Çok feci aldatıldım boşanıyorum

Bir de beğeni yapılmış.yapmayın lütfen sonuçta aldatana kadar o çocuğum babasıydı o adam.Çocuğa bu durumları yansıtmamalıydınız. O adam o çocuģun babası,baba figürü.
Evet ben birebir annemin maşası gibi kanıt arayan, babamın iş yerine gönderilen ve kadınlarla konuşmalarını dinlemek için kullanılan bir çocuktum. Çocukla bu konuları konuşmayın, işin içine sokmayın! Kocanız sizi aldattı oğlunu değil. Büyüdüğünde babasıyla nasıl bir ilişki istediğine kendisi karar versin. Oğlunuz sizin arkadaşınız değil.

Evet ben birebir annemin maşası gibi kanıt arayan, babamın iş yerine gönderilen ve kadınlarla konuşmalarını dinlemek için kullanılan bir çocuktum. Çocukla bu konuları konuşmayın, işin içine sokmayın! Kocanız sizi aldattı oğlunu değil. Büyüdüğünde babasıyla nasıl bir ilişki istediğine kendisi karar versin. Oğlunuz sizin arkadaşınız değil.
Madem boşanmayacaktı niye yaptı ki bunları ya çok sinir oldum kusura bakmayın lütfen. Yazık el kadar çocuğa ya

Rezil etmeyi düşünüyorum ikisi de milli eğitim müdürlüğünde çalışıyor ama Avukat hiç öyle şeylere girme diyor. Ben de zor tutuyorum kendimi. Hepinize teşekkür ederim güzel dilekleriniz ve desteğiniz için onure oldum😊😊
Pislige bak hele.
Gir tabi niye girmiycekmissin. Girebildigin herbir olaya girip rezil et, sonrada en guclz seklinle deget hayatinda 💕

Madem boşanmayacaktı niye yaptı ki bunları ya çok sinir oldum kusura bakmayın lütfen. Yazık el kadar çocuğa ya
Valla kendimi bildim bileli babamı iş yerindeki farklı farklı kadınlarla yakıştırdı. Daha okula bile gitmiyordum çok net hatırlıyorum 5 yaşlarındaydım. Beni ofise gönderirdi sonra eve gelince "Baban X ablanla konuştu mu? Ne konuştular? Samimi miydiler?" diye sorguya çekerdi. Arkadaşlarıyla ve teyzemlerle benim yanımda babamın bu yaptıklarını konuşurlardı. Babam annemi bana hamileyken aldatmış terketmiş vs ordan geliyor bu paranoyaklıkları. Neyse işte ben kendimi bildim bileli bu durumların içindeydim. Ta ki üniversitede farklı bir şehir yazıp kendimi kurtarana kadar. Sonra da bitmedi aslında baktığımda şimdi. Mahkemede bile anneme şahitlik yaptım ve babamla görüşmüyorum şu an. Çok afedersiniz cinsel hayatını bile anlatırdı bana yüzeysel de olsa. Her bkunu biliyorum ebeveynlerimin ve çok içten söylüyorum ki bu çok kötü bişey. Lütfen çocuklarınıza bunu yapmayın. Onlar sizin arkadaşlarınız değil. Ajanlarınız, ebeveynleriniz değil! 10 yaşında bir çocuk babasının telefon şifresini öğrenip gizlice annesine söylüyor ne kadar travmatik bir olay farkında mıyız? Şu an oğlum mutlu diyebilirsiniz ama ileride bu travmaları gün yüzüne çıktığında napıcaksınız? Ben şu an hayatımdaki herkesin arkamdan iş çevirdiğini düşünüp takip etmeye çalışıyorum mesela her ne kadar azaltsam da. Bu arada babam evi terketmeseydi annem hala boşanmazdı. Çocuklarınızı manipüle etmeyin.

