co2 fraksiyonel lazer yaptırdım

uygulama başlamadan yarım saat önce krem sürüyorlar yüze oyuzden yaparken evet acıyor ama dayanılmıcak gibi bir şey değil ,sonrasında ki acı yanma hissi daha fazla ben eve geldikten sonra sürekli buz koydum yüzüme yandığını ozaman hissediosunuz buz acısını hafifletiyor .gece uyuyamıyısunuz dönemiosunuz bile ama şuanki sonucu gördükten sonra dayanılmıcak bir şey değil hiç biri . 500 tl ye yaptırdım. 7 ay önce sadece beyaz noktalarıma aynı doktora ablatif lazer yaptırmıştım ozaman freaksiyonel yaptırmaya korktum sonra doktora güvendim freaksiyonelde ilk seansımdı bu benım dediğim gibi gözle görülcek bir fark var yüzümde bir tane bile siyah beyaz nokta yok ve aradaki açık gözeneklerim küçüldü .

iyi çok sevindim sizin adınıza teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için

geçen yıl ocak ve subat ayında 2 seans fraksiyonel lazer yaptırdım ankarada çok ünlü bir klinikte fakat maalesef vaad edilenlerin çoğu gerçekleşmedi, uzun bir roacuttane tedavisinden sonra lise yıllarımdan kalma hafif akne izlerim vardı ben kafaya çok takmıyordum fakat kayınvalidem beynime işledi bende yaptırmak zorundaymış gibi hissettim kendimi, 3000 lira gibi bir para verdim deli gibi acılar çektim ağrısız falan diyorlar işlemi ama resmen yanıyor yüzünüz uyuştutucu kremle falan da azalmıyor acısı çok acılı fakat 2 saate geçiyor acısı sonra da kararıyor yüz sonra kabuk bu süreçte 1 hafta kadar işe falan gidemiyorsunuz , 1. seansımda fazla güçlü atış yapmamışlardı hiç fark olmadı cildimde fakat 2. seansta çok güçlü atış yaptılar sonrasında yüzüm korkunç bir hal aldı 1 hafta evden çıkamadım kapkara damalı gibiydi tam bir kabus ,kabuklar dökülünce çıkan mucizeye inanamadım cildim o kadar parlak o kadar güzeldi ki ayna elimde hayran hayran yüzümü seyrediyorudm hep böyle kalacak sandım fakat yanılmışım o parlaklık en fazla 1 ay sürdü şu an eski halini aldı cildim bir de üstüne güneş lekelerim çıktı ki yüzümü güneşten koruyup 2 haftada bir kutu 90 faktör güneş kremi bitirip heryere şapkayla gitmeme rağmen :KK43: su an parası ödenmiş bir 3. seansım var fakat ben gitmicem tekrar o acıları çekmeyi göze alamıyorum hele ki bir faydası olmıcaksa

koyulaştıktan sonra kabuklandı ve kabuklar dökülünce alltan beyazlıklar çıktı ama o normal derimdi zaten yani kabuk kalkınca altında beyazlık vardı sonra normale döndü eğer sorduğunuz oysa

Kızlar fraksiyonel lazer tek çareymiş gibi görünüyor ama nedense kimse memnun kalmamış anlayamıyorum...

merhaba arkadaslar bende çok araştırdım blogları yorumları çok okudum ama kafaya koymuştum bikere ve bu sabah fraksıyonel lazeri yaptırdım 10 dakıka surdu bıttıkten sonra yanmalar başladı buz koyuyorum ara ara yanma durdu şu anda yanaklarımda kahverengi lekeler var yuzum kızarık bakalım ilerleyen gunlerde neler olucak...

merhaba arkadaslar bende çok araştırdım blogları yorumları çok okudum ama kafaya koymuştum bikere ve bu sabah fraksıyonel lazeri yaptırdım 10 dakıka surdu bıttıkten sonra yanmalar başladı buz koyuyorum ara ara yanma durdu şu anda yanaklarımda kahverengi lekeler var yuzum kızarık bakalım ilerleyen gunlerde neler olucak...
Gelişmelerden mutlaka haberdar et bizleri canım

