İlköğretim Yorum ve Soruları Çocuğu 1.Sınıfa giden Velilerin paylaşım alanı :)))

kızlar sizden alınacaklar için para toplandımı, tek seferdemi taksitlemi dendi
ya da para toplamak için ayrıca toplantı yapıldı mı
bizde daha ne ne kadar vereceğimiz belli ne para toplamak için toplantı olup olmayacağı

toplanmadı daha ama önümüzdeki ay içinde toplarlar canım
bizde geçen sene taksit işi yoktu tek seferde parayı verdik.bu senede aynı olur
sınıf annesi gerekirse toplantı yaptırıp toplayabilir parayı

toplanmadı daha ama önümüzdeki ay içinde toplarlar canım
bizde geçen sene taksit işi yoktu tek seferde parayı verdik.bu senede aynı olur
sınıf annesi gerekirse toplantı yaptırıp toplayabilir parayı

sınıf anamız yok sınıf babamız varsempatiksalakcinnisempatiksalakcinni sempatiksalakcinni

galiba bizde 250 mi ne toplancak, onda da bi taksit lafı dolanıyo, bana saçma geldi, tek seferde verilmesi daha mantıklı, her ay veli veli para toplama durumu mu olcak yani, saçma
sempatiksalakcinni

sınıf anamız yok sınıf babamız varsempatiksalakcinnisempatiksalakcinni sempatiksalakcinni

galiba bizde 250 mi ne toplancak, onda da bi taksit lafı dolanıyo, bana saçma geldi, tek seferde verilmesi daha mantıklı, her ay veli veli para toplama durumu mu olcak yani, saçma
sempatiksalakcinni

biliyorum canım sınıf babanız olduğunukaydirigubbakcemile3
250 niye istendi çok değil mi bu miktar:uhm:
taksit olayıda oluyor canım kimi ailelerin tek seferde verme durumu olmayınca taksite bölünebiliyor

biliyorum canım sınıf babanız olduğunukaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3allahtan bi de ana çıktı sonradan, yardımcı sınıf anamız, o dedi 250 tucak sanırım diye, laptop, projeksiyon, dolap, su sebili vs... bişeyler alıncakmış, haklısın kimisini tek seferde vermek zorlar, ben yine çıkıntılık yapıp ben tek seferde vercem demeyi düşünüyorumsempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

Bizimde sınıf anası seçilmiş ama kım seçti nasıl seçildi bilmiyorum.Galiba tek seferde verilcekmiş para verenler varmış gerçi bizimki şimdilik az 25 tl o yüzden olabilir.Oğlum ilk haftayı hastalıkla bitirdi o kadar terlemenin koşmanın sonucu tabiki öksürük bizdede alerjik astım var malesef terlediği zaman direk hasta oluyor çocuk biz kışı nasıl çıkaracağız kara kara düşünüyorum

sempatiksalakcinni

250 miakannehir napacaklar anam bu parayı.gerekli gereksiz bişeyler istiyolar veren olur vermeyen olur.Burası devlet okulu asgari ücretin kaç lira olduğunu biliyorlar mı ki bunlar.Chess bi ara öğretmenden pek memnun değildin sen.Sınıf değiştirme gibi bişey söylemediler mi.Milii eğitimden yazı gelmiş iki kardeşten biri sabahçı biri öğlenciyse dilekçe veriyomuşsun değiştiriyorlarmış.Haberin var mı canım?

250 miakannehir napacaklar anam bu parayı.gerekli gereksiz bişeyler istiyolar veren olur vermeyen olur.Burası devlet okulu asgari ücretin kaç lira olduğunu biliyorlar mı ki bunlar.Chess bi ara öğretmenden pek memnun değildin sen.Sınıf değiştirme gibi bişey söylemediler mi.Milii eğitimden yazı gelmiş iki kardeşten biri sabahçı biri öğlenciyse dilekçe veriyomuşsun değiştiriyorlarmış.Haberin var mı canım?

Yok canım ilk senden duydum zaten benimki tek çocuk, öğretmen kafamı karıştırmıştı başlarda ama ne yalan söyliyim şimdi memnunum, memnun olmamda fazla ödev vermemesininde katkısı büyüksempatiksalakcinni
sınıf değiştirmeyi düşünmüyorum canım şimdilik iyiyizkaydirigubbakcemile5

valla bi kaç durumu iyi olmayan çocuk var sanırım sınıfta, onlara yardımcı olmak isteyen veliler toplanıp yardımda buluncakmış bende yardım etmek isterim, sınıf annesi bu konuda duyarlı isim vermedi ama ben organize etcem dedi bakalım

sizden kaç para istediler canım
bilmiyorumkismile

Bizimde sınıf anası seçilmiş ama kım seçti nasıl seçildi bilmiyorum.Galiba tek seferde verilcekmiş para verenler varmış gerçi bizimki şimdilik az 25 tl o yüzden olabilir.Oğlum ilk haftayı hastalıkla bitirdi o kadar terlemenin koşmanın sonucu tabiki öksürük bizdede alerjik astım var malesef terlediği zaman direk hasta oluyor çocuk biz kışı nasıl çıkaracağız kara kara düşünüyorum

hepi topu 25 lira, iyiymiş yakaydirigubbakcemile5
çok geçmiş olsun canım ya, belki bu sene o kadar olmaz, ne de olsa anaokulundan bayağı bağışıklık kazandılar mikroplara

