Çoçuğumun ismi

he valla bizimkilerde hic duymuyor
üstelik benim adimi kura ile koymuslar bütrün arkadaslari toplanip herkes istedigi ismi yazmis benim adim ordan cikmis
bu zamanda kim bunu yaparki:bbo:

oğlunuz kaç yaşında acaba
gereksiz bir ayrıntı ama merak ettim gerçekten
ayrıca banada babaannemim ismini koymuşlar bende kızıyorum bizimkilere ama ne çare hiç vicdan azabı duymuyorlar :))

banada babaannemin ismini koymuşlar illet oluyorum. babaannem çok gıcık bir tiptir hiçde benzemeyiz. yalnız babam başka isim düşünmüş bakmışlar kavga çıkacak onun ismini koymuşlar hala çok pişmanlar ismim için ama yapacak bişey yok.

cidden çok komik anlatmışsınız
gülmemek elde değil :roflol::roflol:
aynı kaderi yaşıyoruz demektir zaten seçme şansımız yokmuş
erkek olsak dedemizin ismi kız olunca babaanne ismi kaçış yokkk :roflol::roflol:
neyse sonuna bişiyler eklemişlerde demodelikten azda olsa kurtulmuş
burdaki üyenin seçme şansı varmış yinede pişman olmuş
çocuğunuzun hangi ismi seveceğini nerden bileceksiniz allah aşkına
pişman olcak başka bişey bulun yahuu -tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-

gelede bu bölüme gelince konulara çok üzülür insanları kendi yerime koyar çok sinirlenirdim. ama nedense ben bu konuyu okuyunca gülmekten koptum çok güzel yorumlar yapılmış

oğlum 7 yaşında

ya yedi yaşında çocuğun lafıyla mı hareket edip pişman oluyorsunuz benneyaptımkibenneyaptımki
yapmayın yahu çocuk bugün arda der yarın ali veli vs vs...
bu kadar takmayın kafanıza
hayatta ne sorunlar şurdaki konuları biraz okursanız derdiniz dert olmadığını görürsünüz :1closedeyes::1closedeyes:

tamam madem çok pişmansınız değiştirin ismini
başvurun mahkemeye arda koyun
benım ısmımde 10 kısıden 9 und avar ama
nedense sıkayat etmeye hakkım olmadıgını dusunuyorm
ozman bılemezlerdı degıl mı ?

oğlunuz adını gerçekten merak ettim arda olmadı da ne oldu acaba ??

Dert değil gibi egehan da iyi bir isim sonucta çok kişide yok ve ender bulunan isimlerden,

arda daha soguk bir isim düşünsenıze küçükken kıtaplar vardı

arda tatilde
arda kırda
arda bayırda
arda piknikte
arda okula giderken....
kaydirigubbakcemile3
arda isimli bir arkadaşımızla sürekli dalga geçerdik bu konuda o da eglenirdi ama ne fayda ismi arda olmuş şey gibi ayşegül gibi

ayşegül kırda
ayşegül okulda
hihoyyyt
onun gibi, egehan daha baba bi isim han var sonunda daha erkeksi :)
insanlar isimlerin sonuna han koyup bu hale sokuyorlar sizinkini egeeeeeee diye seslenebilirler bu haliyle de çok karizmatik, ay cocugumun adını egehan mı koysam ne :)
CADIARZU
yok yok gayet güzel hem cocugunuz koymus ismini ilerde dersınız hep sen ıstedın koyduk olum ne var bunda dersin güzel güzel isim öyle kısmetmiş hem. üzülmiyin hiç.

töbe töbeeeee,çocuk bu yaw ,benim yeğenimde yumurcak tv de kayyu ile rozi var ,bigün kayyu oluyo bi gün rozi biz hiç üzülmüyoz ,erkek olanda spider man miş kaydirigubbakcemile3

Çocuğunuz var Allah bağışlasın... Evlat sahibi olmak isteyip de olamayan , tedavi gören arkadaşları

düşünün , onlar kimbilir ne güzel isimler bulmuşlardır ama koyacak evlatları yok:çok üzgünüm:

aman canm ya egehan da güzel isim arda olmasın bende küçükken babama neden adımı başka koymadın dioudum
ama şuan iyiki böle koymuş diyorumm

niye pişmanım biliyormusunuz oğlum arda istiyordu ben anlamını beğenmediğim için koymadım şimdi oğlum bu ismide beğeniyor fakat ben vicdan azabı duyuyorum

Ah be güzelim senin oğlan seneyede başka bir isim beğenir. 7 yaşındaki çocuk muhtemelen sevdiği bir arkadaşının ismi olduğu için istiyordur. Bunun için vicdan azabımı duyulur. Başka derdin mi yok senin.
Çocuğun ağzıyla laf yapsaydım benim oğlanın adı spiderman olacaktı. Boşver geçici hevestir 1-2 güne kalmaz unutur.

hanımefendi siz diğer dert sahibi kişilerin başlıklarını okudunuz mu acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…