İlköğretim Yorum ve Soruları Çocuğu 2.Sınıfa Giden Velilerin Paylaşım Alanı :)))

yadetçim seviye 6 ymış haftasonu gideceği grup, ne önerirsin kaynak:26:

eski tehdit metodumuz öğretmenini arıyorum baktı cep telefonuna numarayı çeviriyormuş gibi yaparak fakat gördük ki face koyma tehditi daha etkili, nasıl anneyiz ya

zamane çocuklarına zamane annesi
hafta sonu gaziantepteyiz öğrtmen gezi tertiplediii
bundan sonra ki geziler yine ailece olcak,.tiyatro opera sergi de akasından gelcek

zamane çocuklarına zamane annesi
hafta sonu gaziantepteyiz öğrtmen gezi tertiplediii
bundan sonra ki geziler yine ailece olcak,.tiyatro opera sergi de akasından gelcek

hadi bakalım iyi eğlenceler şimdiden, güzel bence topluca bi yerlere gidilmesi, ama opreya gitçeğiniz günü merak ediyorum

ay bizim öğretmenin renklerle bağdaştırdığı ödevleri siyah beyaz fotokopiyle dağıtmasına hastayım

hadi bakalım iyi eğlenceler şimdiden, güzel bence topluca bi yerlere gidilmesi, ama opreya gitçeğiniz günü merak ediyorum
bende merak içerisnde bekliorum gezi piknik denilince velilerde mutluluk sesleri yükseldi de,opera denilince herkes birbirinin yüzüne baktı birisi süper die atladı da şaşkınlık sevince dönüştü
ay bizim öğretmenin renklerle bağdaştırdığı ödevleri siyah beyaz fotokopiyle dağıtmasına hastayım

bizde de bu durum var

Melda sosyal aktiviteleri seven bir öğretmeniniz var herhalde sizin içinde çocuklar içinde güzeldir muhakkak.Chess bizdede aynı şekilde sorun oluyor ]]]] Kızlar bu hafta oğlum yine test olmuş allahtan bu sefer edisona özenmemiş çok mutlu oldum.Dün öğretmeninden 2 kere aferin almış derste pek bir mutluydu.

selam kızlar

ayy biz salı günü sınav olucakmışız ya ben heyecan yaptım oğlum yerine
bugünde öğlen sınıfa girdim çocuklar test çözüp cevap kağıdına işaretlemeyi öğreniyorlar...

Allah zihin açıklığı versin hepimizin çocuklarına ...

yediği fırçalar işe yaramış desene ama başarı mutluluğu ona daha tatlı gelmiştir, bi daha aynı şeyi yapmaz artık:13:

amin canım, bizim öğretmen neden hiç sınav yapmıyo acep

sabah bunu okudum ve öğleden sonra aynı şekilde bize de ödev gelmiş renklerle bağdaşan problem ve siyah beyaz fotokopi

benim çok bilmiş oğlum dünkü sınavda arkadaşına kopya verdiği için öğretmen notunu kırmış
99 almış
daha hala beyfendi yaptığı şeyin kötü olduğunu uygun dille anlatmaya kalksam da kuyruğunu dik tutup gene de beni geçebilen olmadı 99 a rağmen demez mi ya vallaha başıma avukat kesiliyor bazen delüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü

bence pısırık güvensiz çocuklar olmasındansa böyle olmaları çok daha iyi ama bize yapmasınlar =))

bu arada çok merak ettim şu renksiz renkler ödevini bize gelmedi neden acep

iyi haftalar kızlar, napıyosunuz hiç sesiniz çıkmıyo ya

milletçek nahoş günler yaşıyoruz gerçi ama...

günaydın kızlar;

moralim acaib bozuk son bir hafta da yaşadığımız şeyler yüreğimi dağladı rabbim hepimizin yardımcısı olsun
önce çukurcada fidanlarımız sonra van da kardeşlerimiz rabbim daha büyük acılardan korusun ülkemizi...

bu arada 29 ekim için resim yarışması varmış oğlum resim yaptı bakalım yarışmaya seçilecek mi?
birde yarın sınavımız varmış ayy ben daha heyecanlıyım ondan ilk sınavımız olacakta...