Yok canım ilk senden duydum zaten benimki tek çocuk, öğretmen kafamı karıştırmıştı başlarda ama ne yalan söyliyim şimdi memnunum, memnun olmamda fazla ödev vermemesininde katkısı büyüksempatiksalakcinni
sınıf değiştirmeyi düşünmüyorum canım şimdilik iyiyizkaydirigubbakcemile5

valla bi kaç durumu iyi olmayan çocuk var sanırım sınıfta, onlara yardımcı olmak isteyen veliler toplanıp yardımda buluncakmış bende yardım etmek isterim, sınıf annesi bu konuda duyarlı isim vermedi ama ben organize etcem dedi bakalım

sizden kaç para istediler canım
bilmiyorumkismile

Tmm canım o zaman sıkıntı yok.Bizim şuan sadece setlerin parası istendi.Veremeyecek olursa kırtasiye bi kaç kişiye tölörans göstereceğini söylemiş.Onun harici projeksiyon her dönem için toplanan kaydirigubbakcemile330 tl okul aidatından karşılanacak.Laptopu öğretmenimiz kendisininkine getirecek.Dolaop yapılmış geçensene.Predelerimizde eski değilmiş.Anlayacağın biz bu sene beleşe konduk canım

Bizi ürkütmeden istiyorlar yavaş yavaş bu sadece perde ve fotokopi çektirmişler onun parası başlangıç yaptılar sadece.keşke bağışıklık kazansa canım malesef astımlı olduğu için sürekli ilaç kullanmak zorunda.Bugün büyük bir ihtimalle "e" harfine başlayacaklar.Okul idaresi bugünden itibaren velileri bahçeye almayacakmış çıkış saati gelin demiş müdür bey.

Bizi ürkütmeden istiyorlar yavaş yavaş bu sadece perde ve fotokopi çektirmişler onun parası başlangıç yaptılar sadece.keşke bağışıklık kazansa canım malesef astımlı olduğu için sürekli ilaç kullanmak zorunda.Bugün büyük bir ihtimalle "e" harfine başlayacaklar.Okul idaresi bugünden itibaren velileri bahçeye almayacakmış çıkış saati gelin demiş müdür bey.

anladım canım sıkma canınıkaydirigubbakcemile5

valla müdürüz çok haklı ben tören sırasına bırakıp uzaktan girişlerini seyredip dönüyorum ama veliler çocuklarla sıraya giriyo, bi curcuna bi kıyamet, artık yavaş yavaş, uzaklaşmak lazım bende haftaya girişini seyretmeden sıraya bırakıp gideyim diyorum, anneler için zor valla, çocukların tınladığı yok hepsi anne git artık diye bağrışıyo özellikle erkek çocuklar tabii
sempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

Tmm canım o zaman sıkıntı yok.Bizim şuan sadece setlerin parası istendi.Veremeyecek olursa kırtasiye bi kaç kişiye tölörans göstereceğini söylemiş.Onun harici projeksiyon her dönem için toplanan kaydirigubbakcemile330 tl okul aidatından karşılanacak.Laptopu öğretmenimiz kendisininkine getirecek.Dolaop yapılmış geçensene.Predelerimizde eski değilmiş.Anlayacağın biz bu sene beleşe konduk canım

bizde de iki dolap vardı ama bigün bi geldik dolap yok, öğretmen alıcaz dedi, bize geçen seneden miras sadece perdeler var
sempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

selam kızlar bugün okula gittim kızımın ögretmeniyle görüştüm bizim aslan özür dilemiş öğretmeninden ögretmenimizde affetmiş onu tenefüste bende görüştüm iyi anaokulu olmadıgını anlamış dedi içim rahat evime geldim bizimde bu hafta toplantı varmış sınıf annesi secilecek büyük ihtimalle ve cocukların durumları hakkında konuşulacak bende bakıyorumda bizim sınıfta sınıf annesi olacak pek kişi yok gibi ama bakalım artık ben istiyodum aslında ama üzerime atarlar herşeyi diye almakda istemiyorum toplantıda belli olacak herşey artık

merhaba sevgili anneler..yeni bir haftaya başladık kızım okulda tenefüste gördüm bir ara harf yazmaya başladık dedi.hafta sonu 7 sayfa ödevimiz vardı,yaptırana kadar canım çıktı..inşallah hafta içi ödevleri az olur..

biz 200 vereceğiz.32 kişiyiz şu an 18 kişi vermiş.ben daha vermedim.en son ekim 15 te tamamlayın dedi.zaten bir sürü masraf oldu...bi de 200 çıkartamayacağım hemen...

allah paramızın bereketini arttırsın valla.çocuk okutmak masraflı bayağı.çocuk büyümeden ne yatırım yapıyorsan yap derlerdi de inanmazdım doğru valla...

sağol mihribancım.okulda aldırdıkları setler hangi yayınevinin?bizimkiler ATA'nınkini kullanıyor.bendd formül yayınlarının matematik 1.sınıf kitabını beğendim alıcam.
3 sayfa ödevimizi yaptık.

benim oğlanın hiç ödevi yoktu yine ama buna rağmen defterini kontrol ettim çizgiler geçen haftaya göre bayağı iyi

berry geçmiş olsun sizede.Bizimde 2 sayfalık ödevimiz vardı ama maşallah benim oğlan salladıkça salladı.Bugün için öğretmeni güzel yazı defterlerinizi getirin demiş galiba harflere geçecekler.Kızlar benim oğlum uysal bir çocuktur birisi ona vursa elini kaldırıpta kendini savunmaz bariz bu konuda pasiftir.ama öğretmen yerini 2 dir değiştirmiş yanındaki arkadaşlarıyla kavga ediyormuş birde okulda snack dowm mudur nedir onu öğrenmiş habire tenefüslerde böyle oyun oynuyorlarmış ne yapacağımı şaşırdım akıl veriyorum olmuyor dinlemiyor bile

X