İlköğretim Yorum ve Soruları Çocuğu 2.Sınıfa Giden Velilerin Paylaşım Alanı :)))

chess hep beraber sizin hocayı dövelim şaka şaka şiddete hayır bence arası iyi olan biri sorsun ya böle muallakta olmaz
siz daha 1. Dönem ara karnesini bile almadınız :KK53:

ne bileyim canım okuldamı iş yoktur nedir, sonuçta ortak sınav, tüm 2. sınıflar arasında olur, ya da bizim okul o kadar iyi ki, 1-2-3 de sınav olmaz yönetmeliğine sıkı sıkı bağlı:KK53::KK53:

canım hiç kızından söz etmiyosun, umarım yeni okulunda daha mutludur
:13:

ne bileyim canım okuldamı iş yoktur nedir, sonuçta ortak sınav, tüm 2. Sınıflar arasında olur, ya da bizim okul o kadar iyi ki, 1-2-3 de sınav olmaz yönetmeliğine sıkı sıkı bağlı:KK53::KK53:

Canım hiç kızından söz etmiyosun, umarım yeni okulunda daha mutludur

o mutlu ben mutlu tahmin ettiğimden daha fazla maaş aldım kıyaslanmaz tabi de gerçek bir işle yine beklediğimden iyi sınıf iyi sıla da az da olsa ödev falan yapıyor benimle olmaktan mutlu sınav senesi olmasa baya iyi olacakmış bu iş

o mutlu ben mutlu tahmin ettiğimden daha fazla maaş aldım kıyaslanmaz tabi de gerçek bir işle yine beklediğimden iyi sınıf iyi sıla da az da olsa ödev falan yapıyor benimle olmaktan mutlu sınav senesi olmasa baya iyi olacakmış bu iş

ne güzel canım ya, bende mutlu oldum sizin adınıza, sıkıntılı bi zamanda hızır gibi yetişti desene bu iş

canım logo istediğiniz herhangi bir şey olabilir dedi kendi logonuzu yaratın demiş. bilgisayardan çıktı yapsam kolay ama iş çizim olunca zor.. Elektroy kişi başı 100 tl olarak aldık beşinci sınıfa kadar kullanılacak .Bir defa verdik o parayı. genel değerlendirme yapıyor sınıf başarısını ölçüp yeni konulara öyle geciyor. ödev kontrolüde oradan yapılıyor .

yeni işin hayırlı uğurlu olsun bol kazanclı olsun

inşallah iyi bir sonucla gelir başarılar

başarılar diliyorum

hayırlı uğurlu olsun işin, bol bereketli kazançlar dileğiyle canım:KK19:

Allah zihin açıklığı versin kuzucuğa ,başarılar dilerim:KK19::nazar::nazar:

çok sağolun kızlar iyi dileklriniz için dün sınavı olmuşlar ayberke göre 45 sorudan 4 yanlışı varmış daha sonuçlar belli değil bekliyoruz bakalım sonuç ne olacak

bizim okulda da sınav filan olmuyor :)

gerçi sevinmeliyim bilemedim..

peki bu yeni sistem 2.sınıfları da kapsayacaksa ne gerek var sınava?

benim çok kafam karıştı :KK43:
çocuklarımın biri 1.sınıf, diğeri 2.sınıf... ve ben ağlamak istiyorum artık yaaa

yorgun argınım kendi adıma

şu şey miydi yoksa sigorta parasını almaya giderken düşen biri vardı o muydu acaba ne desek boş işte allah gani gani rahmet eylesin

bence oğluna bırak onlardan daha yaratıcı fikirler çıkıyor 3 boyutlu falan olacaksa köpükle yapabilirsin

hayırlı olsun mesleğin kendi işin mi severek yaptıktan sonra ne mutlu şey çalışmak istediğin bi iş miydi

öle bişey olsa hiç heyecanlanmam sonucu biliyorum çünkü :KK52:

chess hep beraber sizin hocayı dövelim şaka şaka şiddete hayır bence arası iyi olan biri sorsun ya böle muallakta olmaz
siz daha 1. Dönem ara karnesini bile almadınız :KK53:
teşekkürler canım oğlana bırakacam dedim ama el atmazsam olmuyor.
yok canım babam o değildi. habere konu olması sağlığına cok dikkat etmesi düzenli yürüyüş ve spor yapması ve yürüş yaparken bir adım daha atamadan ölmesi
sıla nasıl senin işler yolunda mı?
çok sağolun kızlar iyi dileklriniz için dün sınavı olmuşlar ayberke göre 45 sorudan 4 yanlışı varmış daha sonuçlar belli değil bekliyoruz bakalım sonuç ne olacak
4 yanlış iyi ilk sınav icin
bizim okulda da sınav filan olmuyor :)

gerçi sevinmeliyim bilemedim..

