Çok Düşük Karb Menüler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
inCollage_20220726_223555104.jpg

İyi gecelerrr💙
Kollajen takviyesinde 2 gr kadar tatlandırıcı vardı, şekersizdi günüm :KK66:
Baharatlar kullandım; zerdeçal , karabiber, toz tatlı biber

Evde kalorili bişey pişmedi, babam da dışarıdan tatlı getirmemiş şanslıydım bugün 😂
Gayet tokum , diyetisyenlerin sağlıklı ekmeği çok vermesi gerçekten mantıklıymış :KK66:
Yanında taşıması da kolay
Şehir dışı bir seyahatte ordaki marketten bir paket alıp gidene kadar yiyebilirim.Kahvaltı öğlen yemeği akşam yemeği için yanıma alıp 2 şer dilim :)
Şeker hakkımı da başka yerde kullanırım örneğin 1 hafta üç kez 25 gram
Gerçekten bu lifli ekmeği yemesem 1 paket bisküvi yenilebilir 🤭

Bugün dışarda işimiz var bakalım nasıl geçecek 🙂
Yulaf lapası mı yapsam şimdi 🤔
Yeşil tatlı elmam var 😘 ve light süt ,biraz da tarçın ve kahve misss

merhabalar bende bugun diyet ve sekersiz beslenmeye basladim. kilom sabah 63 tu.. gecen sene cok guzel hatta fazla bile zayiflamistim abartip burdada bir kac konum var ama malesef her guzel seyin bir sonu var PCOS ve hormonlarida duzeltmistim kilo aldikca hormonlar gene bozuldu dahada kilo aldim kisir bir dongu :KK43:. bir senede 13 kilodan fazla aldim resmen enime genisliyorum :) birbirimize destek olabiliriz istersen.

merhabalar bende bugun diyet ve sekersiz beslenmeye basladim. kilom sabah 63 tu.. gecen sene cok guzel hatta fazla bile zayiflamistim abartip burdada bir kac konum var ama malesef her guzel seyin bir sonu var PCOS ve hormonlarida duzeltmistim kilo aldikca hormonlar gene bozuldu dahada kilo aldim kisir bir dongu :KK43:. bir senede 13 kilodan fazla aldim resmen enime genisliyorum :) birbirimize destek olabiliriz istersen.

Vallahi olalım canımcım 💗 hoşgeldin 🙂
Çok hızlı mı vermiştin? Keto mu yapmıştın canım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X