Citlenbik'in Başarı Öyküsü

amaaaan napıcan kız onu sen bilmiyomusun kaç yıllık evliliğin olduğunu boşver sen hem şuan kilo vermek için burdasın önceliğin o ve kilo cetveli yapmalısın bi düşün

amaaaan napıcan kız onu sen bilmiyomusun kaç yıllık evliliğin olduğunu boşver sen hem şuan kilo vermek için burdasın önceliğin o ve kilo cetveli yapmalısın bi düşün

yok öyle diil onu örnek verdim anla diye anlamadım yazdınya ayol açıklayıcı bir biçimde yazdım bende
ben daha can canlı bi şe yapmayı planlıyordum olmadı neyse kilomu da biliyorum.sadece kilo için mi kadınlar kulübündeyim ayol her şey için burdayım

bebişim kızıyorum ama ben sana kilo vermek önceliğin dedim kız kkya bende herşey için giriyorum tabiki ama altta çizelge yerimde kilom var başka ne koyabilirimki her hafta değişecek şekilde alla alla neyse napcan yapcanmı orda bir sürü değişik caf caflı şekiller var al gir

Weight Loss - Diet Ticker

bu konuyu çok beğendim.daha önce ben de akşam yemeklerini yemeyerek kilo vermiştim zahmet çekmeden.o diyete bakıyorum bu diyete bakıyorum onu yapayım bundan uzak durayım derken hep kafam karışıyor üstüne tekrar kilo alıyorum.en iyisi sabah sıkı bir kahvaltı ben de evde olduğum için yapabilirim bunu geç kalkıyorum zaten,ama çalışanlar için biraz zor gibi.ben 12 yada 1 gibi yatıyorum 6buçuk gibi yesem akşam yemeğini nasıl olur.kesinlikle yapıcam bunu.diğer türlü yapamıorum bende ara öğündü bir kibrit kutusu peynirdi daha çok yiyorum 1 aya kalmadan 3 4 kilom gitsin.kızlar ben de varımmm haftada bir yazarım ne kadar verdiğimi.

iyi olur arkadaşım sende gel bekleriz:)
diğer konumu okudun mu (citlenbik in başarı öyküsü adlı konu)orda bende ara öğün yiyerek az az sık sık yiyerek kilo vermiştim 80 den 68e düşmüştüm ve hemen sonra kiloları almıştım.ama bu sefer öyle olmayacak böyle olacak.

Son düzenleme:

gel canım sende hoşgeldin tabikide çok ii olur akşam 6 yemen enson tabiii bende sabah geç kalkıyorum 11-12 falan

kız çitlenbik ben sana kızmadımki canım benim eğleniyorum sadece merak etme,,neyse valla evlilik için nerden hazırlıyorlar bi bakayımda yapayım sana bitane

kız ne bu ben yeni okuyorum bunu ne kadar yanlış şeyler yazmışsın böyle beslenirsen kilo alır duba gibi olursun yanlış bilgilendirme arkadaşları ne demek her istediğini yiyebilirsin

3 öğün 2 öğün farketmez ama her istediğini yiyemezsin tıka basa,,,,,, ara öğünde şart eğer ara yapmazsan yağ depolar vücüt yanlış biliyosun kızma ama sen daha yeni başladığın için bukadar kilo gitmiş 1 haftada neyse

Son düzenleme:

ara öğün yersen eğer yağ depolamış olursun.ara öğün yenmicekki vücud diğer öğündeki yediğini yağ yakacak şekilde hazırlasın.bekle gör arkadaşım 1 ay olunca görüşürüz
bi de yeni başlamakla alakası felan yok buna başlamadan daha az yiyordum o zaman niye gitmiyodu da şimdi gitti kilocuk.çoğu arkadaşda bunu yapıyor.uygulaması sana kalmış.cuma günü tartılacam yine kilo gitmiş olacak eminim

tamam canım ya bakıcaz herkez nasıl istiyosa öyle beslenebilmekte özgür fikrimizi paylaşıyoruz sadce bende ara öğün yaparak ve dikkatli beslenerek haftada 2400 dahi verdim yaaaaa görücez bakalım cumaya bakalım dahada hırslandırdın beniineyse canım kendinden bahsetsene azcık

haftada 2400 çok kesin sudan gitmiştir ve dieti bıraktğın an henmen alcaksın.bende diğer dietimde haftada 2buçuk kilo gidiyordu ama sudan gitmişki aynen aldım kiloyu.yağdan gitseydi almazdım.bi de onu her zaman uygulayamayacaktım.bunu hep uygulamayı düşünüyorum .neyse yarın tekrar yazışalım.şimdilik iyi akşamlar arkadaşlar.

hayır canım çitlenbik haklı. Ara öğün kilo yapar asıl. Vücudun insülin seviyesini sürekli olarak yukarda tutuyorsun olmaz acıkmaya izin vermek gerekir.

Tıka basa yemeye gelince... Sanırım çitlenbik burda biraz abartarak konuşmuş =) Demek istediği istediğiniz herşeyden doyana kadar yemeniz, yoksa patlayana kadar değil tabi. Ben onun yöntemini anladım DKZye benziyor bu da. Doyana kadar ye ama acıkmadan asla yemek yok. Bu yöntemle kilo KESİNLİKLE veriliyor. Ben de verdim

Çitlenbik başarılar

canım benim ben 2400 bi defa vermiştim zaten benim normalde her hafta 1 kilo rahat gidiyo hemde kaçamaklarla dolu haftalarım dahi oluyodu ve ben bu 11 kilomun 10kg sini yağdan vermişim ölçtürdüm diyetisyene ve gerçekten tebrik etti beni nasıl beslendiğimi sordu ve söyledim ve bu arada ben öle hergün ödev gibi diyet yapmıyorum ara öğünlerimi aman vakti geldi yiyim demedim 3 aydır hiç ve ben sadece aralarda canım istediği için meyve çay veya çiğ sebze yedim oyüzdende kolay kilo veriyorum bak ben sana resim koyiyim buraya sen karar ver sudanmı yağdanmı vermişim
İLK BAŞLADIĞIM ZAMANKİ HALİMMM 79.8 KG 'DEYDİM

RESİMLERİN ÜSTÜNE TIKLAYIP BÜYÜLTÜN NEKADAR FENAYMIŞIM YAAA

Burdakilerde en son hallerim kotla olan halim daha geçen gün çekildim,,,,,,beyazlı halim 2hafta önceydi galiba

ee nasıl olmuşum fark varmı ilk halimden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…