İlköğretim Yorum ve Soruları Çocuğu 2.Sınıfa Giden Velilerin Paylaşım Alanı :)))

günaydın hanımlarrr
bizimkilerde dün toplamışlar aralarında bugün alacaklarmış bakalım hediyesini

günaydın karamuk, günaydın hanımlar

40 sayfa dolu dopdolu mat ödevi var, halen cebelleşiyo garibim, ders saatine zor yetişcek galiba, kafada kalmadı, git çizgifilm seyret biraz dedim

40 sayfa dolu dopdolu mat ödevi var, halen cebelleşiyo garibim, ders saatine zor yetişcek galiba, kafada kalmadı, git çizgifilm seyret biraz dedim

günaydın canım sana da
o ne ya öyle 40 sayfa ödev hafta sonu olsa hadi bir derece diyecem de hafta içi nasıl yetiştirecek bu çocuk ödevini abartmış yani biraz öğretmeniniz:26:

günaydın canım sana da
o ne ya öyle 40 sayfa ödev hafta sonu olsa hadi bir derece diyecem de hafta içi nasıl yetiştirecek bu çocuk ödevini abartmış yani biraz öğretmeniniz:26:

evet ara ara bazen böyle çoşuyo, işin ilginç tarafı bu görmediği konularda var, sanırım, ön çalışmayı veliler yapsın istiyo:KK1::KK1:

:KK1::KK1: ya benimkini zorlayan hiç bi konu yok mat da da, angarya oluyo ona bi nevi:KK53::KK53:

senin bebişin cinsiyeti belli oldumu canım, nasıl gidiyo hamilelik:nazar:

yok canım daha belli olmadı bakalım birdahakine gittiğimizde belki belli olur . valla bu seferki biraz zorluyo hiç rahat değilim özelliklede midemden dolayı dün bütüngün çıkardım hiçbirşey yiyememdim bugün iyiym biraz ama yemek yiyemiyorum işte nerdeyse mutfağa giremiyorum yemek kokusuna dayanamıyorum işallah geçer bir süre sonra oğlumda hiç böyle değildim çok rahattım hepsi bir olmuyor işte demekki

hanımlar merhabaaaa. ben nişanlıyım ve kısmetse düğünüm temmuzun ilk haftası. nişanlımla ben bir kız çocuğuna koruyucu anne babalık yapıyoruz. inşşalh herşey yolunda giderse mayıs yada hazirana kadar almış olcaz kızımızı tamamen yasal olarak. kızımız ikinci sınıfta. bende burda bilgilerden faydalanmak istiyorum müsadenizleee:KK3:

Bizdede öğretmenler günü için para toplanıyormuş oğlum söyledi herkesten 10 tl toplayacaklarmış ama ne alacaklar bilmiyorum.

yok canım daha belli olmadı bakalım birdahakine gittiğimizde belki belli olur . valla bu seferki biraz zorluyo hiç rahat değilim özelliklede midemden dolayı dün bütüngün çıkardım hiçbirşey yiyememdim bugün iyiym biraz ama yemek yiyemiyorum işte nerdeyse mutfağa giremiyorum yemek kokusuna dayanamıyorum işallah geçer bir süre sonra oğlumda hiç böyle değildim çok rahattım hepsi bir olmuyor işte demekki

chess söylemeyi unuttum sana dün bizim ara karnemiz gelmiş :KK9:

olsun canım, o da bu işin bi cilvesi herhalde, umarım çabuk atlatırsın bu dönemi canım:nazar:
valla bizde hala karne marne yok, merakla beklemekteyiz
:KK53::KK53: nasıl canım karnesi

hanımlar merhabaaaa. ben nişanlıyım ve kısmetse düğünüm temmuzun ilk haftası. nişanlımla ben bir kız çocuğuna koruyucu anne babalık yapıyoruz. inşşalh herşey yolunda giderse mayıs yada hazirana kadar almış olcaz kızımızı tamamen yasal olarak. kızımız ikinci sınıfta. bende burda bilgilerden faydalanmak istiyorum müsadenizleee:KK3:

merhaba canım hoşgeldin,:13: ilginç ve çok hoş bi durum, mutluluklar dilerim üçünüzede, tabii canım hepimiz birbirimize yardımcı oluyoruz, tecrubemiz yettiğince

chess 40 sayfa masallah sızın öğretmen gecen senenın hıncını çıkarıyor herhalde

Bizdede öğretmenler günü için para toplanıyormuş oğlum söyledi herkesten 10 tl toplayacaklarmış ama ne alacaklar bilmiyorum.

valla sorma, ucu ucuna yetiştirdi, 40 sayfa ödev mi olur, allahtan herzaman değil zaman zaman çoşuyo, bizdende 10 lira toplandı, ama daha ne alacaklarına karar vermemişler

