İlköğretim Yorum ve Soruları Çocuğu 2.Sınıfa Giden Velilerin Paylaşım Alanı :)))

Hoş geldin canım,

Keşke izin alsaymışsın çok yormuşsunuz kendinizi...

Gezdiniz mi İstanbulda..

İngilizce öğretmeniyle görüşmek geliyor ben bunu düşünüyorum artık.

Velilerden beklenen nedir önce bir onu öğrenmemiz lazım. Ödev mi yaptırıcaz konu mu öğreticez...

Son düzenleme:

iyi bari yazılacak cümleleri vermişler..

Ben akşama kadar çalışıyorum bugün. Arife günü çalışmamıştık onun yerine. sizler öğlene kadar mı?

hoş geldin canım,

eee bugün iştemisin? kaça kadar? yarın ne yapıyosun? amma sordum yani

yarında biraz park yaparız sonra ders çarşamba günü türkçeden değerlendirme varmış çünkü.Yarın 9.30 da tören var okulda oraya biraz uğrayıp kahvaltı yaparız dışarda diye düşünüyorum.

hımmm güzel

bizde hafta sonu yüklendik ödevlere bugün de zaten pek ders yapmadılar ödev olmaz herhalde yarın fulll gezicez biz de

hımmm güzel

bizde hafta sonu yüklendik ödevlere bugün de zaten pek ders yapmadılar ödev olmaz herhalde yarın fulll gezicez biz de

Bizdede haftasonu bayağı ödev vardı türkçe defterine niçin cumhuriyeti kutluyoruz?yazdık,matematik defterine büyük bir saat yaptık akrepli yelkovanlı dakikaları iyice öğrensin diye 2 sayfa önlü arkalı türkçe ödevi 2 ler ve 3 ler çarpım takılmadan ezberlenicek meğersem bunlar çarşamba içinmiş biz cumartesi yaptık ödevleri yoruldu bayağı sonradan söyledi ama banada çarşamba kontrol edicek diye bugünde gittiler bizimkiler okula 10-12 arası çünkü...neyse çıktı aradan sadece türkçeden üstünden geçeriz değerlendirme için..

Akşam yardımcı kitaplardan çalışması için sayfalar işaretledim ona da anlattım nasıl yapacağını kitapların üzerine de yazdım sayfalarını. birazdan eve gelecek arayıp belirlediğim sayfaları ben yokken yaptırmaya çalışıcam bakalım neler olacak.

ne güzel.. hadi bakalım inşallah..

Ahhh ahhh benimde bir köyüm olsa, gitsem, ne bilim tarlada çalışsam, beynim huzur bulsa.....

Günaydın canım hoş geldin...
Gel canım buraya, çok yorucuydu maalesef ve de dikenleri var narın kollarımıza falan hep battı.

arkadaşlar okuma yaparken mesela ( karlı ) kelimesinde kar hecesini okurken rak diyor ev diyeceğine ve diyor bazen..
sizde de oluyor mu böyle..
Biz de öyle olmuyor da, çok yavaş okuyor.

Gerçekten çok zor işin canım, işin de iyiymiş, ben zaten tüm bu nedenlerden dolayı göze alamıyom, ahhh ah, özel sektör de çok zor maalesef, biz bugün de yarın da tam gün çalışıyoruz maalesef.
Bu arada bugün yalnızın kimse çalışmıyor heralde
Ben burdayım yarın da

Allah sabır versin yarında çalışman kötü olmuş.

Aslında kendimi olmayacakmış gibi şartlandırmak istemiyorum çok moralim bozuk gerçekten ama ne olabilirse elimde ne kadarı gelirse yapmaya çalışıcam artık olursa olur olmazsa olmaz. Bu sene yaz gelmek bilmeyecek.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…