Çok büyük bir derdim var:(

P

pink_dream

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi pink_dream
Dün bir kez daha anladım...Hayatta her zaman yalnızsınızdır aslında...
Ben bir hata yaptım... yaptığım hata ;bir zamanlar sevdiğim insan ile aramızdaki sorunları ablama anlatmış ve üzüntümü dile getirmiş bulunmam şimdi ise zamanıda yaşamış olduğum o sorunlarımı (aşılmayacak sorunlar da değildi halbuki...) ve de üzüntümü onunla paylaştığım için çok ama çok üzgünüm.Ve pişman etti beni açıkçası bundan sonra kendimden başka kimseye güvenmek istemiyorum ne acıdır ki canın bildiğin bile bir zaman sonra senin ona verdiklerin yani üzüntülerini gün gelir sana koz ...muş gibi kullanmaya çalışırmış çok acı bir şekilde öğrendim biliyorum ki bunu yapmayan bri çok insan var ama benim çok sevdiğim değer verdiğim saygı duyduğum o insan bile bile canımı yakıyor ve ben sadece üzüntümden kahrolmak ile kalıyorum öyle üzüldüm ki hayatımda ilk kez dün bir den bir e ayaklarım tutmadı inanın yürüyemedim ve kendi yatağıma kadar yürüyecek takati bile bulamadım...
İnsan sevmek ,sevilmek ve de güvenmek istiyor en yakınına hiç hesapsızca dertlerimizi anlatıpta karşımıza silah gibi geldikten sonra hayatın da gözümde değeri pek kalmıyor bilmiyorum arkadaşlar açıkça anlatabildim mi özür dilerim sizden içimden geldiği gibi yazdım umarım beni anlayacak teselli verebilcek birileri vardır aranızda ...üzgünüm çünkü...:çok üzgünüm::a015:

• Konu Sahibi pink_dream
Canım senı çok ıyı anlıyorum..
ama insan ablasının bunuda yapıyorsa dıyecek bır şey bulmuyorum.
ama insanın içinde fesatlık kötülük kötü niyet oldumu abla bıle sırtından vurup huzurunu kaçırıyor...
yemenden içmenden kestırıyor..
bundan sonra dikkatli ve temkinli olursun...
anlatmada güvenmede ona..
unutma kaybeden o oldu.

• Konu Sahibi pink_dream
Hayatta kimseye güvenmeyeceksin güvenmeyede ihtiyacın yok aslında zaman zaman kendinle bile karşı karşıya geldikten sonra sevdiğin insanlardan darbe yemen çok doğal insana kendinden başka dost yok çünkü diğerleri canın bile olsa kendi menfaatlerine ters düşen bir durumda seni yolda bırakabilir onlara inanıp anlattığın ufacık bir şeyi karşına çıkartabilir boşverdiğin şeyleri doldururlar...Aslında teselli edilecek bir durum yok ders almışsın ve buna göre davranırsın yapacak bir şey yok güven ve vefa artık çok eskilerde kalmış kavramlar belki istisnalar vardır ama kaideyi bozmuyor malesef...Sen yinede ablana gönül koyma zor anında emin ol yine yanında olacak olan odur ailendir ama artık neyi anlatıp neyi anlatmayacağını bilirsin a.s.

• Konu Sahibi pink_dream
Anladığım kadarı ile ablanız sizi üzmüş
Fakat bilmelisiniz ki elden yar olmaz..
Yani en kötü zamanımızda en büyük destekçimiz hep ailemizdir
Şu an size olumsuz söyledikleri belki de sizin için olması gereken şeylerdir..
Belki ileride onu daha iyi anlayacaksınız
Üzülmeyin..sorununuzu en kısa zamanda çözersiniz umarım

• Konu Sahibi pink_dream
canım bu arada üzülme dik dur
ablan bunu yaptı dıye herkes yapacak degıl ...
sevgilerimle uzuntunu bır derdınde burda bızımle paylaşabılırsın...bizde senın bir şekılde ablan yada kadeşinz bunu unutma..
ne kadar aynı kanda olmasak bizi öyle görebilirsin..
sevgilerimle..
:1hug::1hug::1hug:a.s.a.s.

• Konu Sahibi pink_dream
Ablanızın sizi bu kadar yaralayacak ne yaptığını merak ettim doğrusu?

Üstü kapalı anlatmışsınız ama ablanız olduğu için pek de anlam veremedim..

