çocuğu Olamayan Arkadaşlar Eşlerinizin Tepki Gösteriyormu

benim eşimde tam bir çocuk delisi...olmamasına çok tepki vermiyor..ama benim istemememe aşırı tepki veriyor..ne yapayım elimde değil istemiyorum bebek mebek..çocuğunmu var derdin var ....uğraş dur ömrünün sonuna kadar...

Canim Iletin çok Etkiledi Beni Ne Kadar Içten Yazmişin Böyle. Ne Kadarlik Evlisin Merak Ettim.yüce Rabbim Seninle Birlikte Heeerkesin Gönlündeki Muradini Vrsin Inşallah

Canim Iletin çok Etkiledi Beni Ne Kadar Içten Yazmişin Böyle. Ne Kadarlik Evlisin Merak Ettim.yüce Rabbim Seninle Birlikte Heeerkesin Gönlündeki Muradini Vrsin Inşallah
canım kimin için söylüyon ilrtin etkiledi diye anlamadım hadi by

amin cnm allah isteyen herkese nasip etsin aynı şeyleri bende yaşadım saolsun eşim sen ii ol herşey nasip diye hep beni teselli ediyodu allahtan hayırlısı diyodu rabbim şimdi bana werdi 7 haftalık hamileyim darısı senin ve tüm isteyenlerin başına inşallah cnm

mehaba bence eşin sana haksızlık ediyor. her şaka da bir gerçek payı vardır. ama eşin şunu bilmeli ki bu sadece kadınla ilgili bir durum değil. sen de ona şaka yap. sen tohumu ekemiyorsun diye:sm_cool:

hıc bıyle soylemek aklıma gelmemıştı gercekten :) derım kesın bunu ...ben sadece sunu soyluyorum karşısında sen beceremedın bunu demekkı dedım ...
ama nerdee uste cıkıyor hep benı dahacok uzuyor :KK43:
bu konuya baktım herkezın esı destekcı benımkı ıse bana kostek oluyor daha...bu uzuyor benı :KK43: acıkcası...

walla benim eşimde daha düşünmeye başladığımız zaman bile,ilk olarak,bana sen lazımsın başka bir şey değil,dedi.
O kadar rahatlattı ki bu söz beni.
Allah ondan bin kere razı olsun....

allah eşlerimizden razı olsun bayanlar benimde adetim yaklaştı inşallah olmam da hamiş kalırım rabbim herkese versin aminnnnnnnnnnnnnnn

benim esimde sagolsun hep destek mesela simdiki adetim 3 ggün geçikti bana normal olmaya çalis kafaya takma dio belkide olmustur dio ama ben onun kadar sakin olamiyorum onlarda boyle olmasa ne yapardik bilmiyorum sükredelim bence...........

Slm arkadaslar ne guzel birsey cok sevindirici Allahim uzagindan sevidirsin.
Bu sene evliligimizin 10-cu senesi. Beni yarinlar korkutuyor suan sukur birsey demiyor ama yarin icin hicbirsey diyemem...

Esler beraber yasadilari 30-40 sene sonra razi olduklarini anlatirlarsa ne guzel. Malesef cocuk olmayinca mutlaka yas ilerledilkce bu konu cok fazla konusulmaya baslar...

Tuttugunu koparacak yastayken belli olmuyor yas ilerledikce durum degisir.

Allahim bizlere bunlari yasatmasin.Nasip etsin. Yaslaninca cocuk icin hangi yollardan gectigimizi ve yanimda olup cocuklarimiza bakarak bunu basardigimiz icin senen raziyim demeyi nasip etsin.

Eslerinizin tam destek vermeleri mukkemel birsey...

eşim kendi içinde yaşıyor baba olmama duygusunu..bana hiç belli etmiyor üzülecegim diye.olmazsa olmaz aman milletin çocugu varda ne oluyo, görüyoz işte diye bana teselli ediyo...eşim en büyük destekçim.allah razı olsun ondan..

kızlar yaaaaaaaaa bu aydan umudum vardı ama bu sabah regl oldum napalım nasp allah herşeyin hayırlısını nasip etsin kızlar daha zaman var demekki rabbimherkezin yardım cısı olsun

rabbim herkese hayırlı evlatlar versin inşallah isteyen herkese

selam kızlar ya benim eşimde bi tane ya allah razı olsun ailesi de süper kayınvaldem felan hep destekler bana olur diyolar moral veriyolar eşim ben üzülünce hemen kızar bana ne var üzülüyon die ve moralim yerine gelsin die beni çıkarır gezdirir bu ay da tatile karar verdik sırf ben daha mutlu olayım die allah eşlerimizi başımızdan eksik etmesin inş bizlerinde kucaklarına bebişler verir rabbim herşeyin hayırlısını istiyelim

evet kızlar benim eşimde hep destek tam destek ne kontrollerden nede tedaviden kaçınıyo benden önce gidiyo valla olmazsada üzülme biz bize yeteriz diyo...

aynen hanımlar benim eşimde çok destek çıkıyor o konuda üzülünce kızıyor olur sıkma canı nı diyor inşallah olur

çok şükür benim eşimde hep destek oluyo elinde olsa o vurunacak iğneleri iyiki onlar soğukkanlı onlar da bizim gibi olsaydı napardık

gerçekten erkekler daha soğukkanlı takmıyolar ama biz kadınlar öyle deyiliz malesef çok takıyoz hayırlısı olsun

kızlar adet günüm yaklaştı iyice stres oldum inşallah olmam bu ay yaaaaa hamiş kalyım nolur allahım isteyen herkeze ver güzel rabbim şu mübarek kandilin yüzü suyu hurmetine

X