Son düzenleme:

hoşgeldin aramıza :KK16:

olsun canım, o da bu işin bi cilvesi herhalde, umarım çabuk atlatırsın bu dönemi canım:nazar:
valla bizde hala karne marne yok, merakla beklemekteyiz
:KK53::KK53: nasıl canım karnesi

merhaba canım hoşgeldin,:13: ilginç ve çok hoş bi durum, mutluluklar dilerim üçünüzede, tabii canım hepimiz birbirimize yardımcı oluyoruz, tecrubemiz yettiğince

valla sorma, ucu ucuna yetiştirdi, 40 sayfa ödev mi olur, allahtan herzaman değil zaman zaman çoşuyo, bizdende 10 lira toplandı, ama daha ne alacaklarına karar vermemişler

işallah canım işallah çabuk atlatırım
karnemiz iyi çok şükür hepsi çok iyi altına not yazmış öğretmenimiz sınıftaki çalışmalarından ve davranışlarından çok memnunum böyle devam etmesini dilerim :nazar: diye

Arkadaşlarmerhaba nasılsınız?
Yoğun bir haftanın sonunda ancak gelebildim.
Meldam;
Şimdi okudum,çok geçmiş olsun.
Seyyah alemi;
Bilim çocuk ve nat geo bizde alıyoruz ve çok beğeniyor oğlum.
Chess;
Öğretmenler günü için sınıf annesi ile çıkıp gömlek,kravat ve kol
düğmesi aldık.Sınıfın genel gıderler için toplanan parasını kullandık.
Zaten öğretmenimiz hediyeye çok karşı çıkıyor.Bireysel olarak korkudan kimse
hediye almaya kalkışamaz.
Cuma günü öğretmenimiz sınav yapmış.Bütün sınıfın döküldüğünü söylüyor.
10 soruya doğru cevap veren yok.Ortalamada çocukların çoğu 5 doğru yapmış.
Oğlum ve 3 arkadaşı daha 8 doğru yapabılmışler.Test kağıdını oğlum kaybetmiş.
Diğer velilerin söylediğine sorular zormuş ve çok karışıkmış.Bugün de okuma yarışı olacakmış.Bakalım bugün ne olacak.
inşallah hayırlısı olur çocuk hırslıysa okuma yarışını sınavdaki başarıyı çok fazla önemsiyor
100. sayfamız olmuş, ne konuşmuşuz ya:KK1::KK1:
kim konuşmuşşş :89::89::89::89::89::89::89::89::KK53::KK53:
günaydın hanımlarrr
bizimkilerde dün toplamışlar aralarında bugün alacaklarmış bakalım hediyesini
ne hediye alınıyor genelde .bizim toplanan para ile altın alınıyordu yada değerli bişeyler bu yıl para toplayan olmadı 10 tl verip kurtuluyordum şimdi gelde fikir üret:KK31: erkek oluncada fikir kısıtlı herkes gömlek alıyor:KK31:ben ne alcam :KK31:

günaydın:KK1:
40 sayfa:KK19::KK19:çocuk olduğunu unutuyorlar ya :KK19:
evet ara ara bazen böyle çoşuyo, işin ilginç tarafı bu görmediği konularda var, sanırım, ön çalışmayı veliler yapsın istiyo:KK1::KK1:
ders yaparken anlaşıyorsanız sorun yok.

chess söylemeyi unuttum sana dün bizim ara karnemiz gelmiş :KK9:

umarım çabucak geçer bulantıların sonrada sağlıkla kucağına alırsın
ara karneniz nasıl :KK34:bizde dün ara karnemizi aldık . sağlık ve güvenlik kurallarını uygulama becerisi iyi :KK1:onun dışında hepsi çok iyi :21::18::18:

inşallah hayırlısı olur çocuk hırslıysa okuma yarışını sınavdaki başarıyı çok fazla önemsiyor

kim konuşmuşşş :89::89::89::89::89::89::89::89::KK53::KK53:

ne hediye alınıyor genelde .bizim toplanan para ile altın alınıyordu yada değerli bişeyler bu yıl para toplayan olmadı 10 tl verip kurtuluyordum şimdi gelde fikir üret:KK31: erkek oluncada fikir kısıtlı herkes gömlek alıyor:KK31:ben ne alcam :KK31:

günaydın:KK1:
40 sayfa:KK19::KK19:çocuk olduğunu unutuyorlar ya :KK19:

ders yaparken anlaşıyorsanız sorun yok.

umarım çabucak geçer bulantıların sonrada sağlıkla kucağına alırsın
ara karneniz nasıl :KK34:bizde dün ara karnemizi aldık . sağlık ve güvenlik kurallarını uygulama becerisi iyi :KK1:onun dışında hepsi çok iyi :21::18::18:

amin işallah canım sağolasın allahım o günleri gösteriri işallah
maşallah oğluna hep böyle devam ederler işallah :nazar: sadece sağlık ve güvenliğe mi iyi vermiş ee yani o öğretmenden de bu beklenirdi:KK1: bizimde çok şükür hepsi çok iyi canım :nazar:
valla hediye konusuna gelince ben o konualrın dışında kalıyorum babaannesi ilgileniyor benim yerime o götürüp getiridği için :KK1: para istiyolar gönderiyoruım valla geçen sene bizimkilerde altın almışlardı geriye kalanı ile de gömlek almışlardı bu sene ne alacakalr bilmiyorum ben de ama heralde altın almayacaklar çünkü bu senen 3 er lira toplamışlar :44:

X