çok Aci çekiyorum

• Konu Sahibi umut çiçeği petunya
petunyacım evet üzülüyosun ama sükret onunla cıkarken gitmis evlendikten sonra gitseydi daha zor olurdu sen biran evel kendini toparla hayatından onu cıkar hayatı güzel yasamaya calıs

petunyacım evet üzülüyosun ama sükret onunla cıkarken gitmis evlendikten sonra gitseydi daha zor olurdu sen biran evel kendini toparla hayatından onu cıkar hayatı güzel yasamaya calıs

sanırım zaman gerekiyor canım tavsiyen için teşekkürler zamanla unuturum daha cok yeni şimdiye kadar hangi yara kapanmamışki benim yaramda zamanla kapanır inşallah

canım onu düşünmemeye çalış başka şeylerle meşgul ol bende şuan aşk acısı çekıyorum çok uzuluyorum fakat unutmamamız gereken bişi var herşeyde bir hayır vardır. inşallah en kısa zamanda karşına seni çok sevecek degerini bilecek biri çıkar da çok mutlu olursun canımm

bende cok acı cekıyorm arkadaslar eskı erkek arkadasımla 1 senedır ayrıyız tam barısacakken bana bahane olarak cok yakın kız arkadsımla gorusmemı ıstemedıgnı soledı sonra tartıstık ve hersey bıttı hala onu cok sevıyorm ama yapacak bişey yok sanırım....

çok zormuş nefes alamıyorum sanki içim acıyo ama nefrette var bişeyler yolunda gitmiyosa bırakacaksın bir bardak kırıldıktan sonra nasıl telafisi yoksa kalpte öyle kırıldımı düzelmiyo canım çok acıyo ama olayları akışına bıraktım hakkımda hayırlısı böyleymiş diye kendimi tesselli etmeye çalışıyorum bunuda çok beceriyor sayılmam aslında

yaşamış biri olarak sana tavsiyem beraber olsanız bile aranızda bişeyler bitmiş oluyo eskisi gibi olamazsın asla her zaman aklının bi köşesinde ayrılma sebebiniz ve ayrıyken çektin acılar gelir aklına tam unutmaya çalışıyorken yaran kabuk baamışken yeniden başlama bence hep üzülen biz kızlar oluyoruz emin olun senağlama

dediklerini yapmaya çalışıyorum elimde degil bi şekilde aklıma geliyor aglamıycam diyorum ama farkında olmadan göz yaşlarım akıyor her kelimede konuşulan konuda gittin yerlerde hep aklına geliyo şu anda tek istegim allahımdan onu biran önce unutmak canım umarım sende biran önce unutursun :1hug:

bide arayıp vicdanım rahat değil diyo
utanmaz üzülme boşver sinirlendim

ewet bide vicdandan bahsediyo zaten böyle bişe yapanın vicdanı varmıdırki anlamadım ya ben vicdan rahatlatmak bukadar kolamıymışki?

evet haklısın tam unutmaya calısırken tekrardan karsına cıkıyor ve hersey basa donuyo unutmaya calısmak en ıısı onların bizi üzdüğünü düsünerek

cnm yaa böyle bi adamın yüzüne tükürsen nolurki"yarabbi şükür" der olan tükürüğüne olurtatlicadiarzu
Gerçketn çok kötü bi durum.Bian kendimi senin yerine koydum delirmemk elde diil.Kötü Kazen
Çok klişe belki ama böyle bi adam için de üzülüp ağlamaya değmez be güzelim.Cehennemin dibine kadar yolu var de unutmya çalış.Böyle gereksiz ve karaktersiz insanlarınıda hayatına sokma bundan sonra a.s.

[/B]
bazı şeylerin farkına vardım hayatına sokma demişsin ama nerden bile bilirdimki böyle oldunu herkes süper çokcuk çok iyi biri sessiz saygılı sakın bunu kaçırma diyorlardı anlayamadım bende diyer yüzünü göremedim ama bundan sonra olaylara bakış açım çok deyişti uzunbir süre hayatımda kimseyi istemiyorum herkese şüpeyle bakar oldum korkuyorum paranoyak olacam diyesenağlama

zamannnnn herseyin ilaci....o secimini yapmis elinde sen varken baskasini tercih etmis...onun icin uzulmeye gozyasi dokmeye degmez sevginin degerini bilen kisi elbet karsina cikacaktir canim....lutfen degmicek insanlar icin uzulme canim....

Hım öncelikle bunun iyi tarafınıda görebilmek gerekir.
Bence insanlara okdar ön yargılı bakmamalısın çünkü bu dünyada elbette çok şerefli insanlarda var ve sen eskilerini silemediğin için üstüne tekrar bir bina yerleştiremeyeceksin..
Değiştirmen gereken tek şey başkalarına değilde kendine inanman ..

ya benimkine ne dersiniz görüşmüyorduk sonra ne hikmetse tekrar görüşmeye başlamıştık tel açtım bi baktım tek bi kız çıktı efendim dedi bozuntuya vermeden onu telefona istedim bana lavaboda olduğunu söledi bende iyi geceler dedim kapattım kıza kim olduğunu söyleme fırsatı vermedim ya ohhh canıma deysin eski çıktığına dönmüş ama ben hala onu çokkk seviyorummmkeşke olsa die bekliorum hala

banada bişeyler diyin arkadaşlar ailesiyle görüşüorum hala ama bitek o uzak duruyo annesinin kuzenlerinin gönlünü fetettimde bi onun fet edemedim onu kazanmak için ne yapmalıyım arkadaşlar peşimden koşturmak istiyorum o kıza da azının payını vermek telefona çıkıp şımarık şımarık cevap vermek neymiş görmeli

hehe:)
Bence arkandan koşmasını istiyorsan yüz vermemelisin çünkü erkekler kendisini istemeyen kadınların hep peşinden giderler..
Madem onlar şımarık sende şımarık ol ufaktan ufaktan sok lafları misal telefonu suratına kapamışsın yanlış bir davranış:)ben olsam orda gülerdim ozaman bekleyim filan derdim inanki senin telde beklemen onların huzurunu kaçıracaktır ve bir nebzede olsa intikamın alınacaktır..
Bence ona yakın ol msjlar at(gerçi diyebilir rahatsız etme diye:)ama biz güçlü olan tarafız ya sende de ben istediğime istediğim msjı atarım sende istediklerimden birisin ama msj derken yakınlık anlamında değil yumuşama hemen resmi ol ama at gene msj)
üstte biraz erkeğini kızdırdık ama inanki sen böyle yaptıkça onun kızla arası açılacaktır.

tavsiyelerinizi kesinlikle dikkate alacagım arkadaşlar yardımlarınız için teşekkürler

daha çok yeni oldugu için daha kabullenme aşamasındayım ama geçecek biliyorum bundansonra eski diye bişe olmayacak hep ileri bakmayı düşünüyorum (tabi bunu yapa bilirsem)senağlama

haklısın karpel ama ne bileyim tel kız çıktığını bile bile msn falan atmam yüzsüzlük olmıcakmı cevabını bekliorum ne diosunuz arkadaşlar sizce unutmalımıyım yoksa sevgimin arkasında mı durmalıyım ne yapcam bilmiorum arada kaldım bi ışık görsem ondan keşke

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…