Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Clinique makyaj malzemeleri

clinique ürünlerinden kullanmadığım ürünü kalmadı heralde :) rujları ve parlatıcaları çok güzel ve kalıcı...cilt temizliği için 3 adımlı serisini kullanıyorum ve memnunum... fondötenlerinden ilk olarak superfit fondoten kullandım ama yüzümde çok parlama yaptıgından bıraktım sonn olarakta yarı kapatıcılık özelliği olan mineralli pudrasındna aldım.yüzünüzde porselen etkisi görmek istiyorsanız bence deneyin ben çok memnunum.özellikle sürdükten yarım saat sonra cilde iyice oturuyor ve sonuc süper.ve kesinlikle tek geçeceğim ve asla vezgeçmeyeciğim ürünü ise rimelidir.high impact maskarası bir numara.kirpiklere yoğunluk katıyor ve asla yapış yapış olmuyo ve denediğim birçok marka rimelden farkı uzun süre kullanabilmem ve asla kurumaması...:KK55:

Bende clinique'nin rujlarını seviyorum, özellikle "color surge" serisini...

Bu markadan memnun olanda çok, olmayanda...

Ben sadece rujlarını beğeniyorum. Kalıntı gibi durmuyor dudakta. Çok hafif,ince ve nemlendiriyor.

anti blemish fondöten ini bende kullanıyorum. çok memnunum. boynerdeki kız fondötenin ardından pudra sürmeye gerek yok demişti. bende direkt sürüp çıkıyorum sokağa :KK70:

X