peki bu yeni sistem 2.sınıfları da kapsayacaksa ne gerek var sınava?

benim çok kafam karıştı :KK43:
çocuklarımın biri 1.sınıf, diğeri 2.sınıf... ve ben ağlamak istiyorum artık yaaa
eskiden ünvt sınavı icin oynama yapılır kafalar karışırdı bu sıkıntılar ilköğretime kadar düştü hayırlısı olsun

farmasi kuzun zaten başarılı sen eminsin isteyen istediğini yapsın başarılar
chess,karamuk tubasultan,gül, gökyüznde dans sizin cocuklar nasıl dersler nasıl gidiyor
2.dönem zorluyor mu ?

chess,karamuk tubasultan,gül, gökyüznde dans sizin cocuklar nasıl dersler nasıl gidiyor
2.dönem zorluyor mu ?[/QUOTE]

Merhaba
Benim oğlum bu aralar biraz sıkıldı.Bende fazla üzerine gitmek istemiyorum.
Bugün 60 soruluk ilk deneme sınavını olacaklardı.Henüz gelmediği için nasıl geçtiğini hiç bilemiyorum.
Okuldaki bütün 2.sınıflar olacaktı ama diğer sınıflar vazgeçmiş sadece bizim sınıf olacaktı. Sınavı dergi aldığımız yayınevi yapıyormuş.
Sanırım pazartesi açıklanacak.

bugün sinemaya gittik max' ın maceralarına .

gezinin sorumlu öğretmenleri bizim sınıf öğretmeni ile bendim dün kaymakamlıktan izin işlemlerimizi hallettik, bugün de kuzucukları epeyce gezdirdik,eğlendirdik....:KK34:

2.dönem zorluyor mu ?

Merhaba
Bugün 60 soruluk ilk deneme sınavını olacaklardı.Henüz gelmediği için nasıl geçtiğini hiç bilemiyorum.
Okuldaki bütün 2.sınıflar olacaktı ama diğer sınıflar vazgeçmiş sadece bizim sınıf olacaktı. Sınavı dergi aldığımız yayınevi yapıyormuş.
Sanırım pazartesi açıklanacak.[/QUOTE]

haklısın bitanem teşekkürler.

kuzucuğa başarılar dilerim, Rabbim zihin açıklığı versin:KK19:

ya arkadaşlar kusuruma bakmayın...

ben mi anlamıyorum, niye kafam almıyor... çok özür diliyorum

ama ben hala SBS olup olmayacağını anlamadım.

daha doğrusu yeni sisteme göre olmayacak diye anladım. ee olmayacaksa niye deneme sınavı yapılıyor?

olacaksa bu sınavlara göre mi çocukları okula yönlendirecekler?

2.dönem zorluyor mu ?

yok canım ya, konular basit zaten ama muhtemelen çoğu öğrenci benimki dahil havalar ısınınca yayılır
sen nasılsın canım:13:

Merhaba
Sanırım pazartesi açıklanacak.

inşallah güzel bi sonuç alır canım

ya arkadaşlar kusuruma bakmayın...

ben mi anlamıyorum, niye kafam almıyor... çok özür diliyorum

ama ben hala SBS olup olmayacağını anlamadım.

daha doğrusu yeni sisteme göre olmayacak diye anladım. ee olmayacaksa niye deneme sınavı yapılıyor?

olacaksa bu sınavlara göre mi çocukları okula yönlendirecekler?

valla canım, inan öğretmenler, müdürlerde bilmiyoki, onlarda gazetelerden takip ediyor, gazetede komisyonda alınan kararlar yazıyor, sbs kalkacak, müfredat değişecekmiş, ama daha okullara bi bilgi, belge, yeni müfredat verilmediğinden herşey muallakta. benim tahminim yeni müfredatla adı başka olan bi sınav yapılır, deneme sınavlarını boşunamı oluyorlar? en kötü sınav deneyimi kazanıyorlar işte

bugün performans ödevi geldi ilk defa, terazi yapılcakmış, valla terazinin yapımına elimizi bile sürmedik anne baba olarak:KK53::KK53::KK1:

teşekkürler canım oğlana bırakacam dedim ama el atmazsam olmuyor.
yok canım babam o değildi. habere konu olması sağlığına cok dikkat etmesi düzenli yürüyüş ve spor yapması ve yürüş yaparken bir adım daha atamadan ölmesi
sıla nasıl senin işler yolunda mı?