• Konu Sahibi pink_dream
hep derim
2 şeye güvenirim;

1- Aynaya baktığımda gördüğüme
2- Gökyüzüne baktığımda göremediğime...

geri kalan hiç kimseye asla yüzde 100 güvenmem
anam babam dahi olsa...

• Konu Sahibi pink_dream
böle bi durum yaşasam direkt kafamın tası atar.
ablama elinden geleni ardına koymamasını söler güzelce bi rest çeker kimsedende korkmam.
:nazar:

• Konu Sahibi pink_dream
cok dogru.... guvendıgın tek arkadasım dostugum dedıgın...ıster abla ıster kardes...
kım olursa...sırtından vuruyor...agır konusuyorsa....
yıkılan kalbın oluyor...verdıgın deger belkı azalmıyor...yada sevgın ama...
uzulup ıcın yanıyor...helekı tavırlarını davranışlarını gorunce ıyıden yıkılıp kahroluyosun.....
o zaman yanlız oldugunu...
meger benı hıc sevmemış...dıyorsun...
haklısın...uzulme ve bır dahada onunla paylasma en azından ogrenmiş oldun acıda olsa..
yıkıcıda olsa ınsan aılesıne guvenmeyıpte kıme guvenecek ama anlamıyor ve yanında olmuyorsa..
sende olma...sınırlarını koy..

Bu zamanda bu gözünden digerine güvenmiceksin, ben bunu bilirim bu söylerim, ne aci birsey ama öyle bir cagda yasiyoruz.

Ayni sey benimde basima geldi,
kardesim gibi bildiigm kuzenim ayni seyleri yapti hatda iftiralar atiyor arkamdan yallanlar dolanlar, inanilcak gibi degil ,
ve bir tartismada kardesimden ayni darbeyi yedim , sok oldum, öyle bir sok oldumki tam bende onun kirli camasirini ortaya atcaktim ama dedim bosver sen böyle adilerle adi olma.
Inanamiyorum ya, insanlar birni kücük düsürmek icin veya üzmek icin neler bas vura biliyorlar, oysa bana anlatilan bendedir ve ne kavga olursa olsun o benim icimde kalir, acilmaz.
Karsimdan da böyle seyler görünce , diyorumki kime güvencez artik ya, ne kardese ne kimseye.
yuhhhh vallah bizlere...

senin tek dostun yine SEN! bunu hiç bir zaman unutma
hayatta bi çok şeyi tecrübe edinerek öğreniyoruz
senin içinde acı bir tecrübe olmuş bu olay
yani neynmiş '' hayatta kimseye canın , kanın, sevdiğin... bile olsa gerektiğinden fazla güvenmemek gerekir''

Ablanızın sizi bu kadar yaralayacak ne yaptığını merak ettim doğrusu?

Üstü kapalı anlatmışsınız ama ablanız olduğu için pek de anlam veremedim..

Yaptığı şuydu benim nişanlımla aramda problemlerim vardı ve ben nişanı atmıştım sonra bir şekilde tekrar barışmak gibi durumumuz oldu sorunlarımızı kendi aramızda çözmeye karar verdik hatta o da beni bu konuda desteklemişti ama şimdi de gene üzülürsen ........vs. vs.... gerisini siz tamamlayın ...yani sorunlar yaşadık tamam ama herkes hata yapar sevdiğim de şimdi değişti şu an çok ta mutluyuz neden beni üzmeye çalışıyor anlamayamıyorum:çok üzgünüm:

Anladığım kadarı ile ablanız sizi üzmüş
Fakat bilmelisiniz ki elden yar olmaz..
Yani en kötü zamanımızda en büyük destekçimiz hep ailemizdir
Şu an size olumsuz söyledikleri belki de sizin için olması gereken şeylerdir..
Belki ileride onu daha iyi anlayacaksınız
Üzülmeyin..sorununuzu en kısa zamanda çözersiniz umarım

ben yorumumu yaptım ama...lafebesınede katılıyorum...dogru belkıde..gelecekte senın ıcın ıyı olan bır seyler soyluyor....

ben yorumumu yaptım ama...lafebesınede katılıyorum...dogru belkıde..gelecekte senın ıcın ıyı olan bır seyler soyluyor....

Tabii canim onlara sorsan onlar sirf senin iyiligin icin yapyiorlar seni birilerinden koruyorlar güyaaaa,
asil kendiler en büyül düsmaligi yaptiklarini itiraf edemiyorlar.

hep derim
2 şeye güvenirim;

1- Aynaya baktığımda gördüğüme
2- Gökyüzüne baktığımda göremediğime...

geri kalan hiç kimseye asla yüzde 100 güvenmem
anam babam dahi olsa...

