çok Aci çekiyorum

• Konu Sahibi umut çiçeği petunya
ne diosunuz millet karpel sence yarın yeni yılını kutlasam mı

mesaj attım sadece nice mutlu senelere dedim karpel ama ses yok

O Sizi Sevmemiş Yalni Hislerinizle Oynamiş

[/B]
O Sizi Sevmemiş Yalni Hislerinizle Oynamiş

malesef bu olaydan o çıkıyor benle oynamış iki kişiyi birden idare etmeye çalışmış benimde kendime yediremedigim bu zaten nasıl anlamadım senağlama

[/B]

malesef bu olaydan o çıkıyor benle oynamış iki kişiyi birden idare etmeye çalışmış benimde kendime yediremedigim bu zaten nasıl anlamadım senağlama

kendini bu kadar yıpratma artık
benimde başıma yıllarönce böyle birşeygelmişti.
zaman en büyük ilaç zamanla unutacaksın
anlayamıyorsun göremiyorsun bazı şeyleri
konduramıyorsun belkide suçlamyı bırak artık kendine yazık

nezaman geçecek bu elimde degil hep aklıma geliyor hatta aklımdan çıkmıyor kendimide yıpratıyorum başkalarınıda sinirli agresif biri oldum normalde çok sakin neşeli biriyimdir arkadaşlarımla konuşuyor onları dinliyomuş gibi görünüyorum ama sürekli aklımdan yaşadıgım olaylar geçiyor biran önce zaman geçşin ben arkama bakıp neden bukadar üzüldümki deymezmiş diye bilim hatta kendime gülmek bile istiyorum buna benzer bir olay yaşadıgın için beni çok iyi anlıycandan eminim çok zormuş gerçekten senağlama

hiçbir şey yapmamalısın canım. geçmişi geçmişte bırakıp güzel hayatına devam etmelisin.eğer geçmişinle yaşamaya devam edersen zaman su gibi akıp geçer yaşamının en güzel zamanlarını üzülerek geçirdiğini ve kaçırdığını farkedersin. yaşadıkların çok taze."zaman herşeyin ilacıdır" derler ya gerçekten de öyle. biraz daha sosyal olmaya çalış bişeylerle uğraş. çok düşünmemeye çalış. seni düşündürmeyecek şeylerle uğraş.yaran soğuduğunda zaten keşke üzülmeseydim diye üzüleceksin.
herşeyin hayırlısı canım, demek ki senin için hayırlısı olan buymuş. Şeniz

ya ben napim özo kız eski kız arkadaşıyla barıştı ama hala onun peşimden koşmasını istiyorum kızda onun uzağında bende nasıl sürüyorsa exten next olmaz derler birde

sevmek güzel ama acı çekiyorsan ki çekiyosunherşey öyle kalsın arkadaşım

Canim Bu Karad Aşağlik Biri Için Bunalima Girmene Hiç Gerek Yok.kendini Toparla Ve Bu Aşağilik Herif Için Neden Kendi Sağliğimi Bozacakmişim De.bir Talisizliktir Geldi Başina Allah Daha Büyük Keder Vermesin.allah Bunu Sana Kocandan Göstermesin.daha önüne Kimler Gelip Kimler Geçecek Belkide.flört Zamaninda Olur Böyle şeyler.

canım uzun süreli bir ilişkin varmıydı senin yaşadıklarını yaşadım amaöfkeylekalkan zarar görüyör

erkekler için üzülmeye deymiyor aslında ben burda üzülürken o orda keyfi yerindeyse aklına bile gelmiyorsam dimi ama bi tarafımda onu hep özlüyo işte söz geçiremiyorsun bence arkadaşlar erkekleri boşvermek lazım varsa yoksa ailemiz varsın sevgilini kaybet ayrıl allah anamızın babamızın kardeşimizin yokluğunu göstermesin aşk acısı da dert mi bide bu yonden bakın

Güzelim,bence verilmiş sadakan varmış.ex aşkın bana göre karakteri oturmamış
bir insanmış.Anlattıklarına göre böyle bir insan için hiç üzülmeye değmez.Sen daha çok gençsin,zaman heşeyin ilaçdır.Bence ondan kurtulduğun için sevinmelisin.

sevinsem mi üzülsem mi bende bilemedim

yol verilen değil yol veren ol.üzüldüğüne değmez .sen kendi kendini yerken o hayatını yaşayacak birde butarafından bak ve hemen tutun hayata bir tarafından.hiç kimse senden değerli değildir.(bu hepimiz için geçerli. hele bir erkek kurban et.)

evet dogru çok haklısın canım karekteri oturmamış

[/B]
kendimi işime verdim hastalarımla daha çok ilgilenmeye başladım sizede çok teşekkür ederim bana çok yardımcı oldunuz moral verdiniz kimseyle konuşamadıgım bir konuyu burda size anlattım tavsiyeleriniz benim üzüntümü hafiflettisenağlama

hayatımda ilk defa birine beddua ettim tek istegim bana yaşattıklaraının aynısını inşallah onada yaşatırlar birgün ozaman benim ne hissetimi anlar

gün geçtikçe bende öyle düşünüyorum verilmiş sadakma varmış allahın sevgili kuluynuşum diye

canım artık yapacağın bişe yok onun için biran önce unut gitsin duygularını içine atma ağla zırla bağır cağır ii geliyor ama bunları ona deil yalnızken yap:1hug::teselli:

annem gille yaşadıgım için aglayamıyorum bagıramıyorum iş yerinde böyle bişe yapmam imkansız zaten sadece gece yatga girince çok kötü oluyorum sessiz sessiz aglıyorum senağlama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…