İlköğretim Yorum ve Soruları Çocuğu 2.Sınıfa Giden Velilerin Paylaşım Alanı :)))

günaydın karamuk, günaydın hanımlar

40 sayfa dolu dopdolu mat ödevi var, halen cebelleşiyo garibim, ders saatine zor yetişcek galiba, kafada kalmadı, git çizgifilm seyret biraz dedim

artık sizin ödevlerle ilgili yorum yapmayacağım ben

seyyahalemi nasılsın canım

iyiyim yorgunum biz de hediye telaşındayız

tebrik ederim çok çok güzel birşey

geçen sene kişiseldi zaten yeni gelmiştik kendi yaptığı saksıyı vermişti kızım (seramikçiyiz ya =)) ) bu sene 10ar toplamdı kazak alalım dediler deli misiniz dedim ya 16 kişi kazak alacak ayıp yani mont bari alalım dedim yarın alıcaz ama biz her etkinlikte alıyoruz bişey okuma bayramında inci set anneler gününde yine kişisel hediyeler almıştık bileklik falan dedik çok gelir dediler pasta börek olayı da yaptık mı biter gider öğle arasında

ay ben köy okulundayken öğrencim selpak mendil getirmişti aklıma geldi ya hüzünlendim ben de demiştim öğretmen hep hasta en güzel hediye olur diye mi düşündün =)))

bizim karne görsel sanatlar hariç hepsi iyi ve geliştirilmeli ayrıca da dersle okulla kurallarla ilgili her madde geliştirilmeli iyiler parmakla sayılacak halde

hayırdır canım neden yorgunsun

sizin hoca biraz cimri galiba not konusunda

hayırdır canım neden yorgunsun

şu hediye hikayesine koşturmaktan yorgunum canım

sizin hoca biraz cimri galiba not konusunda

sılaya cimri galiba adaletli davranıyorum diyor aslında genelde notu kıt kötü mü bilmem ama sıla konusunda yapacak bişey yok bu çocuk böle işte değişmeyecek o yüzden ters tepiyor okula gitmek istemiyor böyle olunca

ay hepsi yapıyomu bunca ödevi merak ediyorum, bence yapan 10 kişiyi geçmiyodur

bence de yapmasınlar yani o ne o kadar 40 sayfa ya sıla 1 sayfalık ödevleri off çok sıkıcı yazmaktan yoruluyorum diyor 40 sayfa oyyy düşünemiyorum

bence de yapmasınlar yani o ne o kadar 40 sayfa ya sıla 1 sayfalık ödevleri off çok sıkıcı yazmaktan yoruluyorum diyor 40 sayfa oyyy düşünemiyorum

allahtan mat dı ödevler, türkçe, hayat bilgisi olsa baygınlık geçirmişti, mat olunca şikayet etmiyo

ne alcaksınız canım hocaya, bizim sınıf annesi ve ona yardım eden anneler almadı halen, yarın öğretmenler günü, geçmi kaldlar ne

kızlar hiç termal atlet kullananınız varmı aranızda çocuklarınız için, memnunmusunuz, işe yarıyor mu

Son düzenleme:

bence terletiyor onlar ya belki de biz genetik olarak çok terliyoruz bilmiyorum sılanın üzeri günde 3 kere değişiyor okul saatinde akşam hariç ben kullanmıyorum ama bambu çorap bullanıyorum hep ondan memnunum

chess sen banunun konusunu takip ediyordun değil möi benim pc bir ay servisteydi son gelişmeleri göremedim çok merak ettim noldu o iş bana mesaj atsana özelden ayrıntılı

ay banu kim ayol, hangi iş, ajan gibi konuşuyon canım, korkutma beni

valla aylardır ilköğretim ve yabandizi topiğinden başka topiğe girmiyorum ben, bazende mutfak topikleri

selam chesscim bu aralar yoğunum pek fırsatım olmuyor yazmaya...

ben termal değilde yün atletler var onlardan kullanıyorum iki oğlum için de kullanıyorum ve biz çok memnunuz...

okulda terlese bile değiştirmek gerektirmediği için rahat ettik, malum yerinde duramıyor veletler...

termalleri duydum ama kullanmadım hiç...

