Çivi Çiviyi Söler Mi?

E

EU1

Ziyaretçi
Bu lafa ben inaniyorum.5 senelik bir ilişkim bitti.herşeyim o derken bir anda başka birisiyle taniştim ve artik sürekli onu düşünüyorum.eski ilişkimden başka biri olmaz derken ben içimden geleni yaptim ;taniştim.iyikide tanişmişim.iyi kide tanimişim.çivi çiviyi öyle bir söküyor ki...
Siz de bana katiliyor musunuz ?

Evet söküyor:lepi:
Kaç çivi söküldü bende..
Değmez hiç bir erkek için kendini gereksiz yere harap etmeye...yerimseniben

çivi çiviyi sökmez
sizin rasladıklarınız çivi değilmiş malesef
hepsi vidaymış

Etrafımda uygulayan arkadaşlarım maalesef üzüldü hep, bu yüzden ben doğru bulmadım şimdiye kadar. Ama hayat bu, ne zaman nelerle karşılacağımız belli değil.

Ancak ayrılığın ardından kendimi toplamaya zaman bırakmalıyım diye düşünüyorum, çünkü üzülen arkadaşlarım hep"sığınacak bir liman aradım" ya da "o zaman çok yaralıydım, üzgündüm, o benimle çok ilgilendi, ben de diğer yönlerini göremedim" dediler.

önceleri böyle düşünmezdim ama evet söküyor. her şeyin ilacı zaman ama bir kişinin desteği de hiç fena olmayabilir.

çivi çiviyi sökmez
sizin rasladıklarınız çivi değilmiş malesef
hepsi vidaymış

Yıllarca üzüldüm ,ailemi bile karşıma aldım,depresyona girdim..Ondan başkası ile olamam diyordum..Noldu..Maymun gözünü açtı..Hayatıma eşim girdi...Çok şükür ALLAH a...:Saruboceq:
Aşk acısı çekmenin,hayal kırılığına uğramanın,aşktan gözün kör olmasının ne demek olduğunu çok iyi biliyorum:1closedeyes:

Çivi çiviyi söker...

Çivi çiviyi söker,çivi çıkar ama izi kalır da der büyükler..Olsun be..çıksın da...yerimseniben:nazar::lepi:

kalbine batan bir çivi nasıl insanın kalbinde iz bırakmaz inanın anlayamıyorum

kalbine batan bir çivi nasıl insanın kalbinde iz bırakmaz inanın anlayamıyorum

İz bırakmaz denmiyor ki..Ama zamanla geçiyor...İnsanın meşgul eden başka şeyler oluyor..En son ilişkisindeki yaşanan mutlu anlar ya da sorunlar daha ağır basıyor insan için...

siz sökebilmişsiniz
ama herkes aynı güce sahip olamaya biliyor
mutlaka bir iz bırakıyor

siz sökebilmişsiniz
ama herkes aynı güce sahip olamaya biliyor
mutlaka bir iz bırakıyor

3-4 yıl sürdü sökmem..öyle kolay değil tabi..ama sonra öyle şeyler ,öyle dertler oluyor ki..daha mantıkla yaklaşılabiliyor olaylara..Amaaan onlarda dertmiydi be diyor insan...a.s

3-4 yıl sürdü sökmem..öyle kolay değil tabi..ama sonra öyle şeyler ,öyle dertler oluyor ki..daha mantıkla yaklaşılabiliyor olaylara..Amaaan onlarda dertmiydi be diyor insan...a.s

doğru söylüyorsun tabi ki hepimizin başından bu tarz olaylar geçti hepimiz unuttuk gitti ama bir iz bırakıyor mutlakayasakkelime

Bir de gelen gideni aratır diye bi laf vardır arkadaşlar :jeyyar: ama ben yine de çivi çiviyi söker diyorum ama bu yeni çiviye bağlı biraz da, eskisini aratmaması lazım :enbuyukkk:

evet şirineciğim anlatmak istediğim buydu işte

ikinci çivinin öncelikli işlevi ilki sökmek olduundan 2.ye haksızlık olabilir diorum...yalnız Tolstoy'un bi lafını da es geçmeyeyim : ikinci sevgi ''birinciye rağmen'' olacağından çok daha güçlüdür...

çivi çiviyi söker ama her zaman değil.. beterin beteri vardır diye boşuna söylememişler..bazen acını dindirmek için sarıldığın yaranı daha da perçinleyebiliyor..

Bendeki çiviler sökmüyor valla..kafamçokkarıştı
Açıkçası çok da istemem her anımda bir erkekle olmayı..Yalnızlığı,kafa dinlemeyi seviyorum ben!
Ola ki eşimden ayrılsam bir süre yalnız kalırsam kendimi daha iyi toparlarım diye düşünüyorum..:nazar:
Aynı eski ilişkilerimde olduğu gibi..
Aklımı aşkla,erkeklerle meşgul etmek yerine bambaşka alanlara kayarım hemen..gamyoncuiremsu

Bendeki çiviler sökmüyor valla..kafamçokkarıştı
Açıkçası çok da istemem her anımda bir erkekle olmayı..Yalnızlığı,kafa dinlemeyi seviyorum ben!
Ola ki eşimden ayrılsam bir süre yalnız kalırsam kendimi daha iyi toparlarım diye düşünüyorum..:nazar:
Aynı eski ilişkilerimde olduğu gibi..
Aklımı aşkla,erkeklerle meşgul etmek yerine bambaşka alanlara kayarım hemen..gamyoncuiremsu

Canım ne alaka..Her ayrılıkdan sonra illa hayatımıza birini sokmak zorunda değiliz zaten hemenbenneyaptımki

Elbette bir süre insan kendine zaman ayırmak ister..Yanlız kalmak,kafasını toplamak ister.Gayet doğal bir süreçtir..Ama her acının bir sonu olmaldır..Bir gün tekrar bizi etkileyen,bize değer veren birileri karşımıza çıkabilir..Yoksa her ayrılıkta hemen birini bulmak bunu düşünmek kolay mı? Bu kadar basit değil...Zaman herşeyin ilacı diye boşuna denmiyor...:1closedeyes:

X