çok abartiyormusum...

Evet malesef uvey annem gerekirse telefonu elinden al demis bende aradim kendisini artik cok sinir oldugum icin sen evleneydin onunla madem benim hayatima comak sokmak istiyorsun dedim benimle kustu en guzeli oldu
Sorarim bir gideyim hayirlisiyla tesekkur ederim bekliyorum.

Nebulizator ventolin pulmicort da iki ilacı eğer uygun görürse yaz bana yardımcı olucam canım doktor da bilgi verir banada sorabilirsin
Ben ilk once doktora danisayim olursa size yazarim uygunmudur kafama gore birsey yapmak istemiyorum yanlis anlamayin

Çok geçmiş olsun bu süreçte yalnız kalmış olmanız ,destek bulamamanız eminim sizi daha da çok üzmüştür.Yerinizde olsam dr dr gezeceğime tam teşekküllü bir üniversite hastahanesine götürürdüm. Belki de nadir bir sorunu var anlamayıp ordan oraya yolluyorlar .Üniversite hastaheneleri teşhis konusunda çok iyi oluyor.

Dun universite hastanesine goturdum zaten ama baska yere yonlendirildim evet malesef zor bir durum

Canım anneler hissediyor bebeklerinin iyi veya kötü olduğunu. Sezgilerinin peşini bırakma çünkü anneler hissediyor. Benimde oglum 3 günlükken farklı bir bakışi vardı .gözlerine bakınca canının acıdığını farkettim. Benim esimde abartma bir bakışıyla çocuğa hasta diyorsun dedi. Dinlemedim doktora götürdüm 8 gün yoğun bakımda yattı.

Aynen oyle insallah duzelmistir bebeginiz pazartrsini bekliyorum insallah birsey cikmaz

Aynen oyle insallah duzelmistir bebeginiz pazartrsini bekliyorum insallah birsey cikmaz

Çok şükür canım 7 yaşındayız. Ama hala bakışlarından hissediyorum. Sende evladın için kendin dışında kimseyi dinleme. Rabbim şafi adıyla şifa versin. Dua edicem ona

Çok şükür canım 7 yaşındayız. Ama hala bakışlarından hissediyorum. Sende evladın için kendin dışında kimseyi dinleme. Rabbim şafi adıyla şifa versin. Dua edicem ona
Allah saglikla buyutmeyi nasip etsin canim onceligim bebegim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…