Çok mutluyum!! Rabbime şükürler olsun ki hamileyim!!

hayırlısı olsun canım senin adına çok sevindim inşallah allah sana kucağına alıp sevdiğin günleri de gösterir..

Herkese GÜNAYDINNN!!!!!!!!!!!a.s.

Dün akşam ilk kontrolüm vardı... ÇOKKK ŞÜKÜRRRR bebeğimin kalp atışını ve kendisini gördük... Karından ultrasonla bakıldı... 6 hafta 5 günlükmüş, boyu 8.4 mm miş.. :nazar: haftasına göre gelişim normal herşey yolunda gözüküyor dediler.. doktorumum deyimiyle ''bu maya tutmuş''... kullandığım ilaçların bir kısmını bıraktım.. haftada bir kalçadan iğne, günlük olarak vitamin, progestan fitil ile kan sulandırıcı iğneler devam ediyor... kısmet olursa 16 Aralık ta ikinci kontrolümüz var... Bugünleri görmek hayal gibi geliyordu... Rabbime şükürler olsun... dün akşamdan beri ultrasondaki görüntü gözümün önünden gitmiyor... yanıp sönen o küçücük kalbi görmek :asigim: tarifi olmayan duygular yaşıyor insan.... Rabbim inşallah sağlıklı bir hamilelik dönemi geçirmemizi ve sağlıkla kucağımıza almayı da nasip eder...:Saruboceq: Rabbim herkese bu güzel duyguları yaşamayı nasip etsin... hem bebek bekleyen arkadaşlarım, hemde tedavileri devam eden arkadaşlarım dualarım hepimiz için... :enbuyukkk: Sağlıcakla kalın...

Allahım tamamına erdirir inş.darısı isteyen herkesin başına.tebrik ederim böyle haberler duyunca kendimi karşıdakinin yerine koyuyorum çok sevindim.

Herkese GÜNAYDINNN!!!!!!!!!!!a.s.

Dün akşam ilk kontrolüm vardı... ÇOKKK ŞÜKÜRRRR bebeğimin kalp atışını ve kendisini gördük... Karından ultrasonla bakıldı... 6 hafta 5 günlükmüş, boyu 8.4 mm miş.. :nazar: haftasına göre gelişim normal herşey yolunda gözüküyor dediler.. doktorumum deyimiyle ''bu maya tutmuş''... kullandığım ilaçların bir kısmını bıraktım.. haftada bir kalçadan iğne, günlük olarak vitamin, progestan fitil ile kan sulandırıcı iğneler devam ediyor... kısmet olursa 16 Aralık ta ikinci kontrolümüz var... Bugünleri görmek hayal gibi geliyordu... Rabbime şükürler olsun... dün akşamdan beri ultrasondaki görüntü gözümün önünden gitmiyor... yanıp sönen o küçücük kalbi görmek :asigim: tarifi olmayan duygular yaşıyor insan.... Rabbim inşallah sağlıklı bir hamilelik dönemi geçirmemizi ve sağlıkla kucağımıza almayı da nasip eder...:Saruboceq: Rabbim herkese bu güzel duyguları yaşamayı nasip etsin... hem bebek bekleyen arkadaşlarım, hemde tedavileri devam eden arkadaşlarım dualarım hepimiz için... :enbuyukkk: Sağlıcakla kalın...

canım allah mutluluğunu daim etsin İNŞALLAH..Bebek gelişim takvimini yesinler senin...oh oh oh maşallah maşallah..

Tebrikler canım. :hooray: Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah. a.s.

1381.jpg

tebrikler canım bende hamileyim ve bu duyguyu cok iyi biliyorum insallah sag salim kucagına alırsın melegini

allah sag salim kucagınıza almayı nasip etsin
ankarada hangi kliniklere gittin hangilerinden memnun kalmadın hangisinden memnun kaldın
bizde tecavi asamasındayız

canım benim yaaa çok çok sevindim allaha şükürler olsun..inşlh kolay bi hamilelik geçirirsin.bende 7 haftalık hamileyim

Herkese MERHABA,
iş yoğunluğundan uzun bir zamandır foruma giremiyordum.. annemde kalıyorum oradada internet yok.. ama aklım hep sizlerde..
biz bugün 20 haftalık olduk.. biraz önce dr dan geldik ayrıntılı ultrasonumuz vardı.. çok şükür herşey yolunda.. yarın akşam kendi dr ile görüşeceğiz.. Allah nasip ederse bir kızımız olacak, kilomuz 375 gr, boyumuz 22 cm.. çok şükür miğde bulantılarım geçtii.. demir hapları şurup olarak değiştirildi ve miğde için de şurup kullanmaya başladım.. kızımda kendini hissetirmeye başladı.. RABBİM herkese bu güzel duyguları nasip etsin!!

Son düzenleme:
X