım katidir "kayınvalide saygı açısından öz anneden bir adım önde tutulmalıdır" anneye saygısızlık yapmak değil ana kız tartışması başka gelin kayınvalide tartışması ayrıdır...anneler kızlarını her şekilde affederler ve yapıcı olurlar:teselli:

kayınvaliden ne yaparsa yapsın sana batacaktır..ne diyeyim Allah her ikinize de kolaylık versin.:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…