Onlarda sana güvenmiyorlarmış zaten annenle konuştum az önce-tatlicadiarzu-
Bence ne olursa olsun kötü düşünme o senin ablan ve senin kötülüğünü istemez eminim konuşarak çözersiniz sorunları ama ailenin her zaman senin için en iysini düşündüğünü unutmaŞeniz

Yaptığı şuydu benim nişanlımla aramda problemlerim vardı ve ben nişanı atmıştım sonra bir şekilde tekrar barışmak gibi durumumuz oldu sorunlarımızı kendi aramızda çözmeye karar verdik hatta o da beni bu konuda desteklemişti ama şimdi de gene üzülürsen ........vs. vs.... gerisini siz tamamlayın ...yani sorunlar yaşadık tamam ama herkes hata yapar sevdiğim de şimdi değişti şu an çok ta mutluyuz neden beni üzmeye çalışıyor anlamayamıyorum:çok üzgünüm:

Tekrar barışmanızı onaylamıyor sanırım..Eee belki de haklıdır ya da yanılıyordur ayrı konu ama..Sizi sırtınızdan vurmak olarak adlandırmanız belki de biraz fazla bir suçlama gibi geldi bana..Belki de ben yanılıyorumdur bilemem..CADIARZU

Bu arada Gurbiş, anama babama da güvenmezsem kime güveniyim yav?:1no2:

Tabii canim onlara sorsan onlar sirf senin iyiligin icin yapyiorlar seni birilerinden koruyorlar güyaaaa,
asil kendiler en büyül düsmaligi yaptiklarini itiraf edemiyorlar.

Elbette size katılıyorum onlar açısından bakılırsa durum bundan ibaret ya bu açıdan bakılırsa haklı görünüyorlar ama şu aşikar ki ne söylediğinden ziyade nasıl söylediğin çok ama çooook önemlidir ve asıl olan şudur ki karşında ki de bir bireydir sübyan değildir o yüzden can acıtıcı değil güzelce kalp kırmadan karşıdakinin güvenini zedeleyecek sekilde değil medeni insanlar gibi incitmeden sevgi ile anlatılmalıdır fikirler haksız mıyım acaba?:tomato:

bende bu hayatta kimseye güvenmeyenlerdenim...
sıkıntını tek başına aşmak biraz zor ama etrafa güven olmayınca mecbursun...
çözümlerini kendin bulmayı öğrenmelisin...
eğer ablan dert yandığın kişiyi sevmediyse zamanında ondan senin yüzüne vurur...
belkide kötü niyetli değilde senin aklını başına getirmek için yapmıştır ama sen duygusal yaklaştığın için çok fazla takmış olabilirsin...
sonuçta ailelerimiz bizim için en doğru olanı göstermeye çalışır bazen böyle kırıcı olsada....
ama sonuçta değişmicek bi gerçek var...
herkes gelir geçer ama o ablan olarak kalacak....ömrünün sonuna kadar
...:nazar:

Tekrar barışmanızı onaylamıyor sanırım..Eee belki de haklıdır ya da yanılıyordur ayrı konu ama..Sizi sırtınızdan vurmak olarak adlandırmanız belki de biraz fazla bir suçlama gibi geldi bana..Belki de ben yanılıyorumdur bilemem..CADIARZU

Bu arada Gurbiş, anama babama da güvenmezsem kime güveniyim yav?:1no2:

Yorumun için teşekkür ederim ama yazdığının aksine onaylamıyor değil bilakis onayladı ve de bu konuda bana fikren destek çıktı işte o yüzden kafam karışık kendini benim yerime koyar mısın lütfen sen ne hissederdin bu durumda ??CADIARZUfisfisfis

canım bu arada üzülme dik dur
ablan bunu yaptı dıye herkes yapacak degıl ...
sevgilerimle uzuntunu bır derdınde burda bızımle paylaşabılırsın...bizde senın bir şekılde ablan yada kadeşinz bunu unutma..
ne kadar aynı kanda olmasak bizi öyle görebilirsin..
sevgilerimle..
:1hug::1hug::1hug:a.s.a.s.

fırtınanınkızı çok teşekkür ederim bu ne güzel destek böyle inan gülümseyerek okudum çok moral oldu sağol desteğin için ve iyi ki KK var ve iyi ki sizler varsınız hanımlar birbirimizi anlıyor ve de destek olabiliyor isek zaman zaman ne mutlu bizlere ve sizlerea.s.a.s.a.s.:1hug:

X