Çocuklarımıza Teşekkür Edelimmi???

gxuxlse

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2007
592
0
a.s.Hayatımın anlamı, yaşama sevincimiz ,canlarımız siz yokken ne yapıyormuşum ben bu soruyu okadar çok soruyorumki kendime?Annelik duygusunun bu kadar güzel yoğun olduğunu bilseydim hiç vakit kaybetmezdim!!Önce bana bu duyguyu yaşattığı için Allah'ıma sonra Canım oğullarıma yaşammıza katıldıkları mutluluğumuza mutluluk kattıkları için çok Teşekkür ediyorum,Annelik zor ,sabır işi zorlandığımklava:,yorulduğum çok zaman oluyor hergün yoruluyoruz ama önemsemiyorum artık,çocuk büyütmede Sabır çok önemli( iki tane ve ikiside küçükse ) resmen bana sabretmeyi öğrettiler Sert bir insan olarak her olayda daha ılımlı,yumuşak,anlayışlı olmayı becerebiliyorum ani çıkışlarım olmuyor sinirlenmemeye çalışıyorum;biliyorumki ben nekadar sakinsem mutluysam çocuklarda okadar sakin huzurlu mutlu oluyor! Onlardan hergün birşeyler öğreniyorum Oğullarıma bu küçük yaşlarında bana Sabretmeyi öğrettikleri,en önemlisi beni eğittikleri için çok teşekkür ediyorum!! Arkadaşlar istedimki burda 'da duygularımızı paylaşalım Herşeyimiz olan çocuklarımıza hepberaber teşekkür edelim onlar bunu çoktan hakediyorlar öyle değilmi?

canım ne kadar icten yazmissin ve haklisinda..allah yavrularinla birlikte hayiri ve mutlu bir omur versin sana da esine de...

canım ne kadar icten yazmissin ve haklisinda..allah yavrularinla birlikte hayiri ve mutlu bir omur versin sana da esine de...

Sende ne güzel temenni de bulunmuşsun,sağol canım hepimiz çocuklarımızla mutlu bir ömür geçirelim inşallah:teyteysen teşekkür etmemişsin çocuklarına yazıcak birşeylerin vardır mutlaka)

Canım bende çok isterdim bir kızım olmasını :çok üzgünüm:ama çok şükür ikitane sağlıklı evladım var böyle düşünüyorum Senide yavrunuzuda birbirinize bağışlasın sağlıklı çok mutlu günleriniz olsun dilerim!yasakkelimeBence cinsiyet farklılığı kız veya erkek bir annenin duygularını değiştirmemeli diye düşünüyorum.Allahım herkezin yavrusunu korusunsaklasın

Redemon06 katılıyorum çok haklısın evet hiçbir güzellik Anneliğin yerini tutamaz.Kızınızla bir ömür boyu mutluluklar dilerim.

Duygularınız için teşekkür ederim..Konuyu açan arkadaşımın yüreğine sağlık

Doğduğu gün kokusunu içime ilk çektiğimde,kucağıma alıp onu ilk öptüğümde dünyanın en kutsal duygularından biriyle karşılaştığımı anladım..Öyle güzeldirki bu yaşanası duygu, şuan 9 yaşını sürüyor hiç değişmedi kokusu.
İlk anne dediğinde gözlerimin içine baka baka söylemişti.İnanın bundan güzel bir hediye olamazdı ama verdi gün geçtikçe, sağlıklı bir çocuk olarak büyümeye devam ettikçe bana dünyanın en güzel hediyelerini verdi..
Beni doğduğundan günden itibaren hiç üzmediğin,gülümsemenle evimize kattığın neşenin sınırsızlığı için....Hayatımdaki dünyaya verebileceğim enanlamlı duygu ve gelecek olduğun için...Benimle konuştuğun,arkadaşım,dostum olduğun için..Anlayışın, evimize kattığın huzurun için...Şuan bunları dahi yazarken içindeki muhteşem duyguyu yarattığın için SANA TEŞEKKÜR EDERİM ANNECİM..SENİ ÇOK SEVİYORUM DOĞAM..Şükürler olsunki yanımdasın ,sağlıklısın annem

:1hug:a.s.​

aaaa kızlar yaaa beni de duygulandırdınız şimdi. kızım babaannesinde.şimdi gidip aldırcanız bu saatte .senağlama

Allahıma bin şükür ki , sağlıklı ,uslu mu uslu bir kız çocuğu verdi bana.Çalışan anneler bilir uykusuz kaldıkları gecenin ertesini, hastayken onu evde bırakıp gitmenin acısını, ilk anne derken yanında olamanın unutulmazlığını .... Ama herşeye rağmen onunla gülüp ,onunla ağladığım ; her yere birlikte gittiğim, onu sevindirmek adına neler yaptığım canım kızım için sonsuz şükürler olsun. Allah tüm isteyenleri evlatsız bırakmasın . (Aminnn)

:mymeka: dövcem sizi haa. gecenin bu saatinde nerden çıktınız yaasenağlama

Kızlar bilgs da bi problem var.Herkeze çok teşekkür ediyorum cevapladığı için tekrar açınca tek tek cevaplıycam.

cnm tabiki değiştirmez,duygular aynıdırda,ben kendimi daha yakın hissediyorum
sanki kız olduğu için,hem cins olayı..sen ne hissediyosun severken..

