İlköğretim Yorum ve Soruları Çocuğu 2.Sınıfa Giden Velilerin Paylaşım Alanı :)))

Ben yarın kursa başlıyorum bu hafta yarım gün sonraki 5 hafta tam gün olacak cumartesiler sonra yine yarım gün olacak. Yani hazirana kadar haftada 1 gün iznim olacak. Aslında oda olmuyor ya neyse...

Hafta sonu evdeki işlerimi halledip, ödevleri tamamlarız. Kısmet olursa da cumhuriyet bayramını 1 gün iznim var zaten oğlumla gezmeye ayırmayı planlıyorum.

Ama yine en kötü ihtimalle bir yemek yeriz dışarda yarın akşam yada pazar günü.

valla takdir ettim seni arkadaşım bana haftasonu 2 gün bile yetmiyo evde neyseki belli bir süresi varda katlanıcan şu tarihe kadar deyip napçan..

Yıllarca Bosch çamaşır makinesi Siemens fırın ve aspratör kullandım ikisindende memnunum.

Ama ha Bosch almışsın ha Siemens aynı fabrikada üretiliyor :)

Arçelik mi? Vestel mi? gibi yani...

Siemans e taktım kafayı onu alıcam galiba eşim bosh diye diretiyo ama nafile:))

Havalar güzelken dışarda değerlendirmek lazım avm lere tıkılmamak lazım benim oğlanı parka götürüyorum arkadaşta oğlunu getiriyo oturuyoruz akşama kadar gelsin çaylar gitsin kahveler iyi oluyo,ama ikimiz gidelim desem asla istemez parkı

Hangi park bizde gelelim :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

valla takdir ettim seni arkadaşım bana haftasonu 2 gün bile yetmiyo evde neyseki belli bir süresi varda katlanıcan şu tarihe kadar deyip napçan..

Öyle valla ama dediğin gibi geçici bir süre idare edicem napim yaaa. İnşallah sonrası iyi olur.

Siemans e taktım kafayı onu alıcam galiba eşim bosh diye diretiyo ama nafile:))

Sen kendi içine sineni al boşver.:21::21::21::21::21:

Kimsecikler kalmamış buralarda. Şimdiden tatil moduna mı girdiniz ki acep :KK76::KK76::KK76:

dün akşam ödev yaparken Atatürk'ün hayatını tekrar okuyorduk.
Atatürk'ün askeri elbiseyi çok sevdiği yazıyordu.
oğlumda sordu niye çok seviyormuş dedi bende asker olmayı çok istiyormuş dedim.
ben öğretmen olucam dedi.. ama ödev çok vermicem dedi bir de :)))

dün akşam ödev yaparken Atatürk'ün hayatını tekrar okuyorduk.
Atatürk'ün askeri elbiseyi çok sevdiği yazıyordu.
oğlumda sordu niye çok seviyormuş dedi bende asker olmayı çok istiyormuş dedim.
ben öğretmen olucam dedi.. ama ödev çok vermicem dedi bir de :)))

Yavrummm kıyamam yaa...

Nasıl eziyet geliyorsa çocuklara bakarmısın neleri düşünüyor ya :))))

X