Çok Çirkin ve Şişman Bir Kızım

Bende sendenim. Evlendigim zaman zayiftim, ilk dogumdan sonra 80 kilo oldum. Şuan ikinciye hamileyim. Alışveriş yapmak, üstüme başıma yeni bir kıyafet almak istemiyorum. Birinin nişanı düğünü olacak diye ödüm kopuyor. Kendime söz verdim doğumdan sonra 20 kilo vercem diye. İnşallah başarabilirim.

Para var mı ? Para varsa giyim kuşam bakım halolur. Biraz da vizyon lazım.

1.70 boya 90 kilo cok asiri degil yani sanki 190 kilo gibi dusunuyorsun
Verilebilecek bir durumdasin
Oncelikle kadin gibi hissetmek kiloyla alakali degil icten gelen bir sey mesela benim de kilom var elbise de giyerim boyum da kısa. Yani oncelikle kendini sev, insan iyi hissettikce kilo da verir mutlu da olur.
Kilo verememeye net bir sebep var mi?

Diyet yapmak kilo vermeye çalışmak zor bir süreç ama kendinizi mutlu etmek te sizin elinizde. Sıkı bir program ile istediğiniz vücuda kavuşabilirsiniz. Her gün aynaya bakıp kendinize saydırmayı bırakın artık

İngilizce biliyorsan ve kendinde değiştirmek istediğin özellikler için motivasyon arıyorsan Wizardliz youtube kanalını tavsiye edebilirim. (You don't like yourself? Create a new version of yourself videosu harikadır.)
Zannediyorsam bazı videoların Türkçe çevirileri de var.

emin ol bu dermansız bir dert değil. Diyetisyene gidebilir ve günlük 1 saatlik yürüyüşler yapabilirsin bu kadar basit.

Boyunuz uzunmus. Ben uzun boylu yuksek kiloda olup cok guzel giyinen goze hos gelen kadinlar goruyorum. Oncelikle kendinizle barisin. Kasik biyik, manikur pedikur vb gibi bakimlarinizi duzenli yaptirin. Proporsiyonunuza gore kiyafetler secin. Bence her kadin kendince guzel. Ekranlarda gordugumuz tek tip vucut ve yuzlere aldanmayin.

Yavrum kilo zaten güzel bir şey değil. En güzel kadına bile kilo aldır güzel olmaz. Kilo ver biraz hem sağlığın içinde iyi olur hemde kendini beğenirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…