İlköğretim Yorum ve Soruları Çocuğu 2.Sınıfa Giden Velilerin Paylaşım Alanı :)))

yok kızlar, benimki kesinlikle yetenekli zaten ondan şüphem yok, hatta şaşırtıcı derecede bi yeteneği var, belkide o yüzden zaten bildiğinin üstüne bişey koyamadı kurs, zaten ing. kurslarına inanmazdım, artık hiç inanmıyorum, hatta göndersem ilerleyeceğine gerilicek, düşünmeye başlıcak ne söyleyeceğini, işte o an zaten ingilizce öğrenmesi duraklıcak, şuan hiç nerde ne kullanmalıyım diye düşünmeden konuşuyo, doğal bi öğrenme sürecinde yani

seyyahalemi valla çok şanslısınız ya, allah bozmasın, güzel öğretmene denk gelmişsiniz
:13:

ay bu alıntılar neden böyle saçma sapan çıkıyo ya, kaç sayfadır[/QUOTE]

evet ya kim kimin yazısına alıntı yapıyo belli değil var bi karışıklık :26:
neden canım ya çok mu kötü ingilizce kursu hiç mi bişey katmıyor yani ????

Son düzenleme:

neden canım ya çok mu kötü ingilizce kursu hiç mi bişey katmıyor yani ????[/QUOTE]

bilmiyorum canım diğer arkadaşları memnun, kötü demek istemiyorum, galiba bize uymadı, öyle diyelim:13:

neden canım ya çok mu kötü ingilizce kursu hiç mi bişey katmıyor yani ????

bilmiyorum canım diğer arkadaşları memnun, kötü demek istemiyorum, galiba bize uymadı, öyle diyelim:13:[/QUOTE]

ah canıım o öğretmenin vakti zamanında kızıma gerizekalı muamelesi yaptığını sonrasında zeki çocuk böyle olur mu diye aşağıladığını öğrencilerin de ondan etkilenip kızımı sınıfta istemedikleri el kaldırıp oylama bile yaptıklarını çocumun da okula bile gitmek istemediğini sılaya pis tembel gerizekalı salak dediklerini de unutmayalım

demek ki neymiş bilmemek değil öğrenmemek ayıpmış hatalardan ders alınınca insan gelişiyormuş geliştiriyormuş kendini =))

bilmiyorum canım diğer arkadaşları memnun, kötü demek istemiyorum, galiba bize uymadı, öyle diyelim:13:

ah canıım o öğretmenin vakti zamanında kızıma gerizekalı muamelesi yaptığını sonrasında zeki çocuk böyle olur mu diye aşağıladığını öğrencilerin de ondan etkilenip kızımı sınıfta istemedikleri el kaldırıp oylama bile yaptıklarını çocumun da okula bile gitmek istemediğini sılaya pis tembel gerizekalı salak dediklerini de unutmayalım

demek ki neymiş bilmemek değil öğrenmemek ayıpmış hatalardan ders alınınca insan gelişiyormuş geliştiriyormuş kendini =))[/QUOTE]

ay sözümü geri aldım o zaman canım, ne de olsa eğitim tek tip insan yetiştirmeye yönelik, farklı olunca lamı cimi yok göze batıyosun malesef

arkadaşlar alıntılar çok karışmış bir kaç mesaj alıntı yapmadan yazarsanız düzelecektir...
isim vererek kime cevap yazdığımızı söleyebiliriz...

mesela;

chess : .................

meldam : ........

diye...

