Çok Çirkin ve Şişman Bir Kızım

Merhaba kaç yaşındasın .. gerçi yaşın bir önemi yok benimkisi merak gencecik diyince yaşıtımsındır diye düşündüm boyun nekadar güzel uzun hep uzun boylu olmak istemişimdir ben bayaaa kısa boyluyum. Kilo verebilirsin Inan bana verebilirsin ,kilo sıkıntısı psikolojik gerçekten öyle ve yeme bozukluğu sonra çıkıyor ortaya üzüldüğün için de kendini yemekle insan mutlu etmeye çalışıyor halbuki bu çok yanlış.. diyetisyen ile yola çık aşırı disiplinli oluyor ve onun sözünden çıkmazsan mükemmel kilona ulaşırsın .şimdi harekete geçersen daha fazla kilo alımına engel olursun. Eğer yaşadığın travmalı bir durum varsa ,psikolog eşliğinde başla okadar iyi gelir ki sana ..ben evlendikten sonra tam 25 kilo aldım hormonlardan dolayı ama tığ gibiydim şimdi gelen geçen aa kilo mu aldın aa hamilemisin çok şişman olmuşsun diyip duruyorlar tekmiyorum ya kendimi sevmeye başladım ve acelem de yok kilo vermek için .. yavaş yavaş güzelce ilerleyebiliriz yalnız değilsin gerçekten kalben söylüyorum

Kendin için bir adım at ve deki artık tatlı hamur pirinç patates yemiyorum hepsinin tadını biliyorum ve doya doya da yedim yeterince de ve at hepsini evden. Kendine sağlıklı alışveriş listesi yap eğer diyetisyen ile yola çıkarsan ona göre bir alışveriş yaparsın yeme saatin herşeyin bi düzene oturucak

Siz söyleyince bir kaç videosunu izledim güzelmiş gerçekten. Bu dediğinizi de izleyeceğim. Teşekkürler.

Şey mi dememiz lazım, dur hepimiz boşanıp 80 er kilo alalım nolur sen mutlu ol.

Genç bir kadın için kilo dediğin nedir ki..verilir.önce kilo alma nedenini bul.psikolojik mi?Sorunu tanımla.Aralıklı oruçla ben 5 kilo verdim mesela deneyebilirsiniz.yaa sarılmak istedim profil fotoğrafın çok tatlış

Lupetta yanlış anladın sanırım üzgün ya profil fotosu da üzgün ondan.kadın dayanışması yani girl power

Hep şikayetçisin. Hayatından, insanlardan her şeyden. Ama bu kadar. Buraya yazman çözüm kabul ettiğini göstermiyor inşallah üyeler bu yanılgıya düşüp sana çözüm önermezler. Çünkü yıllardır biz bunu yaptık kendimize ettik. Sen hala sorun odaklısın.

90'a merdiven dayamıştım aklıma düşeni erinmez yapar yerdim ama iyice şişip bu kilonun hem sağlığıma hem özgüvenime hem de evliliğime zararını görünce müdahale etmek istedim. Senelerdir diyetisyene gidicem diyordum. Kendim için bunu yaptım ve ağustos başı başladım. Yürüyüş ve diyetle hemen kilo vermeye başladım. Az bi kilo vermeme rağmen vücudum o kadar güzel toparlandı ki. Keşke daha önce başlasaydım diyorum. Yolun başındayım istediğim kiloya ulaşıcam. Benim gibi pis boğaz biri kilo verirse herkes verebilir bence. Azim önemli.

yattıgın yerden boyuna istiyorsun maşşallah hiç bi aksiyon yok aynen bende david beckhamla takılmak istiyorum boşuna tavsiye vermeyın yapmıyor zaten.

KENDİNE GEL, DOPARLAN! MADEN GENCECİKSİN ENERJİN DAHA VAR HAYDİİİ HAYDİİİ

Ne güzel Türkiye standartlarına göre çok güzel boyunuz var kıymetini bilin kilo verilir. Beslenmenize dikkat edin bakın nasıl da su gibi gidiyor.

Sen gel bana yardım et asıl kız vanessa nasıl kilo verdin. Şu sitede kıskandığım tek insan olabilirsin. Hem kilo vermişsin hem gelmiş ağlıyorsun. Diyetisyenlere sporlara dokmedigim para kalmadı sen geldin burda konu aça aça kilo verdin. Sevgilin de var. Benim senin yaşındayken yoktu. Nazara geleceksin haberin olsun.

kaç kilosun abla
ben 122den 90a düştüm 32 kg hem de ameliyatsız falan yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…