amin canım allahım hepsine yardımcı olsun felaketler arka arkaya başladı
inşallah seçilir cnm. benim oğlum cin alilerde daha: resim yapmak oğluma hiçbirşey kazandırmicakmışş bu yüzden önem vermiyormuş
tabi cuma günü öğretmenden yediği fırça ve dayakla kendine geldi
özensiz bir şekilde deste düzine olayını yapmış.içinden kalemleri boyamak gelmemiş miş ayırması yeterli gelmiş öğretmen hakkını yemişş
resim yapmaya yeteneği olsun die değilde eli boya tutmayı öğrensin die
her akşam resim yaptırıp para ile satın alıorumm az biraz gelişme oldu louie de fayda sağladı
bizde deneme sınavı kumadalı sistemle oldu birşeyler yapıorlarr bakalım benide sınav olcaz dediği an heycan basıyor
iyi haftalar kızlar, napıyosunuz hiç sesiniz çıkmıyo ya

milletçek nahoş günler yaşıyoruz gerçi ama...
chess hepimizde durum aynı sıkıntılı günler yaşayınca insanın tadı kaçıor rabbim hepsinin yardımcısı olsun
geçen haftayı iyi açtık tatsız kapadık öğretmeni cuma haşat etmiş bizimkini işini özensiz yapması öğretmenin hoşuna gitmemiş .bizim sınıfta sahte para olayı başladı .sınafa dolap yapıldı içinde aldığımız ödüller para ile satışa konuldu
başarılı olan sıkça parmak kaldıran para alıor öğretmenden bizimki cuma günü fırça yediği için cezalıydı para alamadı. sınıfın en yaramazları kitap okumadığı halde kitap çıkartıkları için paraları topladı .derse az katılan öğrenciler derse katılmaya başladı öğrtmn bizi teğet geçior anladığım bizimki derse katılımcı indir parmağını deyip duruyor tabi oğlum bu durumdan şikayetçi isteksiz isteksiz okula gitti bakalım nasıl gelcek hafat sonu bu dertten hasta yattı
bence pısırık güvensiz çocuklar olmasındansa böyle olmaları çok daha iyi ama bize yapmasınlar =))

bu arada çok merak ettim şu renksiz renkler ödevini bize gelmedi neden acep
oğlumun geçen yıl kendine güveni yoktu bizim için çok büyük bi sorun oldu .bu yıl iyi başladık büyüdüğü için mi bilmiyorum.şimdi de deli cesareti geldi ortayı bulamadık henüz
olmadık kişilere olmadık cevaplar veriyor

arkadaşını kıramamıştır kopya vermiştir.bizde eskiden arada kalırdık versen bi türlü vermesen bi türlü onlarda zamanla öğrenecek
maşallah oğluna yaşadıkları da ders olmuş
bzim öğrtemn seviyor böyle şeyleri amacı aileleri çocukları kaynaştırmak ama faydalı olmuyor desem yalan söylerim
sınıfta birinin başı dara düşse hepsi kahraman oluyor birbirini kolluyor dışardan yabancı birisi karışırsa aman aman karışanın haline pusu kurup bekliorlar
sabah bunu okudum ve öğleden sonra aynı şekilde bize de ödev gelmiş renklerle bağdaşan problem ve siyah beyaz fotokopi

bi ara chess bizde ödev az diordu akşamı yığılıyordu ödevler
burda dikkatli yazmak lazımm

Son düzenleme:
valla ödül sisteminin zararlarından bi tanesi aslında, öğretmen adaletli olmazsa mutlaka kalbi kırılanlar oluyo böyle, o kalbi kırılanlarda ya en başarılılar ya da en zayıflar oluyo, bi nevi başarılı olmanın cezası gibi bişey oluyo yani

kızlar günaydın
uzunca bir zamandır uğrayamadım koşturup duruyoruz iş ev arasında
artı bir de bu geçiridğimiz sıkıntılı günler insan da hiç moral falan bırakmıyor allahım hepsinin yardımcısı olsun

içimden geçenleri analtmak istediklerimi kısa öz yazdın chesss
öğretmende içimden geçenleri bi anlasa

özledik seni cnmmm

öğretmen iki hafta önce öğrenci izlem formu yolladı çocukların davarnışlarını değerlendirip işaretlicektik ben iki hafta boyunca yaptıkları hatalara eksileri koydummm
suratı beş karış okula gitti senin yüzünden öğretmen bana çok kızacak kafama kafama vuracak gerizekalı kalcam dedi
en yaramazların annesi bile benden daha adaletliymiş
doğru davranak iyi yaptığımı umuyorumm

içimden geçenleri analtmak istediklerimi kısa öz yazdın chesss
öğretmende içimden geçenleri bi anlasa

özledik seni cnmmm

teşekkürler canım valla gireyim diye niyetleniyorum bi müsait olamıyorum işlerden yoksa benim de aklım sizlerde
meldamcım geçmişe pek bakamadım okuyamadım hayırdır ne oldu sizin oğlana dayak ceza falan okudum ???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…