Cocugumla ortada birakildim, ama ben suclu oldum?

Sizin iş baştan yaş zaten Bir kere çalışmayan adamla nasıl evlendiniz? Baştan beri kayınvalide ile mi yaşıyorsunuz? Hal böyleyse ne kadar içli dişli olunacağını ve bir yığın problem çıkacağını düşünmediniz mi? Sizin hiç geliriniz yokken insanlar size bakıyorsa böyle tepenize çıkar
Hadi şiddet gördüm boşandım diyorsunuz sonra tekrar birleşme çabaları Hadi bunu da anladım ama adam nasıl bir işte çalışıyor ki ayda bir kez görüşüyorsunuz? Bu şekilde de zaten yurumezdi
Hayır bir de sizi döven adam için bana başkasının dokunmasına tahammül edemez vs yazmışsınız vallahi hayal alemindesiniz ne diyeyim

Eşiniz değil eski eşiniz yada çocuğunuzun babası desen daha iyi... Adam seninle pinpon topu gibi oynuyor sen hala yok resmi kaldırmış, yok anasıyla fotoğraf paylaştı yok bizimkini koymadı neden koysun sonuçta sen eşi değilsin sevgilide değilsin... Hadi bunları geç sen bu adamdan hala gelip sana koca olacağınımı düşünüyorsun takıntı yapmayın şöyle insanları benim çevremde de var hatta ablm aynı sizin gibi boşandı ama hala kocasıyla uğrasıyor psikolojik olarak rahatsız gibi görünüyorsunuz böyle yapınca

4 yıllık evliydim gün yüzü gormedim kaynanamla yasiyorduk eşim hep ailesinin lafina baktı hep ezildim çalışmıyordu onların eline baktığı için beni eziyordu. Ayrıldığımda pesimden geliyodu çalışamayıp geri gidiyordu. 1 tane oğlumuz var 2.5 yasinda. En son annesinin gazıyla yine ayrıldık ve ben artık dönmedim affedemedim boşandık. Evliliğinin ilk yılları şiddette görmüştüm ama.birdaha görmedim düzelmişti. Neyse şimdi boşandık şehir dışında işe girmiş 2 aydır çalışıyor borularımız vardı ödüyor bana yazdı çocuğumuz babasız kalmasın ben sensiz yaşayamam bundan sonra anneme seni ezdirmem dedi. Anensiyle ses kaydını attı benim artık yuvama karışma vs diye. Dedimki seni affederim ama senle evlenmem en ufak bir şüpheye düşersem ayrılırım ben babamın evine birdaha dönemem çünkü dedim. Çalış borçları bitir evi kur bende sana o süre zarfında güvenmeye çalışırım dedim. Eskiden herşeyine karışıyor teyzemlere bile kalmaya göndermiyor dışarı çıktığımda kavga çıkarıyordu. Bunları düzeltti bana karismamaya basladi. Şehir dışında yatılı çalışıyordu 1 kere bizi görmeye geliyodu ayda. Telefondan onla ilgilenmemi kamera acmami falan istiyordu 3 gün üst üste geçerse ilgilenmezsem kavga cikariyo hakaret falan ediyodu ben uzaktahm gönlümü kim yapacak vs diye. Hakaret ediyodu. Evet yılardır cinsellik olarak ilgili değildim çünkü aşırı yoruluyorum annesigilde ve isteğim kalmıyordu. Neyse bu annesine kalmaya gitti 10 gün izni vardı orda hiç konuşmadık annesi benle görüşmesini istemediği için, evden kovarsa izinliyken nereye gidiyim.sende beni anla dedi görüşmedik. Sonra wp da çocuğumuz ve fotoğrafımız vardı annesi bunu engellemişti beni koyduğu için eşimde asla kaldırmam kimse karisamaz falan diyodu oraya gitti geldi onu kaldırdı niye kaldiriyosun deyince canım başka bisey koymak istedi dedi köy dediysemde koymadı. Instgrm acti annesiyle fotoğraf attı bizi neden koymuyosun cocukla dediğimde elimin altında bu vardı koydum çalışıyorum vaktim yok dedi ve yine koymadı. Bende sen annenle aran düzelsin diye bizi heryerden kaldiriyosun çocuk muyuz biz evlenince yine bana aynı şeyleri yaparsın evlenemem sana güvenemem dedim ayrıldım. Bana hayalleri kursağında kaldın gün yüzü görme sen beni yarı yolda biraktin çocuğumdan uzak allah belanı versin falan dedi. Mesele fotoğraf değildi mesele annesiyle arası düzelsin o görmek istemiyor diye beni bi yerlerden kaldırmadıydı haksız mıyım nolur söyleyin bama vicdan yaptırıyor
Ne güzel kurtulmuşsun bu adamla başkalarının evinde yaşamaktan. Önüne bak boşver. Bir işe gir, kendi paranı kazan, istediğin gibi harca. Kendine güvenin gelsin

