Çok kilolu hamile kalan Ocak ve Şubat 2013 anneleri

transferimin 11 ci günü betahcg degerim 378 :) ikizlere hamileyim

biliyordum gerçekten biliyordum sen olumsuz konusurken bile hamile oldugunu biliyorudm hem de ikizlere! Müthiş bir haber bu allah tamamını erdirsin arkadaşımmmm lütfen kendine çok dikkat et , yediğine içtiğine yaptığın harekete kadar :)

saol canımbenim allah razı olsun çok mutlu oldum darısı başınıza inşallah

of sorma cnm test yaptım ıkı farklı fırma bırı olumlu bırı olumsuz cıktı dun kafam daha cok karıstı .. yarın doktor rand var ıns gelmıstır bebısım:))

of sorma cnm test yaptım ıkı farklı fırma bırı olumlu bırı olumsuz cıktı dun kafam daha cok karıstı .. yarın doktor rand var ıns gelmıstır bebısım:))

jay allah niye öyle oldu ki evet sen vakit kaybetmeden bir kan testi yaptır sonucu da bizimle paylaş lütfen çok merak ettim, umarım bebiş gelmiştir :)

Arkadaşlar yeni dönemde kilolu hamile kalan arkadaş yokmu aramızda

Arkadaşlar yeni dönemde kilolu hamile kalan arkadaş yokmu aramızda

canım beklemedeyim 6 7 gün sonra biri daha katılabilir fazla kilolarıma rağmen girdim bu yola dayanamadım bebiş istiyoruz çünkü..
eğer bu ay olduysa bir kaç gün sonra öğreneceğiz hep birlikte 80+ hamileler arasında olacağım kısmetse..

slm bende yeni üye oldum.evleneli 5 ay oldu ve bende sağlıklı bır bebeğimin olmasını çok istiyorum yaşım bu arada 20:)ve ben 75 kiloyum evlendığimiz gunden beri çoçuk yapmayı denedık ama olmadıve ben acaba kilomdanmı dıye çok korkuyorum sizce ondanmı

hiç önemli değil bu site sayesinde ne kadar kilolu olup da sağlıkla bebeklerini kucaklarına alan o kadar arkadaş var ki sen de içinde bir rahatlık hissedeceksin forumları okuyunca. Umarım hamile kalmışsındır:)

Yaş boy kilo tam olarak kaç ? Hep mi koluydun evlendikten sonra mı aldın herhangi bir rahatsızlığpın var mı?

Canım hoşgeldin çok küçüksün sen daha hiç endişelenme her şeyin bir vakti var, kilondan dolayı oldugunu düşünmüyorum ama tabi boyunu da bilmiyorum. Her ne olursa olsun bir doktora gidip muayene olmadan fayda var

arkadaşlar birşey sormak istiyorum ilişkiye gireli 6 gün oldu benim dünden beri belim ağrıyor, tam ortası kasıklarımda da hafiften bir ağrı var hamiş olabilir miiym bu bir belirti midir?

24 yasındayım canım genel olarak kendimni bildim bileli toplu bir bayan oldum :) boyum 173 kilom 85 rahatsızlığım yok çok şükür
inşallah hayırlısıyla istiyoruz yinede :)

24 yasındayım canım genel olarak kendimni bildim bileli toplu bir bayan oldum :) boyum 173 kilom 85 rahatsızlığım yok çok şükür
inşallah hayırlısıyla istiyoruz yinede :)

O maşallah sen şişman falan değilsin balık etlisin bence. Ben 168 boya 85 kiloyum :)

Hyaırlısı ile olur sen merak etme :)

O maşallah sen şişman falan değilsin balık etlisin bence. Ben 168 boya 85 kiloyum :)

Hyaırlısı ile olur sen merak etme :)

çok farklı sayılmayız ozaman :) benim kilom mide bölgesinde toplanıyor canım o biraz hoş olmuyor işte :) ama buna da şükür başka rahatsızlığımz yok senin yaş kaç peki canm ?

sen kaç kilosun peki

şuan 67 kiloyum canım boyum 1.69
evlenmeden önce 18li yaşlarda 90 ları da gördüm
(bu arada 25 yaşımdayım)
düğün ve gelinlik heyecanı beni 61 kilolara getirdi,evlendikten sonra 4 kilo aldım 65 oldum,şuanda 2 kilo artmış durumdayım sebebini bilmiyorum batıma 2 gün var,ondan değildir umarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…