çok hareketli meleklerin anneleri....!

canım yanımda o kadar parada yoktu vardı ama elekr. su faturalatı 100 ytl yakın onları yatırıcam geriye 100 ytl kalıyo onuda ay sonunda kadar idare etmem lazım eşimde pazartesş işe başladı o yüzden yoksa onun için dünyayı veririm ben:çok üzgünüm:

haklısın hayatım ya, geçim derdine birde bebek eklenince böyle oluyor, valla bizde çok zor verdik tam olmayacak zamandı bizim içinde ama ne yapacaksın işte, neyse doktor gerekli görmediyse o kadarda sorun değildir sanırım bitanem, canını sıkma sakın gerekli görseydi mıutlaka git derdi zaten sana, onun için kafana takma tamam mı tatlım?

biz tüm hastalardan istiyoruz dedi nedenide ultrasyon beyin gelişimini işte organları tammı ona bakamıyorum onun için istiyoruz dedi ama illede mutlaka yaptrıcaksın demedi

biz tüm hastalardan istiyoruz dedi nedenide ultrasyon beyin gelişimini işte organları tammı ona bakamıyorum onun için istiyoruz dedi ama illede mutlaka yaptrıcaksın demedi

ne bileyim hayatım, artık karar tamamen size kalmış CADIARZU inşallah problemsiz hamilelikler geçirir ve bebeğimizi de tüm sağlığıyla kucağımıza alırız, rabbimden hepimiz için dileyebileceğim tek temenni bu işte....fisfisfis

naz ultrasyondaa bebeğin sırf kafası çıkmış ağzı burnu çok güzel ya

hayatım renkli ultrasona dün girdim ben aslında çok önemli bişey değil
sadece bebeğin baş çevresini ve ayaklarını ölçtüler ama en güzeli
cd olaraktan verdiler pc attım bakıp bakıp duruyom ama illede yaptıracaksın die bişe yok
sıkma canını

X