çirkin kadın yoktur...siz ne dersiniz?

:1shok: inanamıyoruuum wouuuw ama bence bu sadece makyaj değil kesin photoshop da var bunlarda sadece makyajla insan imkanı yok bu kadar değişemez heralde :1shok: eğer değişebiliyosa bu makyajın adı ne nasıl yapılıyo biri bana sölesin :roflol:

gerçekten inanamadım, acaba ne tür işlemler uygulanmış...sadece makyaj olmadığı çok açık...operasyonda geçirmiş bu kadınlar ama handi doktorun elinden çıkmışlarsa helal olsun...işinin ehliymiş...teşekkürler arkadaşım gerçekten çok güzel bir paylaşım

evet evet bana söyleyin:dance::dance:

gerçekten olağanüstü bir değişim bende merak ettim acaba nasıl bu kadar değiştiler sağol canım paylaşım için

bunlar bu kadar düzelmiş ,bize de aynı makyaj yapılsa dünyanın en güzel kadını oluruz kesin.çok şaşırdım yaw

Arkadaşlar, bu bi estetik ameliyat programı idi, bi dönem yayınlanıyordu tv de. Bu kadınların hepsi baştan yaratılan kadınlar. Ben bi dönem biraz izlemiştim, bireylerin belirgin bi kusuru olduğu zaman yapılan ameliyatlar iyi oluyordu ama; sanki kapris için yapılanlar çok yapay görünüyordu. Programın adı yanlış hatırlamıyorsam' Extreme Makeover' idi.

ya tv 'de bi show programı vardı onda yapıyolar bunları dişçiye kuaföre plastik cerraha vs götürüolar isliodum ben

Bu doktorlar Hollywood cerrahlarıydı sanırım, diş hekimi, makyözü, kuaförü, hepsi ünlü tiplermiş galiba...

kesinlikle full photoshop bu yani bu kadar imkansız artık :1shok:

photoshop değil cerrahi müdahale elmax ta yayınlıyorlardı bunu

bu resimleri gördükten sonra inandım bu söze çirkin kadın yoktur bakımsız kadın wardır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…