Çocuk velayati hk.

astala85

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2021
201
105
Arakadaşlarım yardım edin..
Boşanma işlemlerimiz başlayacak fakat çocuğu ben alacağım diyor bizim kavga esnamızda eve kamera yerleştirmiş benim bağırmalarımı falan çekmiş ve avukatla görüşmüş avukat piskolojisi bozuk anneye mahkeme çocuk vermez demiş %80 çocuğu alırız demiş çocuk 2.5 yaşında kızım daha çok küçük benden alırlarsa yaşayamam lütfen bana yardım edin bu süreci yaşayan var mı? akıl sağlığım tabiki yerinde düzgün bir işim var çalışıyorum

• Üzgünüm
Reactions: Gao
eşinize mi bağırıyordunuz çocuğa mı orasını anlamadım. Fakat eve kamera yerleştirmesi sizden gizli çekim yapması delil olarak kabul edilmez diye biliyorum en iyisini avukatınız varsa o bilir. Velayet konusuna gelince çocuk daha çok küçük ağır psikolojik rahatsızlığınız, madde bağımlılığınız ya da ahlak dışı hayatınız vs. yoksa alamaz velayeti merak etmeyin gözünüz korkutmaya çalışıyor. Ama bu kamera yerleştirme olayının üstüne gidin bence.

Boşanma işlemlerimiz başlayacak fakat çocuğu ben alacağım diyor bizim kavga esnamızda eve kamera yerleştirmiş benim bağırmalarımı falan çekmiş ve avukatla görüşmüş avukat piskolojisi bozuk anneye mahkeme çocuk vermez demiş %80 çocuğu alırız demiş çocuk 2.5 yaşında kızım daha çok küçük benden alırlarsa yaşayamam lütfen bana yardım edin bu süreci yaşayan var mı? akıl sağlığım tabiki yerinde düzgün bir işim var çalışıyorum

Bi halt edemez
Eften püften habersiz çekilmiş videolardan bir sonuç çıkmaz
Psikolojisi bozuk / akıl sağlığı yerinde değil demek için bunu doktor raporuyla kanıtlaması lazım
Öyle olsa tüm davalarda insanlar mağdur olur lafla olmaz o işler

eşinize mi bağırıyordunuz çocuğa mı orasını anlamadım. Fakat eve kamera yerleştirmesi sizden gizli çekim yapması delil olarak kabul edilmez diye biliyorum en iyisini avukatınız varsa o bilir. Velayet konusuna gelince çocuk daha çok küçük ağır psikolojik rahatsızlığınız, madde bağımlılığınız ya da ahlak dışı hayatınız vs. yoksa alamaz velayeti merak etmeyin gözünüz korkutmaya çalışıyor. Ama bu kamera yerleştirme olayının üstüne gidin bence.
ayrıca gızlı kayıtlar, kanıt yerine geçmez. ancak şahitlikler ve uzman raporlar, kanıt olur.

kaldı ki bebek yaşında oldugu ıcın anne bakımına ıhtıyac duyulacak yas dıye kayda gecılır ve sızde kalır cocugunuz. hıc cocugum yok ama allah askına bazı soruları sorarken, bıraz da farkındalıgımızın olması gerekıyor.

ahlaksız bır yasam yoksa
cıddı bır ruhsal hastalıgınız yoksa...

hıc bır hakim cocugu , hem de kucuk cocugu anneden alıp babaya vermez

Eski eşin tırlatmış.
Ayrıca bi halt yapamaz seni yıldırmaya çalışıyor.
Elinden geleni ardına koyma lan y.vşaak de
Deme neyse.
Dersen de sesli söyle mesaj yazma.

Babanne mi bakacak alırsa? Babanneye baktıracaksa ben alırım demesi çok komik oluyor da veya evlenip elin kadınına falan mı atacak? El kadını da dünden meraklıymış bakmaya gibi.
Bu erkekler de gram akıl yok al bak ama senin dışında biri bakarsa şikayet ederim demek lazım bunlara.

Gizli çekimin delil olmadığını bende duymuştum ancak video iceeiginde çocuğunuzun yanında şiddet uyguluyormusunuz yada çocuğunuz yanininizdayken eşinize yada eşyalara saldırma gibi bir durum var mı buda çok önemli böyle bir durum varsa belki delil olarak alabilirler. Onun dışında sadece eşinizin demesi ile sizi suclayamazlar yakın bir akrabam eşinden ayrıldı. Kendisi ağır psikolojik rahatsızlığı vardı ( bipolar ) hastanede yatılı tedavi de gördü ancak çocuklara karşı saldırgan bir tutumu olmadığı için velayeti kadına verdiler bir sorun da olmadı.

E egecell hanimi dinleyin, kendisi hukukcudur.

Bizim bi tanidigimiz bosanma davasinda ses kaydini kullanamamisti, karsi taraf kayit alindigini bilmedigi icin, videonun da kullanilacagini sanmam ama dedigim gibi egecell hanimi dinleyin, en dogrusunu o bilir.

2.5 yaşında cocuk anneye verilir. Eşinizle aranızdaki kavga çocugun velayet durumunu etkilemez. Velayet ile ilgili çekişme olduğu zaman uzman inceleme yapıyor zaten çocugun yaşı çok küçük. Bu yaştaki bir çocuğun velayeti çok ekstrem durumlarda babaya veriliyor.

Avukat lafıyla sizi korkutmaya sindirmeye çalışıyor. Siz cevap vermeyin ona. Söylediklerinizi aleyhinize kullanacak şeyler söylemeyin.

Siz de velayet talebiyle birlikte hemen nafaka talebinde de bulunun.

Son düzenleme:
Lanet erkeklerin yaptığı ilk hareket çocukla korkutmak verseniz kaçar gider ya da çocuğu alır rezil eder
Dişli bir avukat tutun 2.5 yaşında çocuk anneye verilir rahat olun ben de yeni geçtim bu yollardan...

Kötü muamele darp ve psikolojik şiddet düzeyinde değil ise terbiye sınırlarını aşmıyorsa bir sorun olmaz. Ama zaten cocuga karsi degilse en kotu psikiyatri bakar, raporlar. Bu sekilde velayet almalari imkansiz

X