Gebeliğe Hazırlık Çocuk düşüncem

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

kymetgenc12

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2024
101
3
20
14 yaşında ilk adetimi oldum o zamandan beri adet düzensizliği yaşıyorum 3/4 ayda bir olan ben şu an asla olamıyorum ilaçla oluyorum dupaston verdi doktor ben şimdi evlendim çocuk henüz dusunmuyorum 1 yıl 1.70 boyum 60 kilom spor yapıyorum günlük hayatımda lh seviyem 28 di önceden şu an 7/8 falan insülin direnci düşmüş durumda ailem doğurgan bir yapıda ama ben çocuk isteyince nasıl olacak bilmiyorum doktor alttan muayene yaptığında sağ yumurtalığın çalışıyor dedi yani ben tek yumurtalıkta hamile kalabilirmiyim ama ben yumurtladığımı sanmıyorum çünkü dısardan kimyasal haplar alıyorum doğum kontrol hapı hiç kullanmadım sadece söktürücu alıyorum bilen biri beni aydınlatabilir mi çocuğum olmaz diye bir korku var içimde şu durumda var kuyruk sokumu kemigim kırıldı yeni yeni duzeliyor bide görümcem var bana nispet yapar gibi senin yaşın geçmiş bence doğur diyor hatta geçen pikniğe gitmiştik çocuklara bakmak zor olsa gerek dedim bana nispet yapar gibi ben doğurdum ben büyütüyorum dedi sanki tek anne kendi gibi davranıyor

adet oluyosan ilaçla bile olsan yumurtlama olur yumurtlama olmazsa çocuk ta olmaz düşündüğün zaman ovulasyon testiyle takip et

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…