Valla kendimi bildim bileli babamı iş yerindeki farklı farklı kadınlarla yakıştırdı. Daha okula bile gitmiyordum çok net hatırlıyorum 5 yaşlarındaydım. Beni ofise gönderirdi sonra eve gelince "Baban X ablanla konuştu mu? Ne konuştular? Samimi miydiler?" diye sorguya çekerdi. Arkadaşlarıyla ve teyzemlerle benim yanımda babamın bu yaptıklarını konuşurlardı. Babam annemi bana hamileyken aldatmış terketmiş vs ordan geliyor bu paranoyaklıkları. Neyse işte ben kendimi bildim bileli bu durumların içindeydim. Ta ki üniversitede farklı bir şehir yazıp kendimi kurtarana kadar. Sonra da bitmedi aslında baktığımda şimdi. Mahkemede bile anneme şahitlik yaptım ve babamla görüşmüyorum şu an. Çok afedersiniz cinsel hayatını bile anlatırdı bana yüzeysel de olsa. Her bkunu biliyorum ebeveynlerimin ve çok içten söylüyorum ki bu çok kötü bişey. Lütfen çocuklarınıza bunu yapmayın. Onlar sizin arkadaşlarınız değil. Ajanlarınız, ebeveynleriniz değil! 10 yaşında bir çocuk babasının telefon şifresini öğrenip gizlice annesine söylüyor ne kadar travmatik bir olay farkında mıyız? Şu an oğlum mutlu diyebilirsiniz ama ileride bu travmaları gün yüzüne çıktığında napıcaksınız? Ben şu an hayatımdaki herkesin arkamdan iş çevirdiğini düşünüp takip etmeye çalışıyorum mesela her ne kadar azaltsam da. Bu arada babam evi terketmeseydi annem hala boşanmazdı. Çocuklarınızı manipüle etmeyin.
Çok üzücü gerçekten . Yani değil aldatma en ufak sözlü atışmayı bile çocuklara belli etmemek, yanlarında tartışmamak gerekirken.. Benim ailemde ciddi sorunlar yoktu şükür şiddet aldatma vs gibi, genel olarak mutluyduk ama ara ara olan tartışmaları bile insanda iz bırakıyor ya. Bazen hala o şekilde tartışmalarını hatırlayıp kızıyorum aileme. Çocuklar mutlu huzurlu ortamı hak ediyor

Çok üzücü gerçekten . Yani değil aldatma en ufak sözlü atışmayı bile çocuklara belli etmemek, yanlarında tartışmamak gerekirken.. Benim ailemde ciddi sorunlar yoktu şükür şiddet aldatma vs gibi, genel olarak mutluyduk ama ara ara olan tartışmaları bile insanda iz bırakıyor ya. Bazen hala o şekilde tartışmalarını hatırlayıp kızıyorum aileme. Çocuklar mutlu huzurlu ortamı hak ediyor
Evet olmuyorsa bile çocuğa en belli edilmeyecek şekilde bitirilmeli ilişki. Dediğim gibi babam beni aldatmadı annemi aldattı. Bunun sonucunda babamla ilişkimi ben çocukken değil büyüdüğümde belirlemeliyim. Keza babamla görüşmüyorum ama bana yaşatılan travmalarda ve kalan izlerde en az babam kadar annem de suçlu. İçten içe ona da öfkeliyim. Ben ebeveynlerimin terapisti olmak zorunda değildim.

Fikirlerinizi önemsiyorum teşekkür ederim daha dikkatli davranırım. Destek de aldırırım gerekirse. Ama inanın ben demedim babanın şifresini öğren diye asla

Evet olmuyorsa bile çocuğa en belli edilmeyecek şekilde bitirilmeli ilişki. Dediğim gibi babam beni aldatmadı annemi aldattı. Bunun sonucunda babamla ilişkimi ben çocukken değil büyüdüğümde belirlemeliyim. Keza babamla görüşmüyorum ama bana yaşatılan travmalarda ve kalan izlerde en az babam kadar annem de suçlu. İçten içe ona da öfkeliyim. Ben ebeveynlerimin terapisti olmak zorunda değildim.
Çok haklısınız. Geçmiş olsun sizin adınıza da üzüldüm. Ama ben düşman etmemeye dikkat ediyorum. Baban bana bi yanlış yaptı büyüdüğünde anlayacaksın ama şunu bil senlikhicbir şey yok o senin baban istediğin zaman gideceksin yanına diyorum. Tamam diyor ama bakalım nasıl bir şekilde çıkacak karşımıza bugünler

Herkese merhaba

11 yıllık evli 10 yaşında erkek çocuğu olan bir anneyim. 2.5 yıldır kamuda çalışıyorum çok şükür. Bundan 3 hafta önce eşimin 10 yıldır şifreli ve hep ters halde sessiz vaziyette duran telefonunun şifresine eriştim. Daha doğrusu oğlum arabanın arka koltuğunda görmüş babasının şifresini bana gizlice söyledi.

