Çok çaresizimmm

NsN0

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2015
14
2
Kızlar yaa benim en büyük sorunum vermem gereken 5 kilo fazlalık. Maalesef diyet yapmıyorum. Çünkü açlık halinde halsizlesiyorum. Diyetsiz bu iş mümkün mu sizce???

Diyet yapma ama günlük kalori alımını azalt...birazda yürüyüş yap.faydalı olacaktır.

Umarim bunlar ise yarar. Kiminle konussam sıkı bir diyet şart diyor.
10_15 kilo fazlalığım var desen bende ancak iyi bir diyetle istedigink kiloya ulasabilirsin derdim.ama 4_5 kilo icin diyete degil daha cok saglikli beslenmeye ihtiyacın var.

10_15 kilo fazlalığım var desen bende ancak iyi bir diyetle istedigink kiloya ulasabilirsin derdim.ama 4_5 kilo icin diyete degil daha cok saglikli beslenmeye ihtiyacın var.
Önerilere cok ihtiyacim var. Yardimin icin tesekkur ederim canim :)

Önerilere cok ihtiyacim var. Yardimin icin tesekkur ederim canim :)

Benim de durumum seninkiyle aynı diyebilirim.. vermek istediğim aslında sadece 5-6 kilo, ama aylardır 2 ileri 1 geri hep aynı kilolardayım sayılır.. Yoruldum bile diyebilirim, çok sıkıldım diyetten, ama diyetle olmuyor spor şart.. Diyeti de doğru düzgün yaptığım söylenemez zaten..

Yeni başladım kalori takibi yapmaya, faydalı olacağını düşünüyorum.. sana da tavsiye edebilirim
Geçenlerde biri kızının kilo vermesinden bahsediyordu, yakınları nasıl kilolusun falan deyince kafaya takmış ip atlamaya başlamış, 53-54 kilodan 48-e düşmüş, hatta şu an 46 kilo :)) yani bize de yararı olur demek istiyorum :)) denemek de fayda var

yediklerini kontrol altına almadan olmaz bence... diyet yapma bir süre tatlı yeme asitli bir şey içme... ama bu kadar kolay da gitmez yani kilolar... zumba diyolar çok yaktırıyor....

Açıklama gereği "Diyet Grupları" bölümünde yeni bir oluşuma gidilmemektedir:
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet-gruplari/245968-bolum-aciklamasi-lutfen-okuyunuz.html
(Destek alarak ve birlikte zayıflamak istiyorsanız linkteki grupları inceleyip, katılımda bulunabilirsiniz.)

Bu nedenle forumda açmış olduğunuz konuyu, içeriğini gözeterek "Diyet Soru/Cevap" alt forumuna taşıyorum.

Sağlıklı zayıflamalar ve keyifli paylaşımlar dilerim.

eveeeet ip atlamaya başladım. 3 gün oldu. günde 500 kez ip atlıyorum. her yerim ağrıyor. umarım işe yarar :)

X