Çocuk velayati hk.

Zamanında akıl hastanesinde yatmış kuzenimin eski eşine (anneye) velayet verilmişse size kesin verilir.

Çocuğuna bağırmayan anne varsa ya evliyadır ya erenlerden 🤦 Oda günümüzde mevcut değil kimse kendini kandırmasın. Herkes bir gün bağıracak 😂😂 2 yaş sendromundan bi haber hakim yoktur zannımca 🤦

Ayrıca eve kamera yerleştirmesi suç. Avukatla görüşüp bir an önce herşeyi tersine çevirmelisiniz.

Bi halt edemez de sen suç duyurusunda bulunsan onun canı yanar. Çakma avukat herhalde bulduğu.

Çocuğa karşı herhangi bir kötü davranış yok ise velayeti anneye veriler ki sizin işiniz bile var çocuğa babadan daha iyi bakarsınız. Kamera hakkında suç duyurusunda bulunun hele bir de yatak odasındaysa o kamera hapse bile girebilir tabi bunun için kanıt lazım. O kamera hala evde mi? Yada kamera taktığına dair kanıtınız var mı?

Ah canım velayet mi alıyormuş, 2.5 yaşındaki çocuğun velayeti hemde çocuğa karşı hiçbir kötü eylemi yokken. 3’ün 1’ini alır ancak aynen iletin bunu eşinize.

HAyır değildim ama zaten kavga esnasında da telefonu açıp beni videoya çekiyordu
bunu bana eşim de yapıyordu ya.
sizdden habersiz kamera yerleştiremez bunun içinsuç duyurusunda bulunun

X