Çok korkuttun beni annem :(

yok yok kesinlikle öyle hissettirmiyoruz artık konusu kapandı dünde kaldı zaten çok kötü korku atlatmış bilerek isteyerek olmamışki biz sadece dün çok telaşlandık ben biraz ağladım onu öyle görünce karşımda sonra ablamda geldi eve annem bizi görünce sarıldı ikimizede oturdu ağladı yaa birde şey koydu bana şöyle bişi dedi enişteme "aysuyu verdim aklım gitti belinayıda verrisem duvarlar üstüme gelir ben iyice kaybederim kendimi"senağlama

canim benim ya..kiyamam ben ona..cok korkmus..sen evlensen ne olcak? onun kizisin..anneniz aya bile gitse hep yaninda olcaksiniz evelAllah..hiç üzmesin kendini boş yere..

zaten önce dahiliyeye götürücem aç gidicez tahlilleride yaptıralım die kan ve idrar testi isterler kesin orda dicem zaten şekeride var ölçülsün bakılsın dicem, ardından nörolojiye geçicez ordda unutkanlığını söylicem ve şeker hastası olduğunu yine dile getiricem sanırıım orasıda röntgen isticektir değilmi:uhm: peki bu röntgen beyinden çekileceğei için acıf alan hissedermii ??

belinaycığım, ben şiddetli başağrısı şikayetiyle nöroloğa gittim geçende.
beyin mr,ımı istedi doktor.
bizde eşimle mr, ımı çektirmeye gittik.
mr,da dört bir yandan şiddetli sesler duyduğumu hatırlıyorum.
can yanması diye birşey sözkonusu değil.
ama yatıp, tünel gibi birşeyin içine girdim.
girmeden görevli bana ; paniklerseniz,daralırsanız bu butona basın deyip elime buton verdi.
bende girmeden sıkıca gözümü kapadım ( açarsam paniklerdim belki )
ve çıkana kadar açmadım.
anneciğine bunu yapmasını söylersen, daha rahat olacaktır eminim.
benim mr, da birşey çıkmadı allaha şükür.
anneciğinin de iyi haberlerini bekliyorum inşallah.

belinaycığım, ben şiddetli başağrısı şikayetiyle nöroloğa gittim geçende.
beyin mr,ımı istedi doktor.
bizde eşimle mr, ımı çektirmeye gittik.
mr,da dört bir yandan şiddetli sesler duyduğumu hatırlıyorum.
can yanması diye birşey sözkonusu değil.
ama yatıp, tünel gibi birşeyin içine girdim.
girmeden görevli bana ; paniklerseniz,daralırsanız bu butona basın deyip elime buton verdi.
bende girmeden sıkıca gözümü kapadım ( açarsam paniklerdim belki )
ve çıkana kadar açmadım.
anneciğine bunu yapmasını söylersen, daha rahat olacaktır eminim.
benim mr, da birşey çıkmadı allaha şükür.
anneciğinin de iyi haberlerini bekliyorum inşallah.

ahh bitanem benimm bu çok iyi oldu benim için çok teşekkür ederim bunu dicem anneme hayatım çok şükür sende birşey çıkmamış inşallah benim anneciğimdede çıkmicak birşeyy ALLAH RAZI OLSUN CANIM​

kendi annem geldii aklımaa
ailelerimizee rabbimm sağlıkk uzun ömür versinn

ayy yaa kıyamamm ben onaa

kendi annem geldii aklımaa
ailelerimizee rabbimm sağlıkk uzun ömür versinn

ayy yaa kıyamamm ben onaa

bitanem benim çok teşekkür ederim gözeğim ALLAH RAZI OLSUN hepimiziin ANNLERİNE SAĞLIK SIHHAT UZUN ÖMÜRLER VERSİN RABBİM:Saruboceq:

Gecmis olsun ya, cok üzücü, umarim kötü birsey yoktut ama annelerimizi böyle görmek insani ciddi anlamda korkutuyor.

Belki alshaymer baslangici vardir, bana biraz öyle geldi.
Aksamlari en son yiycegi sey 3 tane kuru koy kayisi olsun iyi geliyormus.

Birde cok beyin sporu yapmali gazete okusun birseyler cözsün vs.
Arkadasimin anneside böyleydi ama cok ilerlemisti onun , evden kacip sabahlara kadar bulamiyorlardi.

rabbim bağışlamış anneni sana :asigim:
bakalım doktor ne diyecek

Gecmis olsun ya, cok üzücü, umarim kötü birsey yoktut ama annelerimizi böyle görmek insani ciddi anlamda korkutuyor.

Arkadasimin anneside böyleydi ama cok ilerlemisti onun , evden kacip sabahlara kadar bulamiyorlardi.

ya arkadaşım moral vereceğiz bozup panikletmeyeceğiz benziyorlarla tahminlerle böyle yorumlar yapmayacağız lütfen ama.

yarından sonra şu kuru kayısı olayına geçim doktordan dönerken biraz gezelim dedi gezicez tontişimle hem aktarcıyada gidip alırım kuru kayısı, bu arada annem çok dantel yapar gazete okur bulmacayı hiiç çözmeza.s... dediğin gibi gerçekten annelerimizi öyle görmek çok korkutup üzüyoo heleki ben 25 yaşına kadar böyle bir olayla karşılaşmamıştım annemle ilgili düşün yani dün gece 3'e kadar uyuyamadım hep odasına gidip izledim anneciğimi

rabbim bağışlamış anneni sana :asigim:
bakalım doktor ne diyecek

kuzum benimm evet rabbim annemi dualarıyla evin yolunu bulmasında yardımcı oldu stresten uyuyamıyorum bile yarın ya kötü bişi olursa korkusuyla gerçi öğlen 1'de çıkıcaz evden dua et ne olur kuzum

geçmiş olsun belinaycığım..

bana alzheimer gibi geldi...dilerim ciddi birşey değildir canım.

ya arkadaşım moral vereceğiz bozup panikletmeyeceğiz benziyorlarla tahminlerle böyle yorumlar yapmayacağız lütfen ama.

