çocuğu Olamayan Arkadaşlar Eşlerinizin Tepki Gösteriyormu

amin canım, mubarek kandılın hurmetıne yuce rabbım herksın duasnı kabul eder ınsllh anne olmayı nasıp eder valla ben buyonden şanslı olanlardanım eşim saolsun herzamn yanmda tedavı suresınde vede hcbızamn bana bnı uzeck bişi sölemez aksıne bna herzamn destek olur benım tedavı sonunda negatıf olunca sonuc moralım bozuluyo vebıdaha cocgm olmaycak dedigm zamn bıle bna destek cıkar ve moral verrır cok sanslıym cok şükür herksee yuce rabbım nasıp etsın anne olmayı inşllh sevgıler hayrlı kandıller

Selamm arkadaşlarr hayatta bi eşin desteği kadarr önemli bi şeyy yok bencee her konudaa hayatt birlikta güzell çünkü inşş herkesinn bebişleri olurr ve mutluluk daha da pekişirrr kandilinizz mubarekk olssssss

arkadaşlar kandiliniz mübarek olsun...ALLAHIM isteyen herkese hayırlıysa ve hayırlısıyla verir inşaallah..kandilimiz mübarek,dualarımız kabul olsun.AMİİİİİİİİİNNNNNNNN.....

kizlar ya dün gece agladim yine, ama esim sagolsun, Allah ondan razi olsun, hep beni teselli ediyor. olmazsa olmasin biz beraber olalim baska sey istemem diyor. ya dogumda sana bisey olursa ben ölürüm, o kadar aciyi cekmek kolay degil, olamazsa Allah vermezse napalim diyor. onun bana destek olmasi cok güzel. Allah herkese iyi kocalar nasip etsin:)
kandilin hürmetine Rabbim bize hayirli evlatlat versin... kandiliniz mübarek olsun arkadaslar. insallah bu kandil bebis icin yapilan dualar hemen kabul olur. bu son adetimiz olur. birdahaki ay cift cizgiyi görmek herkese nasip olur insallah...

ewt canım benim eşimde Allah razı olsun bana hep destek oldu bu konuda ve bu kadar iyi olmasına karşın ben onu hep hayal kırıklığına uğrattım ama inşallh onu Rabbimin izniyle sevindircem bundan sonra çünki hakkettiğni düşünüyorum...

inşallh canım benim inşallh

benim eşim de sağolsun hep yanımda benim.beni o kadar rahatlatıyo ki zaten onun konuşmaları da olmasa temelli bunalıma girerim herhalde.yalnız akşam arkadaşlarla parkta oturduk.onların çocuğu 2 yaşında çok tatlı sürekli onunla oynadı.ondan sonra da elini çabuk tut aşkım çok eğlanceli parkta top oynamak kendi çocuğumla da oynamak istiyorum dedi.çok ama çok istiyor.allahım yarabbim isteyen herkese hayırlı evlatlar nasip et...

benim eşim tepki gösteriyor ama bana çünkü çok kafama takıyorum bebeğimiz olmuyor diye oda olmazsa olmasın ben seni seviyorum ne yani sen benimle bebek yapmak içinmi evlendin diyor çocuğumuz olmuyor diye kafama taktığım için tepki gösteriyor canım kocacım iyiki hayatımda var oda olmasa nasıl dayanırım bu özleme hasrete:)

kızlar anlaşıldıkkı herkezin eşi destek çıkıyor karısına nekadar güzel ama allah size çocuk vermedi hayırlı koca verdi demek bazılarını görüyoruz da kimisi hamileyim eşim hiç sormuo nası gidio dio sormu kocam hiç ilgilenmio falan diolar tabi allah onlarada yardım etsin teselli için sölüyorum ben bunu herşeyde vardır bir hayır bebeğinizmi olsun isterdiniz yoksa hayırlı bir kocamı tabi önce hayırlı bi yuva olmalı demi sizlerin kaderindede önce hayırlı yuva yani hayırlı eş varmış sonrası allah kerim üzmeyin kendinizi buarada ben bekarım pko hastasıyım

yok kötü tepki vermiyor...destek çıkıyo napalım olmazsa kısmet diyor..........
ama bazen istediğini çok belli ediyo ''ah şimdi bi bebeğimiz olsada şurda koşuştursa ortalıgı dagıtsa anne -baba diye aglasa'' diyo içim acıyo...
ben(23) yaşım genç oldugu için pek üzülemiyorum henüz ama eşim(35) çok üzülüyo....ne zaman olucak yaslanıyorum dıyo arkadaslarının cocugu kocaman okula gıdıyolar...offff

kızlarrr adet günüm 2 gün geçiyor hamişmiyimdir sizce inşallah olmam yaaaaaaaa hamiş kalırım allahım dualarımızı kabul eder inşallah çu mübarek üç ayların hürmetine veririm size müjdeyi dua edin bizerede

Arkadaşlar benim 2 oglum var allah herkese bakabilecek her kadina anneligi tattirsin güzel bir duygu yaşanmasi gereken umarim yüce allah im çocugu olmayan herkese bu güzel duyguyu nasip etsin beni lütfen yanliş anlamayin

kızlarrrrrr malesef hamiş deyilim adet oldum ve yine bir hayal kırıklığı çok ağladım allah razı olsun eşim çok destek çıktı ne var sanki diyor allah sağlık sıhhat versin diyor ama gelde bunu bana anlat allah hepimize hayırlı evlatlar nasıp etsin inşallah

benimde eşim bana çok destek veriyor..artıkk bu devirdeki erkekler eski erkekler gibi değill.hepsi bilinçli anlayışlı....herşeyin farkında..eşlerinin arkasındalar ne yaşarlarsa eşlerinle yaşıyorlar..çok sanşlıyız...allah inşallah hepsine baba olmayı nasip eder...

ben de hamiş değilim. adetim çok geçti test yaptım ama çıkmadı sizce sonuç yanlış olabilir mi?

fisfisfis evet canım katılıyorum sana şimdi erkekler daha anlayışlı :CüvCüv: inşallah bizde kalırız hamiş arkadaşım şuan en çok istediğim şey eşimi bir an önce baba olması inşallahta olur rabbim büyük duyar dualarımızı:Saruboceq::Saruboceq:

canım benimde 10 yıldır bebeğimlmuyo1no2:eşim çok anlayışlı davranıyo bana sen lazımsın allah seni yanımdan eksik etmesin diyo:1hug:birgün olucağına inanıyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…