bizden kaynaklı değil ki teknik bişi bizim almamamızla düzelir mi ki

koşun koşun, saftiriğin yeni kitabı çıkmış, panik yok, hemen aldık

günaydın hanımlar, öğretmenler günü için ne düşüşüyorsunuz var mı planınız

günaydın hanımlar iyi haftalar hepimize
valla bizim sınıf annesi para topluyomuş alacaklarmış sınıf olarak bir hediye
cheess saftiriklerden bizim bitane kaldı seriyi tamalmak için yeni mi çıkmış bitane daha ne renk onun cildi kalan belki de o dur biizm de

canım kendin yap kitabı dahil 6 kitap, bu yeni çıkanla 7 kitap oldu. d&r a yığmışlar haftasonu tesadüfen gördük, başı bayağı bi kalabalıktı
bu bebek mavisi canım, adı panik yok
valla bi çocuk kitabı için çok tuzlu ama oğlum çok sevindi

hıı yok onu görmedik biz o zaman daha gelmemişti bizim baktığımız dnr a neyse bu elindekini bitisin bakalım da onu da alırız artık dediğin gibi severek okuyolar bir de seti varmış onun en son dnr a gititğimizde gördüm daha önce yoktu orda bilseydim öyle alırıdm set halinde daha uyguna geliyor çünkü

inşallah düzelir umudum yok ama beklicezz
umarım düzelir ama dengesi o anki ruh haline göre değişim gösterdiği için imkansız iyi anını yakalamam lazım
öğretmeniniz haklı çocuklar o kadar ağır ödevleri arka arkaya yapınca belli bir yere kadar alıyor verimli olmuyor .anlayacağı yapacakları kadar ödev yeterli
biz baskıya erken başladık 4.sınıfta ergen kavgalarımız olur bizim okul aDANADA il birinciliği olan bi okul.okula yazdırmak için çok uğraştım çabaladım biz diğer okulara göre 3 sınıf düzeyinde gidiyor çocukları çok fazla yoruyoruz. öğrtmenlerde bi yarış içinde oğlum hafta sonu anne biz 1.sınıf içinde en az yanlış yapan sınıftık diyor öğretmen bu başarıyı görünce sevinçten ne yapacağını şaşırdı elini havaya kaldırıp maç kazanmış gibi sevindi dio :26:

sağol,yanlış anlamamışsın,ilk üç sınıfın notları ortalamayı etkilemiyor.ama anne babayı çok etkilediği kesin:)
doğru diosun
yerinde cevaplar olmuşş
teşşekkür ederim ara karneniz nasıl

nasıl oldun meldam, daha iyisindir umarım

inşallah sizin hoca bu hafta daha ılımlı olmaya başlar

günaydın canım biz haftaya ii başlamadık bütün hafta sonu rahatsızdı oğlum. bugün dr faranjit olmuş dedi
bizi arayan olmadı kimse hediye almak istemiyor galiba
benim hediyem hazır rahatım 2 şişe pasiflora aldımmm

alemsin ya, az gelmesin

Arkadaşlarmerhaba nasılsınız?
Yoğun bir haftanın sonunda ancak gelebildim.
Meldam;
Şimdi okudum,çok geçmiş olsun.
Seyyah alemi;
Bilim çocuk ve nat geo bizde alıyoruz ve çok beğeniyor oğlum.
Chess;
Öğretmenler günü için sınıf annesi ile çıkıp gömlek,kravat ve kol
düğmesi aldık.Sınıfın genel gıderler için toplanan parasını kullandık.
Zaten öğretmenimiz hediyeye çok karşı çıkıyor.Bireysel olarak korkudan kimse
hediye almaya kalkışamaz.
Cuma günü öğretmenimiz sınav yapmış.Bütün sınıfın döküldüğünü söylüyor.
10 soruya doğru cevap veren yok.Ortalamada çocukların çoğu 5 doğru yapmış.
Oğlum ve 3 arkadaşı daha 8 doğru yapabılmışler.Test kağıdını oğlum kaybetmiş.
Diğer velilerin söylediğine sorular zormuş ve çok karışıkmış.Bugün de okuma yarışı olacakmış.Bakalım bugün ne olacak.

bizimde sınıf annesi para topluyo, o şekilde daha iyi oluyo, yoksa tek tek her çocuk benzer şeyleri alıp vercek, gerçi tek tek vermekte çocuklar için daha güzel ama...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…