çoçuğunuz nasıl olacak

semacım senin oğlan baya sinirli çıkmış kız:))))))))))

Evet Sevar Ya çok Bozuldum Senin Kizda çok Tatli çikmiş Maşallah Gözlere Bayildim Eminim Elif Zeynep O Kizdan Daha Tatli Olacak...

Evet Sevar Ya çok Bozuldum Senin Kizda çok Tatli çikmiş Maşallah Gözlere Bayildim Eminim Elif Zeynep O Kizdan Daha Tatli Olacak...

ay canım benim inşallah dediğin gibi olur teyzesi. Hem sende üzülme kız böyle şeker bir annenin hiç öyle sinirli oğlu olurmu... merak etme bende eminim Ardamız da çok tatlı olacak inşallah... Hemde yakışıklı annesi. içime öyle doğuyor:dance::dance:yerimseniben

SAĞOL CANIM BENİM UMARIM ÖYLE OLURLAR.SAĞLIKLA BİR KAVUŞSAK BEBİŞLERİMİZE GÖRSEK KİME BENZEYECEKLER.BEN ÇOK MERAK EDİYORUM.:uhm:ARDA VE BEN ÖPTÜK TATLI ANNE VE PRENSES KIZINIŞeniz

Ayyyy Benimkide Biyikli çiktiiiiii Hihhhhhhhhhhhh:)))))))

oy oy oy prensese kızımız ha:sm_cool::sm_cool: bizde elif zeynebimle öptük şeker anne ve prens oğlunuŞenizŞeniz:1hug::1hug:Şeniz:1hug: Ama inşallah sağlıkla doğsunlar da görelim bakalım kime benzeyecekler bende çok mer k ediyorum biliyormusun. hep kızımı hayal edip duruyorum fisfisfisfisfisfis

Ayyyy Benimkide Biyikli çiktiiiiii Hihhhhhhhhhhhh:)))))))

aaaa bıyıklı bir kız ilginç olsa gerek kadiscimsırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey üzülme Annesi:teselli::teselli:şu fotoğrata gördüğümüz güzel annenin bıyıkları gözükmüyorki yok herhalde dimi bıyıkın. senin kızında olsun dimi annesi...Ama komik olmuş tabiki bıyıklı bir kız:)))

böggh sümüklü bi japona benziyo benneyaptımki ben vazgectim ondan çocuk yapmaktan.evlatlık mı alsam ne CADIARZU

büyük harfle yazınca çok şirin bir bebiş.küçük harfle yazınca göz altları morarmış bir bebek.ben şirin olanı alayım mümkünse.

büyük harfle yazdım harika bi bebiş çıktı ama küçük harfle yazınca terbiyesiz bi bebiş çıktı bana parmak işareti yapıyo kerata

Çok komik yaaa. Anne esmer baba esmer çocuk sapsarı bişey çıktı bana

amann benim çocuğum böle olcakmış sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

ayyy benim oğluşum da tuvalette playboy dergisi okuyo yanında biberonuyla.kime çekmiş ki anlamadım...

egemenxim allah analı babalı büyütsün çok tatlı bebişin var ben uzun zamandır giremiyordum şimdi gördüm

somurtkan bişi çıktı biz öyle değilizki ama bize hiç benzemiyo:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…