Çok sinirliyim şu an

Anne olmayanlar yada bekar olanlar bu konu hakkında yorum yapmasın bence...bende çok abartılı bulurdum böyle tepkileri bekarken..ama bana hep hele bi anne ol,ondan sonra bakarız derlerdi..kendimi şimdi arkadaşın yerine koyuyorum ve hak veriyorum..anneden yada babadan izin almanın gerekli bi davranış olduğunu ,bebeklikten itibaren aşılamak lazım..bebekleri anlamıyo zannetmeyin..herşeyin farkındalar, o yüzden acıkınca yada altları kirlenince,gazı olunca feryad figan ağlıyolar..saygılar canlarım

arkadaslar bende kasıt var demedim zaten bakın düşündüm o halimle kalbini kırmak istemedim ama o gelince kendimi frenlemedim lütfen yanlıs anlasılmakta kalp kırmakta istemiyorum

hepinizin fikirlerine saygı duyuyorum ve dün bu konuyu actıgımda bazı arkadaslar gercekten beni rahatlattı oyüzden hepinize tesekkür ediyorum kırdıklarım varsa da üzgünüm diyorum:1hug:

1 . siz kim olursanız olun bana bu kadar katı seviyesiz eleştiri yapma hakkına sahip değilsiniz anlamamkta da diretiyorsunuz yorum yapmayın ozaman konuya ne bu terbiyesizlik yaa kac kere anlattım tepkim fazla zaten biliyorum ama o an tutamadım kendimi zaten bunu sormak için actım konuyu...
kaynanam adına da yorum yapmaya baslamıssınız hanımefendi agır olun diyorum

sorunumu daha suan da kadar anlamadıysan lafım kalmadı sizden kaba hareket görmek istemediğim kesin bana cevap vereceksiniz derken kendiş derdinize düşmüşsünüz farkındamısınız

sırf bu konu kapatılmasın diye bunları görmezden geliyorum:mymeka:

bak tatlım sen çok sinirlisin....
ben konuna yazdığım mesajlara +rep ler alıyorum...
sen çok gergin olduğun için bazı şeyleri yanlış anlıyorsun...
tavsiye istedin sana tavsiye verdim ama sen beni yerden yere çarptın...
ben tepkimi ılımlı bir şekilde gösterince daha da abarttın
artık sana diyecek sözüm kendine ve bebişine iyi bak olacaktır.:nazar:

konunun kapatılması için ricada bulundum bana gerekli gereksiz fikirlerinizi aktardıgınız için tekrar tesekkürler saygılarımlaa

neyseki bişey olmamış canım
daha fazla gerginlik olmasın aranızda
sende biraz idare et canım benim

aklınca gezdirmek istemiş
habersiz yapması çok kötü
ama siz konnuşurken bölmek istememiştir belki
ne bilim amannn kaynana iştee...şutarafagitti

tamam canın senin güzel hatırına ben susuyorum zaten cogu zaman susmak en iyi cevaptır

ewet sekerim dogru anlamıssın gerekli beni yatıstırıp dogru düzgün yorum yapanlarınki gereksizde sizin mesajlarınız anladınız mı

bu arada konu kapatıldı siz daha burdasınız:nazar:

naz hanım farklı bakış açıları olacaktır....
hayat tek bakış açısından yaşansaydı dünya güllük gülistanlık olurdu.

beni neden kovduğunuzu anlamıyorum...
size hakaret etmedim aksine hakarete uğradım ama sinirli yapınıza veriyorum ve ortak müşterekde buluşmak için çaba sarfediyorum.

X