İlköğretim Yorum ve Soruları Çocuğu 2.Sınıfa Giden Velilerin Paylaşım Alanı :)))

evet canım yoğun.
gerçi yoğunluk hep var.. şimdi bi taraftan işe giriş yapıyorum bi yandan da buraya bakıyorum

Orta yolu bulmuşsun ne güzel. Ben sadece 1 defa imalatı dolaştım o kadar. Serdim bugün işi gücü

Yemek yedim ama hiç doymadım tekrar bi yemekhaneye gidip yiyecek bişeyler bulmama lazım

sen bir de yemeğe erken çıkıyorsun..acıkmaya başlamışsındır :))

Hem erken çıktığımdan hem de az yediğimden bide bugün hafta sonu dönüşü ya düzenim bozuluyor acıkmıştım.

Gittim ve yedim biraz fazla oldu ama artık akşam ayarlarız artık

sen bir de yemeğe erken çıkıyorsun..acıkmaya başlamışsındır :))

Senin kilo durumları nasıl varmı bi problem.

Ben sigarayı bıraktıktan sonra sürekli kilo alır oldum. B süre rahat takılıp kilo alıyorum sonra başlıyorum diyete bir kaç diyet yapıp veriyorum sonra yine aynı

Ama diyetin bittiği zamanlar çok güzel oluyor

59 kiloyum. çok şükür bırakmışsın sigarayı.. ben içmiyorum..

59 kiloyum. çok şükür bırakmışsın sigarayı.. ben içmiyorum..

Evet yaa zor oldu ama bıraktım 1,5 yılı geçti

boyun kaç

ben 155 boy şuan 52 kiloyum 50 ye kafar diyet yapıcam.

aslında şuan normal kilomdayım son 8 senedir hep 52 lerdeydim ama bu sefer biraz daha aşağı çekip bakacağım duruma :)))))))

boyum 1,60.....

kilon çok değil aslında diyet için zorlama yani..

zeliş oğlun gösterdiğin ödevleri yapıyor mu bari şimdi..

Telefonla çok uğraştım ama sadece metni okutabildim. Sorulara geçip yapamıyorum diye bin türlü bahane üretti. Sonra tamam yapıcam dedi. Babası eve uğradı baktırdım yapmamış bırakmış o gösterdi sanırım şimdi yapıyor. Zor olacak ama alıştırabilirsem olacak imkansız değil yani.

maşallah ya telefonda nasıl okutabiliyorsun..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…