İlköğretim Yorum ve Soruları Çocuğu 2.Sınıfa Giden Velilerin Paylaşım Alanı :)))

daha çarpmaya geçmedik biz ama 2şer 3er 4 er saymayı öğrendiler.
sanırım bundan sonra çarpmayı da öğretir artık öğretmen:KK6:

Bizde çarpmaya geçmedik ama bu ritmik saymalar çok zor geliyor.100 e kadar 3 er 4 er saymak onu hep ağlatıyor :KK43: Biz biraz ara verdik.Siz ezberlediniz mi ??

Bizde çarpmaya geçmedik ama bu ritmik saymalar çok zor geliyor.100 e kadar 3 er 4 er saymak onu hep ağlatıyor :KK43: Biz biraz ara verdik.Siz ezberlediniz mi ??

tam ezberleyemedi canım 2şer 5 er 10 ar saymada sorun yokta 3er ve 4 er de zorlanıyor:97:
ben üstüne gitmiyorum artık sene sonuna kadar öğrenir ne de olsa:KK34:
bu arada çarpmaya geçmişler artık
ilk ödevimizi dün akşam yaptık

çarpmada neler yapıyorsunuz mihribancım? biz daha geçmedik henüz
ama ben ufaktan ufaktan çarpım tablosuna yöneldimmm

Bugün 10 Kasım törenine katıldık prensesim şiir okudu çok duygulandımmmm
ara karneler veriliyor bu hafta ve ardından uzun bir tatil başlıyor..Bol bol tekrar yaparız sanırım gelenden gidenden vakit kalırsa :)

çarpmada neler yapıyorsunuz mihribancım? biz daha geçmedik henüz
ama ben ufaktan ufaktan çarpım tablosuna yöneldimmm

tek basamaklı sayıların çarpımını yapıyorlar canım.problem şeklinde soruyor öğretmen çarpmayla çözüyorlar
bu arada çarpım tablosunu da ezberliyorlar.benim kız şimdilik biraz karıştırıyor

Bizde daha çarpmaya bölmeye fln geçmedik yaaa.Daha 2 basamaklı sayıları topluyoruz...:KK43:

ara karnemizi aldık.türkçe çok iyi diğerleri iyi
biraz daha çalıştırmam gerek diğerleri de çok iyi olsun istiyorum özellikle de matematik
yine de sevindim mutlu oldum:21:
türkçesi gerçekten çok iyi kızımın okuması yazması çok güzel hatta kendi kendine şiir yazıyor.bir şiir defteri aldım canı istedikçe yada ilham geldikçe yazıyor:KK9:yaşına göre gerçekten başarılı cadım:KK70:

Biz de ara karnemizi aldık çok güzel bir tatil karnesi getirdi kuzummm
Maş.hepsi çok iyi bir tane bile iyisi yokkk..Zaten öğretmeni de çok başarılı ve sorumluluk sahibi yazmış görüş kısmına ..nasıl sevindim anlatamammmmm

Bizde daha çarpmaya bölmeye fln geçmedik yaaa.Daha 2 basamaklı sayıları topluyoruz...:KK43:

Üzülme canım zaten kime sorduysam geçmemiş benim çevremde de
Peki ritmik sayılara geçtiniz mi? üçler dörtler vs.
ikileri beşleri ve onları birinci sınıfta görmüşlerdi bizimkiler

Son düzenleme:
ara karnemizi aldık.türkçe çok iyi diğerleri iyi
biraz daha çalıştırmam gerek diğerleri de çok iyi olsun istiyorum özellikle de matematik
yine de sevindim mutlu oldum:21:
türkçesi gerçekten çok iyi kızımın okuması yazması çok güzel hatta kendi kendine şiir yazıyor.bir şiir defteri aldım canı istedikçe yada ilham geldikçe yazıyor:KK9:yaşına göre gerçekten başarılı cadım:KK70:

maş.canım kızına..diğeri nasıl peki?

Üzülme canım zaten kime sorduysam geçmemiş benim çevremde de
Peki ritmik sayılara geçtiniz mi? üçler dörtler vs.
ikileri beşleri ve onları birinci sınıfta görmüşlerdi bizimkiler

Geçtik canım ritmik saymalara bakalım artık ne zaman geçeceğiz öbürlerine.Ara karnemiz bizimde süper hiç iyimiz yok..

biz çarpmalırı geçtik. zaman ölçmedeyiz. birde performans ödevi yaptık zaman ölçmeyle ilgili. çok güzel oldu 100den 5 aldı. ama ara karne almadık. bayramdan sonra dediler

burdayım ben canım:92:
bizde mat de saatleri öğreniyoruz.bol bol problem çözüyoruz
türkçede hergün test veriyor öğretmen.birde hikaye kitabı veriyor okuyup anlatıyorlar sınıfta
kızımın türkçesi çok iyi.sınıfta sadece 3-5 öğrenci okuyup anlatıyormuş gerisi eksi alıyor anne diyor.:26:şükür kızım okumayı seviyor:nazar:

Bayramda memleketteydik uzunca giremedimmm herkes iidir umarımmm
bugün saatleri işlemişler
hergün bir kitap okuyup anlatıyor benimki de..ben ona zambak yayınlarınn hikaye okuma setini almıştım hevesle okuyor
matden ve Atatürkle ilgli konudan yazılı olmuşlar birinden yüz aldı diğerinden de yüz bekliyor bakalımmm

X