Çizgiye bakarmısınız?

1nbahar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2021
1.893
1.169
20210810_215434.jpg
20210810_215357.jpg

Benim hep dış gebelik oluyor. O zaman böyle silik ve düşük çıkıyor kanda. Varsa yine öyledir diye düşündüm
Benim adetimi 10 gün geçtikten sonra erken gebelik testinde silik çıkmıştı. Son adet tarihime göre 8,5 haftalık hamile olmam gerekiyor ama şuan 6,5 haftalık hamileyim. Yani bazen geç döllenme oluyor emin olmak için kan verin yarın bir sağlık ocağında. Ben adet günümde kaset test yapmıştım hiç bir şey çıkmamıştı.

Benim adetimi 10 gün geçtikten sonra erken gebelik testinde silik çıkmıştı. Son adet tarihime göre 8,5 haftalık hamile olmam gerekiyor ama şuan 6,5 haftalık hamileyim. Yani bazen geç döllenme oluyor emin olmak için kan verin yarın bir sağlık ocağında. Ben adet günümde kaset test yapmıştım hiç bir şey çıkmamıştı.
Maalesef kuruma çizgisi 😞
Malesef değil

Umudu kırılacak bişey yok ki alıp bı test iki gün geçince tekrar yapmali
Dış gebelik düşük oluyor sürekli yazmış neden insanların hevesini kiriyorsunuz ki yoksa yok yazabilirsiniz bence inanın en ufak destek bile bizim gibi bekleyenlere nasıl umut oluyor bilemezsiniz

İkinci çizgide çok hafif var gibi , yine de emin olmak için kan testi yaptırın. Belki geç döllenme olmustur.
İnşallah beklediğiniz haberi alırsınız , bizi de haberdar edin 🙂🙂

Saçma sapan yorum yapanlar var onlara bakıp canını sıkma adetin geçmiş bişey diyemem ama ben adetimden 6 gün önce senin ki gibi çizgi gördüm eşim bile inanmadı bana çizgi falan yok dedi. şuan hamileyim çok şükür. adetime iki gün var çizgim koyulaştı. Geç dölllenme neden olmasın test al :)

X