Çocuğum eyeliner yedi acil yardım

ozerozer

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2024
2
0
31
İyi günler arkadaşlar kızım 2 yaşında ve nasıl buldu ise eyeliner ımı bulmuş ve ışırmış delmiş kutusunu gördüğümde ağzı dili siyahtı elleri falan siyahtı bolca yıkadım ağzını ama tükürmeyi bilmediği için yuttu öncesinde yuttu mu bilmiyorum benim sorum başına böyle bir olay gelen var mı bişey olur mu siz neler yaptınız söyler misiniz acilllll

Çok bişey olacağını sanmıyorum kolonya vs değilse eliner içinde birkaç damla bisey var zaten içinden çok dökeceleceğini sanmıyorum en fazla çubuğunu yalamis olabilir ah bu çocuklar cok tatlısınız

Bir şey olmaz zaten tüm tüpü içse bile ne kadarcık şey, onu da yıkamışsın. Ama sağlık açısından acil bir konu varsa buraya ACİLL diye sormak yerine sağlık kuruluşuna acil olarak danışın

Göze sürülen bir şey olduğu için zehirleyecek bir içerik olduğunu sanmam. Ama korktu iseniz içinize sinmezse acile götürün devamlı gittiğiniz bir çocuk doktoru varsa ona da sorabilirsiniz

insan biran öyle bir durumla karşılaşınca korkuyor haliyle ama durumunu gözlemledim şuana kadar çok şükür birşey yok ayrıca cvplarınız için hepinize teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…