Üzerine yoğurt döksen cacık bile olmaz bu hıyardan. Bu adam (!) düzelmez bir kere bunu idrak et. Çocuğun için de asla vicdan yapma. Onun için en büyük kötülük ezilen mutsuz bir anneyle büyümek olur.

ister kız ister laf at bana ama cıtten senın psikolojin yerinde değil bacım. boyle bır aıleden kurtulmuşsun. yoluna bakacagına kalkıp bır fotoğraftır. dıyıp tutturuyorsun. bosandın oldu bitti yoluna bak tekrar nıye evlenıyorsun. 1 kotu 2 kotu 3cundemı adam oldu bu yok olöadı senden baska kımse katlanmaz buna ondan senın pesınde aklını topla. evladında babası gıbı olacak supen olmasın oyle dengesiz babadan ne beklersınkı sunun farkına varın artık bız kadınlar dengesız erkeklerin rehabilitasyon merkezi değilız. aılenın iyıleştıremedıgını biz iyıleştıremeyız sen zaten cabalamişsın tekrar tekrar ne gerek var Allahına evladına uzul ya. o psikolojide nasıl buyuyecek cocuk. yeter cıttten sureklı bu tarz kınuları goruyorum cıttten gecırıyorum.. bende evladımı tek buyutuyorum ölmedim. bem bır yerımde eksılmedı. yanı.

Hop diye degisirdemedim , düzelirsen güvenirsem geri evlenirim dedim. Oda bana fotoğraf kaldırdım diye mı güvenmiyorsun falan dedi işte bunun için bırakmam haksizlikms
Haksızlık değil. Eski düzenini arıyor. Anasının evinde, karısının koynunda. Ohhh ne güzel rahatı varmış, bozulmuş. Kıyamam.

Telefondan onla ilgilenmemi kamera acmami falan istiyordu 3 gün üst üste geçerse ilgilenmezsem kavga cikariyo hakaret falan ediyodu ben uzaktahm gönlümü kim yapacak vs diye. Hakaret ediyodu.
Adamı boşamışsın ayol, sanki bişey borcun var kendisine, bu nedir? Zaten frijit olmanın sebebi de anasına hizmet edeceğim derken pestilinin çıkması değil miydi? Karısını istiyorsa, anasına hizmetçi tutaymış. Tut ki sorun sende, adamla boşanmışsın boşanmış. Ne zorunluluğun vardı?