Zaten hep şüpheleniyordum birseyler yaptığından ama her şifreni kaldır evlilikte böyle şey olmaz dediğimde guvenmiyorsan defol git diye çıkışır kavga ederdi benimle. Çok mutlu huzurlu bir evliligimiz yoktu zaten beni hep paranoyak olmakla suçlardı. Hep onu aldattığımı düşünür olur olmaz kavgalar çıkarırdı. Son bir yıldır spor salonuna gidiyordu. Her hafta sonu çıkalım birseyler yapalım diyen adam artık kahvaltıdan sonra hep spora gidiyordu. Haftaiçi de iş çıkışı gidiyor akşam 10 da geliyordu eve. Her defasında yemek saati düzenimiz yatma düzenimiz bozuluyor diye tartışıyordum ama hiç umursamiyordu beni.

Ben çalışmaya başladığımdan beri saat 23te kendimi yatağa zor atıyordum çünkü iş yerinde uykusuz kalıyordum ev isleri vs cok yoruluyordum. Eşimde geç geldiği için spordan! haliyle hiçbir paylaşımımız kalmamıştı. Zaten uyanık olsam da telefonuna gömülür sohbet muhabbet hakgetire..

Çok uzattım biliyorum. Neyse telefonu da beklediğim gibi gayet pis çıktı. İşyerinden kendinden 6 yaş büyük boşanmış bir çocuklu bir kadınla uzun zamanlı bir gönül ilişkisi olduğunu öğrendim. Bekliyordum böyle biseyi ama görünce ister istemez emeklerinize üzülüyorsunuz. Kadınla birbirlerine devamlı karıcım kocacım konuşuyorlar. Sabah uyanır uyanmaz birbirlerine anlık fotoğraf atıyorlar. Aşırı pis bel altı konuşuyorlar. Ve en yıkıldığımda benim arkamdan konuşuyorlar. Kadın eşim şerefsizine ' koca insanlar zeynep in oyuncağı olduk ben senin karına göre hareket edemem biz her istediğimizde görüşemiyoruz'vs diye sitem ediyor daha neler neler. Hakkımda gadget diye konuşuyorlar. ( Sanırım bi dedektif çizgi filminde karakterdir bu gadget) bunu da şu yüzden söylüyor olabilir arabaya her bindiğimde saç teli görüyordum artık kafayı yiyecektim her bindiğimde saç arıyordum nerden geldi bu kimin dediğimde ucmustur dışarıdan diye kandırıyor yeminler ediyordu. Hiçbir şey yapmadığına dair hep Allah şahit diyordu. Dilerim yeminleri onu vuracak.

Neyse telefonunda sadece bu yoktu. 6-7 kadına daha ayrı ayrı yazmış. Kimine kahve içelim mi muhabbetini seviyorum demiş kimine eve geç geliyorum demiş. Kimine bira içelim demiş. Bunların arasında iş yerinde staj yapan küçük bir kız var evli kadın var var oğlu var... o an hissettiğim tek şey mide bulantısı oldu. Hiçbir sey çaktırmadim tabi bunları okurken aynı zamanda kendi telefonumdan video çektim sonra onların ss ini aldım. Ertesi gün evden bütün eşyalarımı ve çocuğu alarak çıktım hemen bir Avukat tuttum.

Bu hafta içi davam açılıyor Avukat dilekçeyi hazırlamış. 3 haftadır annemlerdeyim. Hiç üzgün değilim yeni hayatıma adapte olmaya çalışıyorum. O ne durumda derseniz herseyi bildiğimi söyledim ve günlerdir arayıp ağlıyor bir şans verecekmişim:) sen sapığın tekisin beni asla haketmiyorsun dedim ve bastım engeli. Donuna kadar almayı planlıyorum mutluyum...

