İlköğretim Yorum ve Soruları Çocuğu 1.Sınıfa giden Velilerin paylaşım alanı :)))

sağol canım uyarın için

sağol canım uayrın için

dikkatli olmamız lazım tabii

biz 3 sayfa çizgi çalışması yapıyoruz..dün 'm'harfine benziyordu.:97:.ama üstünden geçme değil kendileri yapıyor...yaptırana kadar anam ağladı..:95:.
bitiremiyorsanız kapatın çantanıza koyun diyorum,yok öğretmen bakıyor;yıldız veriyor diyorlar...benim biri hep yıldız alıyor.diğeri daha hiç almadı...çok üzülüyor almak için çabalıyor...:97:

bende bugün kızımı ilk kez yanllız servisle gönderdim ...girişler kolay rehber onu sınıfına bırakacak sonra kendi içerde sıraya geçer ama çıkışlar çok kalabalık öğretmen vermesine veriyor çocukları yinede çoğu veli bu hayatta tek kendi çocuğu olduğunu düşünüp ne çıkışa ne girişe yol veriyor 1. sınıflar okulun koridorunda sıra oluyor öğlenciler, onların anneleri, sabahcılar, onların anneleri derken baya bi kalabalık oluyo servis rehberi içerden alıcak ama aklım hep onda boğazımda bi yumru aklımı dağıtayım dedim olmadı az uyudum kitap okudum yok gerçi baba gidebilirse çıkışına gidip bakıcak yinede bi sıkıntı basıyo ilk diye herhalde......

maşallah çaba göstermeleri bile çok güzel . Bide ufaklık var galiba canım Allah yardımcın olsun benimde 2 yaşında kızım var o abiden daha hevesli abimiz 1 sayfayı bitirene kadar kızım 3,5 sayfa boyayıp çıkıyor.

sağol canım...
evet birde 1 yaşında oğlum var...oda şimdiden defter kalem istiyor...biraz uğraşacağız artık bunlarla....:97:
maşaallah senin kuzuya.....

güzel yöntem denemeli bizde arabalar hastasıyız , anne sen beni boş işlerle uğraştırıyorsun , ben yazı yazmayı öğrenmek istemiyorum diyor bende belki ileride hotweels dergisinde yazar olursun onun için yazı yazmayı öğrenmen lazım diyorum biraz ikna oluyor 5 dk sonra gene aynı bilmiyorum nerede hata yapıyoruz veya yaptık. Hiç inadı kırılmıycak gibi geliyor

benimde yöntemim yıldız sistemi eğer gün içersinde okul çalışmalarını ve ev ödevlerini güzelce yaparsa 1 yıldız veriyorum toplamda 10 yıldız olunca ödül var işe yarıyor tavsiye ederim...bide öğretmen aferin lafını eksik etmeyin diyor tabi ben biraz değiştirdim daha önce yazmıştım benimki evde çalışmalarını çok güzel yapıyor iş okula gelince ooo bi karalama hali.... bende aaa bunu kim yaptı inanmam yok sen değilsindir öğretmenmi yaptı diyorum oda ısrarla ben yaptım diyice yupppiii benim kızım ne güzel yapmışş diye övüyorum çok hoşuna gidiyor....dünden beri okul da yaptıklarıda güzelleşmeye başladı öğretmeni aferin veriyor birza yavaş yapıyor ama o da düzelir herhalde....

of of canım çok sıkkın dün 7 .sınıfa giden bir öğrenci benim minik oğluma tekme atmış allahtan abisi görmüş oda 7.sınıfa gidiyor 2 si yumruklaşmışlar ya abisi olmasa kocaman çocuk küçücük çocuktan ne ister anlamadım ... birde tuvalet sorunumuz var okuldaki tuvalete yapamıyor alışkın değil evdeki tuvalet krozetli okuldaki öyle değil çömelmesi gerekiyor üstü başı perişan eve geliyor kapıyı kilitlemiyor korkuyormuş. offf.birde bunlarla uğraşıyorum dersi felan geçtim allahım yardım etttt

merhabalar herkeze bizim herşey cok iyi gibi ben okula hiç gitmiyorum servise veriyorum servden alıyorum.neşeli geliyor dün 1lıra verdim harçlık yasak ama verdim benım akılı yere düşürmüş derte ögretmen kızar dıyede almamış arkadsım aldı dolabına koydu dıyor.benim param deseydin dedim diyemedım dıyor ödev 4satırlık bişey vermiş daha çizgi çalışmasındayız dün e sesini ögrenmişler.ingilizce ögretmeni girmiş derse kitap istemiş falan cumartesi toplantı var bakıcaz artık:) bizim ögretmenimiz cocukları servise bıneceklerı sıraya sokup bındırıyormuş tek tek diger cocuklarıda aileleri alıyor galiba:26:

geçmiş olsun...öğretmeniyle görüştünüzmü?

canım yaa kıyamam geçende büyük sınıflardan bir kız su şişensini delmiş benim kızıma su sıkmış oda kaçayım derken düşmüş kolu kanamış bidaha yaklaşma onların yanına dedim bişeyde yapamıyorsun yaa sinir oldum ögretmenide olur olur böyle şeyler demiş tuvalet sorunu bizdede vvar 1tane klozet var gerisi normal beklerken altına kaçımış birazcık

Selam kızlar.bizim bugün veli toplantımız vardı...
Ihtiyaç listesi yapmışlar..250tl para istiyorlar,benimkiler birde ikiz yani 500 tl.:95:...allahtan devlet okulu özel okul olsa neyaparız acaba..:97:

ay evet en kötüsüde birşey yapamamk beni oğlumun arka sırasında oturan kız da kafasına suluğuyla vurmuş kuşumun ağlamış felan bize evde kök söktürür ama okulda kuzu he bide o kadar ardım taradım zor bela buldum şu inox termos suluklardan satıcısı hayatta kıramaz demişti kapagını kopamış çok üzüldüm yavrum neden yaptın dedim üzülceğini bilemedim bilseydim koparmazdım demz mi ne yapcam ben bu çocukla oooooyy oyy:44::44::44::44:

Ihtiyaç listesi yapmışlar..250tl para istiyorlar,benimkiler birde ikiz yani 500 tl.:95:...allahtan devlet okulu özel okul olsa neyaparız acaba..:97:

ne için bu kadar para ihtiyaç derken ne acaba allah yardımcımız olsun ..bizmkilerde dün bir bu gün iki sinema parası istediler bende para istedikleri kağıdı sakladım izin kağıdını babasına verdim para istedikleri zamn çok kızıyo oda şaşırdı allah allah nasıl para istemeden sinemaya götürüyolar çocukları hayret diyo

Allah kolaylık versin....liste kabarıktı sanırım...

ya bu çocuklar ne yapmaya çalışıyo anlamıyorum ben

küçüklerimi korumak

büyüklerimi saymak

diye her sabah and içiyolar,tam tersini yapıyolar,çok sinir bozucu bişey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…