Çok feci aldatıldım boşanıyorum

Avukat aile dostlarıymış aynı zamanda.avukat olduğu kesin antalya barosuna kayıtlı. Annesi aradikca ben de hep avukatımla muhatap olun dedim

Ben de katılmıyorum valla avukatıma. Bol bol durum yapıyorum sadece o kadının göreceği şekilde. Küfür tehdit ve hakaret içeren.. onları görüp görüp annesini aratıyor

Ben de katılmıyorum valla avukatıma. Bol bol durum yapıyorum sadece o kadının göreceği şekilde. Küfür tehdit ve hakaret içeren.. onları görüp görüp annesini aratıyor
İsim vermeden yap. Şimdi kaybedecek birşeyi olmayan insan herşeyi yapar. Dikkat et kendine sen. O pislikler içim değmez

Avukat aile dostlarıymış aynı zamanda.avukat olduğu kesin antalya barosuna kayıtlı. Annesi aradikca ben de hep avukatımla muhatap olun dedim
Nedense bu işi yapanların ailesi de böyle çıkıyo. Akrabam böyle birşey yapsa arkasında durmaya ar ederim, beni karıştırmayın derim sanırım. Resmen 3-4 ay öncesine gittim.

Bazen bi ağlama geliyor çocuğa. Diyorum ki büyüdüğünde iyiki yapmışsın anne diyeceksin şimdi anlayamazsın ama ben böyle mutluyum diyorum yatışıyor. Gerçekten de kahramanım o benim

Bazen bi ağlama geliyor çocuğa. Diyorum ki büyüdüğünde iyiki yapmışsın anne diyeceksin şimdi anlayamazsın ama ben böyle mutluyum diyorum yatışıyor. Gerçekten de kahramanım o benim
Geçer zamanla. Sadece arada olan birşey oluyor oğluma mesela durgunlaşıyor. Konuşunca keşke benim babam iyi biri olsaydı diyor. Haklı yani çocuklar.
Bu dünya da çocuk da olsan sınav hiç bitmiyor. Kimisinin babası olmuyor kimisinin annesi kimisi açlıkla mücadele etmek zorunda kalıyor kimisi hastalıkla kimisi savaşın içine doğuyor. Yani bizim çocuklarımızın sınavı da böyle leş bşr baba napalım.

Allah yavrularımızı hayırlı insanlarla karşılaştırsın. Gerçekten imtihan bazen çocukken başlıyor. Aman sağlıklı olsunlar da gerisi geçer dediğiniz gibi. Oğlunuzun gözlerinden öpüyorum benimkiyle yaşıtlar ve benzer şeyleri yaşıyorlar. İskele babaları tarafından

Valla annesine kıyamadım açıkçası. Sesi titriyordu ve o caresizligi hissettim ama yapacak bisey yok kizi bedel ödeyecek
Annesini düşünecek olan siz değilsiniz ki o. Siz avukatınıza iyice sorun başınıza dert açılır mı açılmaz mı ona göre hareket edersiniz. Bir de tazminatla uğraşmayın tabiki de.

Valla annesine kıyamadım açıkçası. Sesi titriyordu ve o caresizligi hissettim ama yapacak bisey yok kizi bedel ödeyecek
Annesine acıyacak bir durum yok. Herkes bu hayatta hak ettiğini yaşamalı. Siz de annesiniz sizin evladınız da ömür boyu böyle bir yükle büyüyecek. Hani klişeleşmiş artık sadakat borcu olan koca diye evet de bu ahlaksızlığı birlikte yapan kadın da onun kadar suçludur. Hele hele böyle arkanızdan arsız arsız konuşuyorsa bence arsızlığı fazlasıyla hak etmiştir. Ha kocanızı da rezil edin ama lütfen ona çocuğumun babası diye kıyak geçmeyin

Avukat doğru maalesef. Baroda kaydı var
aaa mesajıma cvp oldu. Avukatınız bu duruma ne diyor? rezil etmeniz durumunda savunmanız içinde bulundugunuz durumun şiddetli elem neticesinde yapılmış ve cıkarılmış bir rezalet oldugunu falan iddia edebilir şuan yüzeysel düşünüyorum. Hakim böyle bir durumda tazminata hükmetmeyebilir ve cok cok indirime gidebilir tabi bilemiyorum malum artık adliyeler manava döndü. Suçlu sizde olabilirsiniz malesef. 2 sene uzun bir zaman yalnız yapacaksınız boşanma aşamasında yapın. Aldatılmaya dayalı boşanma davalarını dahi 6 ay sonra açamıyorsunuz.

Son düzenleme:
Avukat mısınız? Avukatsanız bana ne tavsiye edersiniz. Kurumuna rezil etsem mi? Ya da cimere ne yazabilirim başım agrimayacak şekilde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…