çok kararsızım ve korkuyorum acill

kız onun haberi olmadan çağıracaksın arkadaşını. yani bilmeden başka masada oturacak. neden güveneceksin ki tanımıyorsun bile.. bu deveride baba oğluna güvenmiyor hem.. güvenme sakın..

Arkadasim yok suan bu sehirde
Ama gitmeden once gittigimiz yeri arkadaslara (telefonla) haber vermeyi düşünüyorum. Aklima başka önlem gelmedi

Şuraya kısmetlerim ve taktikleri hakkında konu açıcam bunalan daralan hatunlar okusun kopsun.

Bence de ders niteliginde olur cherry
Erkekuslar avlarina nasil yaklaşıyor biraz öğreniriz. ah ne taktikler var onlarda

birini sevmek senin değerini düşürmez
onun anlayışsız olması onun problemi
ben olsam denerdim sanırım.

yorumların tamamını okuyamasam da
takıldığım bir nokta var ki: ''sizi anımsamıyormuş''
kuyruklu yalan!1
amacı ''ben seni takmıyordum, peşimden koşan sensin'' mesajı!

Haklı olabilirsiniz
Ama oyle olsa haa hatirladim seni ama pek tanimiyorum bilmiyorum demez miydi
Okulla ilgili hicbir sey hatirlamiyorum demesi beni de şüphelendiriyor.

İnanılmaz saçma fikirlere kapıldığınızı ve kendinizi durduk yere yerle bir ettiğinizi düşünüyorum.Ne kadar gereksiz abartılı şeyler düşünmüşsünüz.Karşınızdakiinsan yani eğer çok stres oluyorsanız onu ilah gibi görmemenin bir yolu var.Mesela tuvalette onu ıkınırken düşünmek.ÇÇünkü normal insan oda yani.Anlatabiliyomuyum.Ne onu gözünüzde büyütün ne kendinizi bu kadar yerin dibine sokun.Ayrıca 1.72 yani daha ne olsun. Türkiyedeki kızortalamasından uzunsunuz. Çok saçma fikirleriniz var bence siz bu çocuğu kaybederseniz boydan kilodan değil ağır özgüvensizlikten kaybediceksiniz.

Haklı olabilirsiniz
Ama oyle olsa haa hatirladim seni ama pek tanimiyorum bilmiyorum demez miydi
Okulla ilgili hicbir sey hatirlamiyorum demesi beni de şüphelendiriyor.

sadece cool ve umursamaz olduğunu söylüyor kendileri.
bana iki yıl aralıksız bakan çocuktan hoşlanmaya başladım ve facebooktan ekledim mezun oluyor diye
sonuç tanışıyor muyuz dedi
ve beni tanıyan herkes şok, bende mecnun tabii

Guzel taktikler verdiniz ama benim sorunum onu yuceltmek degil kendimi yerin dibine sokmak
Mesela az once disari cikacagim icin giyindim bi an gozume muthis sisko gozuktum
Aglamak istedim. Oysaki gitgide kilo veriyorum bu formdaki halim yani. Ama beynim aşırı derecede takıntılı ve bu takintilar beni yiyip bitiriyor.

Bana da kaybedecekmisim gibi geliyor
Yani her sey bitecek sanki.

İşte tam benim de aynisi
Bana her dk gozunu ayirmadan bakan kişi tanimiyor
Sınıftakiler bile gelip bu çocuk sana niye bu kadar bakiyor derlerdi
Ama beni hatirlamiyor animsamiyor bile.
Anlamadim gerçekten.

Canım, kendine güven birazcık.
Bak bende şişkoyum. Boyumda 1,56 80 küsür kilolardayım. Top gibiyim vursan yuvarlanıcam :))
Bu kaygıları bende çok yaşadım çok iyi anlıyorum seni.
Ama geçen yıl bi çocukla görüşücektim. Nette tanışmıştık. Çocuğu görsen artist gibi yakışıklı falan.
Ben kendimi yiyorum tabi. Off beğenmeyecek, ben nasıl böyle karşısına çıkıcam. Beni bi daha aramaz falan diye.
Uzun telefon görüşmelerinden sonra çocukla görüştük. Ve beğenmeyen taraf ben oldum. Tipi falan iyiydi ama ısınamadım.
Bu hisle alakalı bi durum.
Git o görüşmeye. Kendine de güven. Sonra kendini daha iyi hissediceksin :)

Vay be etkilendim gerçekten
Kendine guvenmek de onemli canim sen güvenli davranmissindir ve etkilenmistir karsidaki kisi
Ben kendimi ezik buluyorum
Sanki ilk karsisina ciktigimda yüzü asilacakmis gibi hayalimde böyle bi sahne canlaniyor sürekli
Senin de öyle şeyler düşündüğün olmuş muydu

Oldu tabiki olmaz mı.. Neler neler kurdum kafamda.
Ama yanına gittiğimde tüm şüphelerimi bi kenara bıraktım.
Nasılsam öyle oldum yanında. Kasmadım.
Sende öyle ol. Senin gerginliğin ona da yansır.
Hareketlerinden anlam çıkarmaya çalışma. Boşver.
Nasılsan öyle ol yani :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…