Bugun 5. Gunum kızarıklık gitti kabullanmalar da gıdıyor yavaş yavaş yanaklarım pembemsi alttan parlaksı biz yuz çıktı falat izlerım duruyor zaten bu ilk seanstı bir ay sonra diğer seansım var bakalım şimdilik herşey yolunda ilk 4 gun sabah sağ gozum şiş uyandım buz torbasıyla ınıyordu bu sabah şişlik yoktu duzelıyor yavaş yavaş bugun dışarı bıle çıkabılırım yanıı :)))

arkadadaşlar freaksiyonel lazer yaptıralı 6 gün oldu . burayı sürekli okuyodum ve sonucunu yazmak istiyodum çünkü çoğunlukla kötü yorumlar var . ben izmirde yaptırdım yüzümde büyük çukur gibi iz gibi leke gibi bir şey yoktu ama beyaz noktalar oldukça fazlaydı ve gözeneklerim çok açıktı ve aralarda sıktığım beyaz noktaların izleri vardı internette okuduğumuz gibi 1,2 saat kızarıklık yok 1,2 gün sonra makyajla dışarı çıkabilirsiniz bunlara inanmayın 6 gün insan içine çıkamazsınız ful kabuk bağlıyor ve ilk başta yanıyor sonrada kaşınmaya başlıyor. ve doktorum bana az dereceyle başladığını soylemesine rağmen boyleydi .dokturum sürekli nemli tutmam gerektiğini söyledi yüz okadar geriliyorki anlatamam tahta gibi resmen sabah akşam antıbıyotkli krem sürdüm 2 saatte birde bepanten sürdüm . şuan sonuç çok güzel . sormak istediklerinizi banada sorabilirsiniz
MErhaba ben yaptirali 5 gün oldu. Yaptirdigimin ertesi günü yüzüm çok kötüydü ama şu an iyi durumdayım. Yüzümde kucuk bi dogum lekem vardi 1 seansta açılma olmuş resmen yüzümde. İlk günden beri gunes kremini yuzume boca edip disari cikiyodum ama hava kapaliydi. Bugün yine 50+ gunes kremini surup disari ciktim yuruyus yaparken 20dk guneste kaldim su an sag yanagim ozellikle daha da pembelesti ve yanma hissi var. Sanirim mevsim olarak bu islemi yaptirmak icin cok gec kaldım. Allahtan sadece bir seans önerdi doktorum daha sonra dermapen ve fractora ile devam edeceğiz onlar yazin yapilabiliyormuş. Sİz nasil korunuyorsunuz güneşten, lekelenme oldu mu?

Bence öle düşünme uygun aylardayız benım ıkinci seansım diğer ay. Yanma hissi oluyor bendede ara ara bepanthol çok iyi gelıyor gece yatarken sürüyorum güneş kremını ihmal etme tabii :)

Ben avm de çalıştıgım için güneş görmuyorum o açıdan iyi güneş geldımı benım yuzumu bunaltı basıyor şapkayla dolaşmak daha güvenlii

merhaba kızlar neşeniz daim olsun...:KK39:
ki bende hiç yok o ayrı :KK43:
biraz önce kayseri memorial hastanesinden çıktım yüzüm berbat durumda dr bile şaşırdı yani
geleyim konuya fraksiyonel lazere tek seansına 650 tl dediler.
iyi günler herkese...

Kizlar moral bozmak gibi olmasin bende goz kenarlarima yaptirdim yag bezesi temizlendi ama pigment yani renk kaybettim bembeyaz kaldi oralar

uygulama başlamadan yarım saat önce krem sürüyorlar yüze oyuzden yaparken evet acıyor ama dayanılmıcak gibi bir şey değil ,sonrasında ki acı yanma hissi daha fazla ben eve geldikten sonra sürekli buz koydum yüzüme yandığını ozaman hissediosunuz buz acısını hafifletiyor .gece uyuyamıyısunuz dönemiosunuz bile ama şuanki sonucu gördükten sonra dayanılmıcak bir şey değil hiç biri . 500 tl ye yaptırdım. 7 ay önce sadece beyaz noktalarıma aynı doktora ablatif lazer yaptırmıştım ozaman freaksiyonel yaptırmaya korktum sonra doktora güvendim freaksiyonelde ilk seansımdı bu benım dediğim gibi gözle görülcek bir fark var yüzümde bir tane bile siyah beyaz nokta yok ve aradaki açık gözeneklerim küçüldü .

İzmir'de nereye yaptırdınız acaba. Ben de cildim için bişeyler yaptırmak istiyorum. Gözeneklerim büyük ve hafif sivilce izlerim var. Ama ne yapılması gerektiğine profesyonel bi göz karar versin istiyorum. Malum bu işlerde suistimal de çok oluyor. Hani yaptırdıktan sonra kandırıldım hissetmeyeyim istiyorum. Güzel ve iyi hissetmek için yaptırıyoruz sonuçta. Sinir sahibi olmak için değil.

Ben de cildim için bişeyler yaptırmak istiyorum. Gözeneklerim büyük ve hafif sivilce izlerim var. Ama ne yapılması gerektiğine profesyonel bi göz karar versin istiyorum. Malum bu işlerde suistimal de çok oluyor. Hani yaptırdıktan sonra kandırıldım hissetmeyeyim istiyorum. Güzel ve iyi hissetmek için yaptırıyoruz sonuçta. Sinir sahibi olmak için değil

X