Güzelim evet duygular değişmez ,ama belki seninkde dediğin gibi hemcins olduğun için daha farklı hissedyor olabilirsin kızım olmadığı için seninde tam olarak ne hissettiklerini bilemiyorum;daha detaylı anlatmak istermisin?:uhm:Benide bilgilendirmiş olursun? Ben nemi hissediyorum onlara her baktığımda kendimle eşimle gurur duyuyorum ve sürekli çocuklarıma onları ne çok sevdiğimi söylüyorum onlarda bana çok düşkünler özellikle küçük onlar benim herşeyim,yaşama sevincimiz Allahım herkeze nasip etsin bu duyguyu isteyen herkezede versin.....

Doğduğu gün kokusunu içime ilk çektiğimde,kucağıma alıp onu ilk öptüğümde dünyanın en kutsal duygularından biriyle karşılaştığımı anladım..Öyle güzeldirki bu yaşanası duygu, şuan 9 yaşını sürüyor hiç değişmedi kokusu.
İlk anne dediğinde gözlerimin içine baka baka söylemişti.İnanın bundan güzel bir hediye olamazdı ama verdi gün geçtikçe, sağlıklı bir çocuk olarak büyümeye devam ettikçe bana dünyanın en güzel hediyelerini verdi..
Beni doğduğundan günden itibaren hiç üzmediğin,gülümsemenle evimize kattığın neşenin sınırsızlığı için....Hayatımdaki dünyaya verebileceğim enanlamlı duygu ve gelecek olduğun için...Benimle konuştuğun,arkadaşım,dostum olduğun için..Anlayışın, evimize kattığın huzurun için...Şuan bunları dahi yazarken içindeki muhteşem duyguyu yarattığın için SANA TEŞEKKÜR EDERİM ANNECİM..SENİ ÇOK SEVİYORUM DOĞAM..Şükürler olsunki yanımdasın ,sağlıklısın annem[/FONT][/B] [/COLOR]

:1hug:a.s.[/CENTER][/QUOTE]
CANIM sende ne güzel anlatmışsın duygularını maşallah baya büyütmüşsün sen,ikinci yokmu daha düşünmüyormusun bukadar güzel duygularla sevgiyle ben yapmıştımkonuşabimek sohbet edebilmek ne güzel dimi,insanın kendinden bir parçasıyla?Yazındaki Bütün duygularına katılıyorum sizdede oluyormu bilmem her Anne genelde bu duyguyguyu yaşarmış çocuklarımız için herşeyin eniyisini yapmaya çalışsakta; hep acaba yetebiliyormuyuz (her anlamda)çocukların kendi bakış açısıyla!! onlara yeterli olabiliyormuyuz sorusunu soruyorum kendime!Ben tüm kalbimle yetebildiğime inansamda elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum, inşallah ilerde vatananına,milletine ve Ailesine hayırlı evlatlar yetiştiririz........ÇAĞAN@BARAN ANNELERİNİN BİR TANELERİ CANPARÇAM SİZLERİ ÇOK SEVİYORUM:1hug:

Sevgili Emez cim önceklikle anlayışın,bakış açın,,saygı duyman,insanı dinlemen ,desteklemen için teşekkür ederim!!! seni bu sitede tanıdığım için çok mutluyum Kızını yetiştirmedde ne kadar fedakar,sevgi dolusun Annelik bu işte vicdan!!!Bütün anneler gibi çocuğumuzun heranını her saniyesini beraber yaşamak istiyoruz olamadığımızda veya kendimizce eksik yaptığımızı düşünsekte vicdan azabı çekmemiz:1no2:Ama ben inanıyorum ki sen her saniye yanında olamasanda mutlaka telafi ediyorsundur zaten önemli olanda o çocuklarla güzel,eğlenceli,kaliteli zaman geçirmek onlarında istediği bu.Kızın'la birlikte bir ömür boyu sağlıklı mutlu ve huzurlu yaşayın.Dilerim isteyen herkez yavrularına kavuşsunlar.:1hug:

Bu duygu hiçbirşeye benzemiyor.Sizin yazdıklarınızı okuyunca gözyaşlarıma hakim olamadım.Benim de bir meleğim var 3,5 yaşında.Tatlımı tatlı demiyeceğim, çünkü bütün melekler anneleri için en tatlıdır.Meleğim,içimi saran sımsıcak bir duygu.meleğim,bana sabrı ve anlayışı öğreten minik bir öğretmen.Meleğim,hayatımın anlamı.Meleğim,daha şimdiden en yakın arkadaşım.Onu biraz önce uyuttum,masal anlatarak.Bana 'seni çok seviyorum annecim,sen iş yaparken bile seni özlüyorum' dedi.birbirimize sıcacık sarıldık ve doyasıya öptük.sonra uyurkan dahada melekleşti sanki.Anneler bilirler,uyurken onları seyretmek müthiş bir duygudur.Allah evlat sevgisi tatmak isteyen herkese en kısa zaman da bu muhteşem duyguyu tattırsın inşallah!

ben kendi çocuklarıma ve tümm çocuklara bize nasıl masum olunabileceğini, temiz duyguları, içten gülücükleri ve annelik duygularını yaşattıkları için teşekkür ediyorumm.

Allah ım bağışlasın hepimizin yavrusunu MAŞŞALLAH onlaraEvet bende uyurken onları izlemeyi çok severim tatilden yeni döndüm orda okadar yoruluyorlar deniz havuz ama uyku gelince bir melek olup hemen uyuyuveriyorlar,onlar bir harika tam bir hayatlar......

çok şükür allahıma bana emanetini oğlumu verdi onları güzel yetiştirmeyi rabbim nasip etsin bizlere.çok güzel bi duygu annelik allaha çok şükür herkes yaşasın inşllah.allhh evlatlarımızı korusun.sevgiler....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…