Malesef buraya sirf moral icin yazmiyoruz, olan birseyi yazdim, ne demek moral bozmicagiz, ayrica moralin bozmak icin yazmadim.

Sirf yazmis olmak icin bos moral verecegime , aklima gelen bi fikir vermek bana daha mantikli geliyor.

Tabii ki insallah birseyi yokdur sonuclar iyi cikar.

ezelciğimŞeniz, canım haklısın ama tedavisi olmayan bir hastalık değil ki...tabiki başlarda yakalamak çok önemli...üstelik ilk kez başına geldiğine göre eğer öyle bir rahatsızlığı varsa demek ki daha çok başında.

kanser bile öldürücü hastalık olmasına rağmen ilk evrelirnde teşhis edilirse tedavisi var.

üstelik bana göre, bir şey olacağı varsa olmuştur, bundan sonrası önemlidir.a.s.

Malesef buraya sirf moral icin yazmiyoruz, olan birseyi yazdim, ne demek moral bozmicagiz, ayrica moralin bozmak icin yazmadim.

Sirf yazmis olmak icin bos moral verecegime , aklima gelen bi fikir vermek bana daha mantikli geliyor.

Tabii ki insallah birseyi yokdur sonuclar iyi cikar.

1) sizin aklınıza gelen fikir bir rahatsızlık ve teşhis
2)belinayın annesine henüz bir teşhis konmamış
3)belinay zaten yeterince korkmuş üzülmüş endişe etmiş anneciğinde kötü bir şey olur veya çıkar diye.
4)dr götürüyor inş sonuçlar iyi çıkacak senin ve bizim de temennimiz bu.

sonuç olarak belinay dr sonuçlarını bizimle paylaşır herşey kesinleşir ondan sonra bizim tahmin ettiğimiz sonuç çıktıysa ona göre tavsiyelerde bulunuruz diye düşünüyorum.
burada hiç birimizin yaptığı boş moral vermek değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
ezelciğimŞeniz, canım haklısın ama tedavisi olmayan bir hastalık değil ki...tabiki başlarda yakalamak çok önemli...üstelik ilk kez başına geldiğine göre eğer öyle bir rahatsızlığı varsa demek ki daha çok başında.

kanser bile öldürücü hastalık olmasına rağmen ilk evrelirnde teşhis edilirse tedavisi var.

üstelik bana göre, bir şey olacağı varsa olmuştur, bundan sonrası önemlidir.a.s.

canım benim:1hug: benimde demek istediğim belinayın anneciğine henüz bir teşhis konmamış ya
belinaycım zaten çok üzülmüş ve yıpranmış korkutmayalım tahminle diye dedim
a.s.

1) sizin aklınıza fikir gelen bir rahatsızlık ve teşhis
2)belinayın annesine henüz bir teşhis konmamış
3)belinay zaten yeterince korkmuş üzülmüş endişe etmiş anneciğinde kötü bir şey olur veya çıkar diye.
4)dr götürüyor inş sonuçlar iyi çıkacak senin ve bizim de temennimiz bu.

sonuç olarak belinay dr sonuçlarını bizimle paylaşır herşey kesinleşir ondan sonra bizim tahmin ettiğimiz sonuç çıktıysa ona göre tavsiyelerde bulunuruz diye düşünüyorum.
burada hiç birimizin yaptığı boş moral vermek değil.

sevgili arkadaşım ben de bizlere nasıl davranmamız düşünmemiz gerektiği konusunda ders vermeni hoş bulmuyorum desem:dilcikar:

ezelcim canı benim hassasiyetine çook teşekkür ederim herkesin yorumu benim yanımda olduğunuzu bilmek çok güzel birşey inceliğin düşüncen için çok teşekkür ederim yarın doktordan gelir gelmez sizinle paylaşıcam herşeyii ben zaten paniktim annemi böyle görünce ve korkuyorum yarın bişi çıkar diye cidden çok teşekkür ederim ezelimm

canım benim:1hug: benimde demek istediğim belinayın anneciğine henüz bir teşhis konmamış ya
belinaycım zaten çok üzülmüş ve yıpranmış korkutmayalım tahminle diye dedim
a.s.

canikom ezelciğim, bahsettiğimiz hastalık panik yapılacak bir hastalık değil....tatlım ben öyle düşünüyorum...dediğim gibi ilk evrelerde tespit edilirse tedavisi var...benim bakış açıma göre paniklik bir durum olmadığı için yazdım:mymeka:Şeniz

kızlar ben hiç bir yoruma nekızdım nede alındım ben sadece bu ilayda denen arkadaşımızın şu yoruma çok kızdım ve içerledim dalga geçer gibi yazmış bu sözleri "belinay canim, ilk basta geçmis olsun. Ama annen alayarak kayboldum deyince, içimde gülesim geldi.
Yazik demek ki taksiye binmeye akil edememis, korkudan. Aslinda korkulacak birsey yokki.
ıstanbul anneni hamm diye yutmus demekki. Neden hastaneye gidecek onu anliyamadim? insan kayboldum diye ağlarmı ya :KK70: :KK70: :KK70:"
alın işte en çok kırıldığım kızdığım küpürdüğüm yorum

X