Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Clinique makyaj malzemeleri

shekr

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2007
350
4
42
slm arkadaşlar..clinique makyaj malzemelerini kullanıpta memnun kalan ya da memnun kalmayan arkadaşlar burda paylaşalım.. sevgilera.s. bu arada ben henüz kullanmadım burdaki yorumlara göre alıp almamaya karar vericem :CüvCüv:

Ben bir süre Clinique'in cilt bakım ürünlerini kremlerini falan kullanmıştım çok güzeldi
Ruju ve rimeli de var onlarda çok güzeldi ben çok memnunum bu markadan
hatta bir süre parfümünü de kullandım, Clinique Simply
artık üretilmiyor ama çok güzel kokuyordu :asigim:

evet arkadaşlar cilt bakım ürünleri güzel gerçektende bende temizleme kalıbını,toniğini ve göz kremini kullanmıştım..ama makyaj ürünlerini merak ediyorum özelliklede fondötenlerini..bakalım onlar içinde cevap gelicekmi..cevaplarınız için çok teşekkürler a.s.

bende superbalanced fondöteni var. kuru bölgeleri nemlendirip yağlı bölgeleri mat tutması amacıyla yapılmış bi fondöten amaaa ilk sürdüğünde süper, 3-5 saat sonra yavaş yavaş parlama başlıyo sonra da böyle çizgi çizgi oluyo pek beğenmedim gittim sonra double wear aldım. süngerle sürülen kompakt fondötenini de kullandım o daha güzel,likit olmadığı için heralde kapatıcılığı falan daha iyi.göz kalemleri güzel bi de bence. cilt bakım serisi bende hiç etki yapmadı herkes çok beğeniyo ama sanki 3-5 liralık bişeyle temizlemişim gibi his veriyo almaya devam etmiyorum o yüzden.

ben de renkli nemlendiricisini kullanıormmm..
hiç memnun değiliimmm..
hiç umduğum gibi çıkmadı...
buğday tenli ve yağlıya dönük bi teniniz yoksa sakın almayın..buğdaylar için 1 e 1 ama benim gbi beyaz tenliler içinn ve bronz makyajdan hoşalnmayanlar için :eek:lmaz:....

ben daha yeni superfit 05 neutral fondöteni aldım, boynerdeki kız yüzüme uygulama yaptı ve mkemmel bir fondöten.

anti-blemish fondöteninden memnunum, kalıcılığı 4 saat kadar sürüyor kapatıcılığı güzel. :)

Ben kapatıcısını ve fondotenini kullanıyorum,gayet memnunum her ikisinden de.Rujları da güzel.

X