Çocuğum için ne yapabilirim?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

kurupasta

Üye
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2024
102
21
29
Eşimle çok basit meseleler ile ilgili bile ani öfkeleri yaşadığı için ve iletişim kurmakta zorlandığımız için ayrılma yolunu seçtim. ben birşeye mi üzüldüm birşey mi yaşadım anlatmak istiyorum duyulmazdı hem kendi sorununu anlatıp onu dinlememi ve ona hak vermemi beklerdi) Sorumluluk almak istemez küçük bir sorun olduğunda bağırarak tepki verirdi. Çay dökülmesi kasada sıra beklemek bir eşyasını bulamaması vs gibi. Ve bir gün de ciddi bir rahatsızlık geçirdiğim gün gece gece kimse bizimle ilgilenmez diyerek o gün doktora götürmedi. Evet gece 3t0 belki ama ben o gün şeker koması geçiriyormuşum tabi bunu sonradan öğrendim. İşte tüm bunlar birleşince ayrılma kararı aldım. Çok uzak şehirlerdeyiz çocuğum babasını belki sende bir iki defa görecek 7 8 saat mesafede bir yer. Şimdi çok anlamıyor okulöncesi dönemde. Ancak yarın öbür gün babasını neden ayrı olduğunu sorgulayacak diğer arkadaşlarını görüp özenwcwk de baba sevgisini hissedemeyecwk diye çok korkuyorum. Ona iyi gelsin diye spora verdim. Çok sevdi. Şu an davranış problemi göstermiyor ancak bazen kaygılı davranabiliyor daha iyi olması için ne yapabilirim aramızda uzman varsa yardımcı olabilir mi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X