Kekler - Pastalar Coco Star Kek - Ülker Kakao Sponsorluğunda

Elinize sağlık deneyip beğenmenize sevindim
Hem de ne beğenmek airfryerda yaptığım için standart kek kalıplarına nispeten küçük bir kare kalıpta denedim, eşimin favorisi üzümlü keki de yapmıştım ama coco star tercih edildi, tarifiniz artık listemde, sizin de elinize sağlık bize yeni bir kek tarifi daha kazandırdınız

Bunu denemek istiyorum deneyince burada atcam inşallah

Kardeşim vefat etmeden son kez yapmıştım bi daha hiç yapmadım üç sene geçti. Yapayım canı sadakasına

Kardeşim vefat etmeden son kez yapmıştım bi daha hiç yapmadım üç sene geçti. Yapayım canı sadakasına
Başınız sağ olsun
Hatırlatan bir şeyle acınızı tazelemiş olmak üzdü ama bir vesile dua etmiş oldum kardeşinize Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah

Başınız sağ olsun
Hatırlatan bir şeyle acınızı tazelemiş olmak üzdü ama bir vesile dua etmiş oldum kardeşinize Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah
Allah sizden razı olsun. Rabbim ne muradınız varsa versin. Kendinizi rahatsız hissetmeniz için yazmadım sadece yıllar sonra görünce bi kötü oldum ama kardeşimin sevdiği bütün yemekleri yapmışımdır. Sıkıntı yok Şimdide tatlı arayınca sizin tarifi gördüm yazmak istedim. ❤❤❤ Hayırlı Ramazanlar herkese

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…