Fikir ve önerilere açığım. Hemcinslerime cesaret versin diye yazdım. Sabırla okuduğunuz için teşekkür ederim.
harikasınız öncelikle tebrik ederim. ben olsam iş yerinde de rezil ederdim inanın o kadına da tazminat davası açabilrsiniz bir on yıl önce kendi ailemde yaşamıştım böyle bir durum kadına da manevi ve maddi tazminat açılabiliyor diye hatırlıyorum. Tüm haklarınızı alın ve mutlu olun inşallah

harikasınız öncelikle tebrik ederim. ben olsam iş yerinde de rezil ederdim inanın o kadına da tazminat davası açabilrsiniz bir on yıl önce kendi ailemde yaşamıştım böyle bir durum kadına da manevi ve maddi tazminat açılabiliyor diye hatırlıyorum. Tüm haklarınızı alın ve mutlu olun inşallah
Teşekkür ederim. Şimdi işyerini ayağa kaldırmak için bi adım atmaya hazırlanıyorum. Kadına da dava açacağım ama avukatım sadakat yükümlülüğü eşinizde o yüzden kaybedebiliriz ve karşı tarafın Avukat ücreti sizden talep edilir diyor. Göze alabilirim bunu gıcıklık olsun

Teşekkür ederim. Şimdi işyerini ayağa kaldırmak için bi adım atmaya hazırlanıyorum. Kadına da dava açacağım ama avukatım sadakat yükümlülüğü eşinizde o yüzden kaybedebiliriz ve karşı tarafın Avukat ücreti sizden talep edilir diyor. Göze alabilirim bunu gıcıklık olsun
Tatlım sen niye bizi dinlemiyorsun?... Önce adamı tehdit et, anlaşmalida bütün kosullarini kabul etmeye zorlamak için bunu koz olarak kullan hemen sıcağı sıcagina.... Boşandıktan sonra istersen yine yap....Ama önce bu kozu boşanmak için kullan, boşa harcama...Denendi çalışıyor bu yöntem diyorum sana , dinlesene beni

evet ya çünkü zina suçtu bir zamanlar küçüktüm ben hatırladığım kadarıyla bahsediyorum direkt birr yönlendirme gibi olmasın benim bildiğim kadarıyla zina suçundan dava edilebiliyordu. belki mesajlar içinde sizinle ilgili geçen olumsuz konuşmalar nedeniyle vs olabilir ya da kadını kışkırtıp size kötü sözler etmesini sağlayıp hakaret davası açabilirsiniz :bicak: evet eşin sadakat yükümlülüğü var zaten eşe diyecek bişi bulamıyorum ama evli olup da bile bile devam eden ve eşi ile ilgili adamı dolduran kadın da adam kadar olmasa da suçlu benim gözümde. sizin hakkınızda konuşmak o o.... ya mı kaldı ??

Tatlım sen niye bizi dinlemiyorsun?... Önce adamı tehdit et, anlaşmalida bütün kosullarini kabul etmeye zorlamak için bunu koz olarak kullan hemen sıcağı sıcagina.... Boşandıktan sonra istersen yine yap....Ama önce bu kozu boşanmak için kullan, boşa harcama...Denendi çalışıyor bu yöntem diyorum sana , dinlesene beni
İlk birkaç gün çocuğu görmeye geldiğinde anlaşmalı olması konusunda çok uyardım çekişmeli olursa ağır bedeller ödeyeceksin dedim zaten bitanem. Yok diyor ben mahkemede seviyorum boşanmak istemiyorum diycem diyor. Daha ne diyim🥹

İlk birkaç gün çocuğu görmeye geldiğinde anlaşmalı olması konusunda çok uyardım çekişmeli olursa ağır bedeller ödeyeceksin dedim zaten bitanem. Yok diyor ben mahkemede seviyorum boşanmak istemiyorum diycem diyor. Daha ne diyim🥹
He canım hakim de öyle diyodu zaten.

Rezil etmeyi düşünüyorum ikisi de milli eğitim müdürlüğünde çalışıyor ama Avukat hiç öyle şeylere girme diyor. Ben de zor tutuyorum kendimi. Hepinize teşekkür ederim güzel dilekleriniz ve desteğiniz için onure oldum😊😊
Kadına da dava açarsanız kurumu duyar bence. Kazanın veya kazanmayin ikinci kadın olarak dava açın.

O kadar kadınla da sana olan aşırı sevgisinden konuştu demek ki 🙄

X