4 yanlış iyi ilk sınav icin

eskiden ünvt sınavı icin oynama yapılır kafalar karışırdı bu sıkıntılar ilköğretime kadar düştü hayırlısı olsun

2.dönem zorluyor mu ?

sağolasın canım biizm iyi gidiyor çok şükür yok bi yaramazlık derslere devam

inşallah güzel bi sonuç alır canım

valla canım, inan öğretmenler, müdürlerde bilmiyoki, onlarda gazetelerden takip ediyor, gazetede komisyonda alınan kararlar yazıyor, sbs kalkacak, müfredat değişecekmiş, ama daha okullara bi bilgi, belge, yeni müfredat verilmediğinden herşey muallakta. benim tahminim yeni müfredatla adı başka olan bi sınav yapılır, deneme sınavlarını boşunamı oluyorlar? en kötü sınav deneyimi kazanıyorlar işte

vallahi doğru diyosun canım okul dururmumuz tamamen muallakta kimse hiç bişey bilmiyor işallah çocukalrımızda bizler gibi deneme sistemlerin kurbanı olmazlar biz de de kredili sistem vardı lisede kobay gibi deneme yapıldı işte işallah yeterli bir bilgi veririler de kim ne olduğunu anlar

Merhaba arkadaşlar.
Deneme sınavımızın sonucu açıklanmadı ama öğretmenimiz test kitapçığını
eve gönderdi.Eğer bir kaydırma filan yapmadı ise kitapçığa göre 3 yanlışı var.
60 soruda 3 yanlış yapmış.Kitapçığın üzerinde yanlışların üçte biri doğru sayısından çıkarılıyor
yazıyor.Eğer öyleyse 57 doğru 56 ya düşüyor.Bakalım kesin sonucu açıklanınca öğreneceğiz.
Hoşçakalın...

slm kızlar dün okulumuz yoktu yeni eğitim sistemini protesto etmek için hiç kimse bilmiyor sistem nasıl işleyecek ne yapacaklar her şey muallakta Bu arada en son olduğumuz deneme sınavında 0 yanlış yaptı oğluşum :KK43:

Merhaba arkadaşlar.
Deneme sınavımızın sonucu açıklanmadı ama öğretmenimiz test kitapçığını
eve gönderdi.Eğer bir kaydırma filan yapmadı ise kitapçığa göre 3 yanlışı var.
60 soruda 3 yanlış yapmış.Kitapçığın üzerinde yanlışların üçte biri doğru sayısından çıkarılıyor
yazıyor.Eğer öyleyse 57 doğru 56 ya düşüyor.Bakalım kesin sonucu açıklanınca öğreneceğiz.
Hoşçakalın...

slm kızlar dün okulumuz yoktu yeni eğitim sistemini protesto etmek için hiç kimse bilmiyor sistem nasıl işleyecek ne yapacaklar her şey muallakta Bu arada en son olduğumuz deneme sınavında 0 yanlış yaptı oğluşum :KK43:

kızlar maşallah kuzucuklarınıza :nazar::nazar::nazar::nazar:

gül100 ve gökyüzünde dans çok güzel sonuçlar tebrik ederim, bizimkilerde nihayet deneme sınavı olmuş full yapmış benimki

bu arada şok şok şok bi haber öğrendim ortaokul 1 de de derslere sınıf öğretmeni gircekmiş, branş dersleri dışında yani aynı şimdi ki 5. sınıf gibi olcakmış, ortaokul 1, sanırım ekstradan seçmeli meslek dersleri koycaklar bu benim tahminim tabii

günaydın hanımlarrr
tebrikler kızlar kuzucuklara biizm daha sonuçlar açıklanmadı bekliyoruz bakalım heyecanla
chess canım hadi gözün aydın ilk deneme sınavınızı oldunuz sizde tebrikler size de

X