Çok çaresiz kaldım akıl verin bana?

kadersiz0017

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2016
2
0
29
Oncelikle merhaba ben yeni üyeyim. Sorunlarım var ve biraz uzunca yazabilirim simdiden kusura bakmayın. Ben geçen yildan bu yana çok değişen bi insanim çünkü benim hayatıma bi cocuk girdi dini imanı bütün iyi bir insan onunla internetten arkadaş aracılığı ile tanıştım. O başka bi yerde okuyordu elinde sigarasi olan biraz serbest bir kızdım bu serbestliğimi cinsellik için beni kullanıp da atan bi pice borçluyum. Her neyse kizligma bi zarar gelmedi ama benim için olan oldu ben kendimi yitik hissederken bu insan benim elimden tuttu sevdim bu çocuğu da gerçekten çok değer verdi bana ben ki şu 20 yaşımda ailemden şiddet gören bi insanim onun kollarinda agladim yeri geldi beni çok onemsedi bende onu harbi sevdim ama bu geçmişte basima gelen olayı bir türlü ona anlatamadım sozlendik beş ay sonra sözden sonra açıkladim çünkü nede alsa artık sozlum ve resmiyetimz olduğu için korkudan söylemek zorunda kaldım bide o kadar temiz biri ki onu gerçekten çözdüm ve böyle bi gecmisim var dedim hakli olarak kizdi karşılıklı agladik ayrilamadik ve film orda koptu. Sorgulamalari başladı geçmişe dair. Sonra uzulmeler kizmalar tartışmalar yaşadık beni çok kırdı ben intihar bile ettim hastanelik oldum yoğun bakimda yattim. Her neyse ben bu insanla cevremi değiştirdim erkeklerle muhabbeti kestim selam bile almaz oldum namazlarmi kılar oldum kuran okuyabiliroum zaten bi müddet sonra da kapandım brni az daha onemser hemde o gün bi vesile oldu kapandım çok da güzel oldum kapalı benim patilerim rahatsızim vardı okb bi insandim kapaninca onu da atlattim bu çocuk asla yalanı sevmez geçmişte serbest bi kız olduğumu demiştim size herkes üniversite açılınca eski çocuğu sordu soran olduğu zaman haddini bildirmeme rağmen sordu bana noldu bilmem ne sesim dusuyodu anliyodu o da herhalde ben geçmişten çok rahatsız olmaya başladım millet de bin kez soruyor bu da yemin ettiriyo doğru konissim diye bende yalan konusamiyorum yalan soyliyemiyorum ona. Bi güm bi kız arkadaşım onu sordu bende kimseue guvrnmedgim için neden eskiye dair sordu soruyosun dedim konuştum kızla ve bunu da sozlum öğrenince sözü attı beni oetada bıraktı sonra söz atık halde bikaç ay daha konuşup devam ettik bana saydryor sn kaliteli oruspusun kasarsin diyo çok zoruma gidiyor sinir krizine giriyosun bi müddet sorna siniri geçiyordu ama genelde bsna hep oruspu diyodu ailem dedim sardilgim insan beni asagiliyodu bikaç gün evvel de eski sevgilim mesaj atmıştı arkadaşlara o kıza soyleyin bsna ulassin diye bende bunu eski sozlume dedim hala konuşup sevgili gibi devam ediyoduk çünkü bu da onua aradı sovdu iyice bana da tekmeyi bastı annesi de bana lafı kaydı ailemi ardı beni ittiler. Bende bikaç gün kendime gelemedim gezdim kafam dagilsin diye oruspu diyo bana diye oruspu olmayı bile düşündüm çünkü bu gevmisle beni iyi güzel huyum edebim bile akliyamiyordu. Bikaç kez engeli kaldırıp bana baktığını gördüm sonra engel tamamen kalktı durumlar yaptı bende karşılık verdim işte o vesile ile konustukk sonra yine küfürler ailemi beni asagilamalar yine sustum sakin ol dedim o bile şaşırdı bu kadar hakarete beni nasıl alttan aliyosun dedi bende seni çok seviyorum dedim yumusadim oda yumusadi sonra ertesi gün çarşıya gittim ortalik sapık kaynıyor pis pis bakiyolar dedim kuyruk salliyosun dedi kaşar oruspu dedi yinr bende yeter defol git dedim surejli yutuyorum ona yaraşır olmak için kendimi değiştirdim hala kötüyüm ve dün yemin etti engeli kaldirmicam dedi heryerden engelledi kendimi çok çaresiz hissediyorum onu aramak istiyorum ama o lafları da yutamiyorum ben napacam bilmiyom bi tane arkadaşım var başka kimsem de yok ailem desen onlar bilr bana oruspuddiyo asagiliyor d övüyor bazen ben iyi olmak istedikce bu geçmiş beni hiç mi birakmicak ben napacam ne yapmalıyım aklım başımda değil lütfen yardım edin.

Daha 20 yaşındasın yaşadıklarına bak yaa

X