Adamı boşamışsın ayol, sanki bişey borcun var kendisine, bu nedir? Zaten frijit olmanın sebebi de anasına hizmet edeceğim derken pestilinin çıkması değil miydi? Karısını istiyorsa, anasına hizmetçi tutaymış. Tut ki sorun sende, adamla boşanmışsın boşanmış. Ne zorunluluğun vardı?
Bi zrunlulugum yok seviyordum şans vermek istedim, gerçekten çoğu huyunu düzeltti onu tanıyorum zaten neyi yalan neyi gerçek anlayabiliyorum. Ama cinsel konuda asla değişmez kendisi söylüyor zaten o bana çok.duakun ben onu istemeyince de aşırı tepki veren insan. Ama meseleニbunlar deegil. Ben sadece fotoğrafımızı kaldırdı diye ayrıldım herkesde bana bunun için ayrılinirmi diyor

Bi zrunlulugum yok seviyordum şans vermek istedim, gerçekten çoğu huyunu düzeltti onu tanıyorum zaten neyi yalan neyi gerçek anlayabiliyorum. Ama cinsel konuda asla değişmez kendisi söylüyor zaten o bana çok.duakun ben onu istemeyince de aşırı tepki veren insan. Ama meseleニbunlar deegil. Ben sadece fotoğrafımızı kaldırdı diye ayrıldım herkesde bana bunun için ayrılinirmi diyor
O işte aslında şu demek:
Onca şeye ayrılmadın da gerçekten bunun için mi ayrılıyorsun

O işte aslında şu demek:
Onca şeye ayrılmadın da gerçekten bunun için mi ayrılıyorsun
Evet onca şeye ayrılmadım çünkü evliydim boşanmaya cesaretim.yoktu çocuğum için bidaha bidaha denedim ha seviyordumda. Ama şimdi bunun icin ayrılıyorum çünkü en küçük hata hayatima mal olabilir birdaha baba evine ne yüzle döncem dusunceei

Ayrı ev açmaması bile başlı başına boşanma sebebi. Bu adam çok mu iyiydi de boşadın? Ne yaşadığını sen bilirsin, endişelerinde haklısın, adamın derdi eski düzen geri gelsin. Ayrı ev açmaz, açsa da anası oraya da gelir, baş köşene oturur. Kuzuları anasından ayıramazsın, sal önüne bak.

Ayrı ev açmaması bile başlı başına boşanma sebebi. Bu adam çok mu iyiydi de boşadın? Ne yaşadığını sen bilirsin, endişelerinde haklısın, adamın derdi eski düzen geri gelsin. Ayrı ev açmaz, açsa da anası oraya da gelir, baş köşene oturur. Kuzuları anasından ayıramazsın, sal önüne bak.
Yok ayrı ev açmaması söz konusu değil onun için iş falan buldu zaten borçları bitirip ev tutmak için gerçekten oduyorduda ne zaman para istesem falanda ikilemez evde açardı çünkü açmadan evlenmeyecegimi biliyordu. Kendiside istiyordu.. benim meselem o evdede annesi huzurumuzu kaçırabilir mi

Yok ayrı ev açmaması söz konusu değil onun için iş falan buldu zaten borçları bitirip ev tutmak için gerçekten oduyorduda ne zaman para istesem falanda ikilemez evde açardı çünkü açmadan evlenmeyecegimi biliyordu. Kendiside istiyordu.. benim meselem o evdede annesi huzurumuzu kaçırabilir mi
Kaçırır. Hatta bu sefer çocuk da çocuk diye tuttururlar ana oğul. Çocuk eşittir kaynişin eve temelli giriş bileti.

Kaçırır. Hatta bu sefer çocuk da çocuk diye tuttururlar ana oğul. Çocuk eşittir kaynişin eve temelli giriş bileti.
Amn bilmiyorum işte eşimin beni sevdiğini biliyorum.. biz 14 yaşından beri beraberiz hic bir zaman başkasıyla olmadık çok ayırmaya çalıştılar ayrılmadık hep geri birbirimize döndük. Boşandık bana çok yalvardı ondan affettim çocuğumuza var sonuçta. Onu başkasıyla hayaletmek canımı yakıyor bu ihtimal beni korkutuyor ve ilerde böyle bisey olurda toparlayabilirmiyim pisman olurmuyum diye korkuyorum. Birdaha biri beni böyle severmi ben böyle birinisevermiyim hiç bilmiyorum

X