selam canım, hemen tavsiyen üzerine bakcam canım yün atlette,:13::13: gece çok terliyo benimki, pencereyi açıyorum, kaloriferini kapıyorum yinede çok terliyo, bi de malum, sınıflar sıcak boğucu, tenefüste hooop buz gibi bahçede koş, tüm kış öksürüyo sonra

chesscim sana özel mesaj atacaktım ama sanırım mesaj kutun kapalı yani çok önemli değil aslında ama aldığım yün atletlerin markasını yazacaktım çünkü birkaç değişik markanın kullandım ama bir tanesinden memnun kaldım malum onlarda normal atlet gibi değil daha pahalı, reklam olmaması için buradan yazamıyorum biliyorsun... ilgilenirsen mesaj atarsın bana iyi geceler canım...

canım burdan yaz lütfen, mesaj kutusunu açında da mesaj gelmiyo bana, nedenini bilemiyorum

sen satmıyosun reklam olmuyo tavsiye oluyo canım, yani eğer sen satmıyosan reklam değil yasak değil kk da, merak etme, bekliyorum yazmanı

günaydın kızlar
chess bence de yani o kdar ödevi kimse yapmıyodur herkes yetiştiremez ki yapmayı
bu arada bizimkilerde daha almamışlar öğretmenin hediyesini kayınvalidemin söylediğine göre battaniye alacakalrmış ben valla hiiç girmiyorum işlere sınıf anneleri hallediyo
tuba sultan canım o yün atletleri okula giderken mi giyidiryosun içine sınıfta terlemiyomu onunla peki ? bibimkide çok terliyo işe yarıyosa ben de alayım onlardan:26:

hıım battaniye enteresan bi hediye

valla bana da öyle geldi hele bir de erkek olunca daha bir garip geliyor :44:
oğluşuma az önce babası dotora götürüdü ishali geçmemişti bağırsakalrını üşütmüş demiş doktoru 2 gün de rapo vermiş evde şuan dinleniyo

geçmiş olsun canım, valla napsak engel olamıyoruz hastalanmalarına ya, valla bende kafayı yemek üzereyim bu konuda, fazla mı bakıyoruz acaba, bakıyorum anneleri hiç ilgilenmeyen, üstüne hırka bile almayan çocuklar gayet sağlıklı

çocuğu pek hastalanmayan varsa aramızda bi akıl versin yahu

Son düzenleme:

bana yaz bana yaz =))

biz mont alacaktık gidince çok güzel bi takım beğendik onu aldık para arttı bi de canlı çiçek içine koymak için de seramik saksı şirin bi de sulama kovası aldık tam takım oldu güzel oldu güzel öğretmenlik yapasım geldi

benim çocum da haftasonu idrar yolları enfeksiyonu oldu ya bütün gece ağladı sabahı zor edip doktora gittik geçmiş olsun

bana yaz bana yaz =))

yok ben satmıyorum tabiiki de HASYÜN adlı bir marka

birkaç değişik marka almıştım onlar yıkanınca keçeleşti resmen ve çocuğu kaşındırdı küçüldü giyemedi yani

bu markadan memnun kaldım hatta büyük oğluma küçük gelenleri şimdi de ufaklığa giydiriyorum...

hatta ilk defa bu sene pantolonun içine giydirmek içinde aldım çok soğuklarda giydiriyorum iyi oldu o da ...

yalnız elde yıkıyorum ılık suda ve deterjan kullanmamaya dikkat ediyorum sabunla yıkıyorum...

okula giderken spora giderken evde kış geldimi onlardan kullanıyoruz hep terlesede sırtına birşey koymaya gerek kalmadığı için rahat ettik

ve maşallah
diyeyim sizde deyin çok sık hastalanmıyor rabbime şükür...

teşekkür ederim canım marka tavsiyesi için,:13::13::13: aman aman canım maşallah maşallah, hemen bakayım bu haftasonu çarşıdan

seramik saksı ve sulama kovası çok hoş fikir ya, ama bizim hocaya gitmez

sizede geçmiş olsun canım ya, malesef zaman zaman kız çocuklarının başının belası, umarım çabuk atlatır

yok anacım yok nerde engel olabilsek keşke biz üstlerine düştükçe daha çok hasta oluyolar :2:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…