çirkin kadın yoktur...siz ne dersiniz?

Bana göre çirkin kadın yoktur ama pis kadın çoktur..

Allah aşkına güzellik,bakım sadece parayla mı olur?
Duş almak,vücut temizliği yapmak,saçlarını yağlardan arındırmak,tırnakları temiz ve bakımlı tutmak için illa ki servete mi ihtiyaç var? Hayır elbette:)

Su her evde var,şampuan hatta sabun,tırnak makası,tarak,topuk taşı,diş fırçası,cımbız,saç boyaları,bakım yapabilecek mutfakta bulunan besinler vs. vs.

İlla güzel olmak için gül yaprakları ile donatılmış süt banyosuna gerenk yok..Bir çorba kaşığı süt ile yüzünüze bakım yapabir,bir şişe soda ile tonik ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz..

Peeeeeh... Para yok,ben nasıl bakımlı olayım diyenler,işin kolayına kaçmış,hazıra konmayı huy edinmiş kadınlardır.

Yine diyorum..Her kadın güzeldir ama bakımlı mıdır??? O bilinmez işte:)))

bunlar makyajla değişmemiş ya photoshop ya da estetik geçirmişler bi makyajla bunun yarı etkisi bile sağlanamaz imkansız ayrıca çirkin kadın vardır bence,ben ne çirkin kadınlar gördüm kim demiş çirkin kadın yoktur die,bal gibi de var,ve saç boyatma makyaj vs vs vs ile güzelleşmesi imkansız olup estetikle ancak normalleşen bayanlar var,kimseyi küçümsemiyorum ama çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır lafı çoook saçma bence...

Duş almak,vücut temizliği yapmak,saçlarını yağlardan arındırmak,tırnakları temiz ve bakımlı tutmak için illa ki servete mi ihtiyaç var? Hayır elbette:)

Su her evde var,şampuan hatta sabun,tırnak makası,tarak,topuk taşı,diş fırçası,cımbız,saç boyaları,bakım yapabilecek mutfakta bulunan besinler vs. vs.

İlla güzel olmak için gül yaprakları ile donatılmış süt banyosuna gerenk yok..Bir çorba kaşığı süt ile yüzünüze bakım yapabir,bir şişe soda ile tonik ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz..

Peeeeeh... Para yok,ben nasıl bakımlı olayım diyenler,işin kolayına kaçmış,hazıra konmayı huy edinmiş kadınlardır.

kesinlikle katılıyorum bakım ve temizlik içten gelen bişidir bi kadının içinden bakım yapmak gelmiyorsa napsanız boş,ama bakımlı olmayı prensip edinmiş bi bayan parası olmadan da evde kendi imkanlarıyla yapabildiği kadarını yapar,2 bigudi kaç para ki alıp evde saçını yapabilir ya da yiyecek maddelerle maskeler yapabilir bu tamamen kişinin kendine saygısı,hele tırnaklarının içi kapkara pislik olan kadınlardan iğreniyorum,bi de ayakları da öle olup açık ayakkabı giyenler var ne hakları var görüntü kirliliği yapıp midemi bulandırmaya??? :kızgın:

bence aynı kişiler degil bunlar aynı olsalar bile çokk oynanmış resimlerle cirkin insanı naparsan yap okdar asla degişmezzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

Bana göre çirkin kadın yoktur ama pis kadın çoktur..

Peeeeeh..üzellik için estet. Para yok,ben nasıl bakımlı olayım diyenler,işin kolayına kaçmış,hazıra konmayı huy edinmiş kadınlardır.

Yine diyorum..Her kadın güzeldir ama bakımlı mıdır??? O bilinmez işte:)))

Arkadaşım ,farkındaysan Parasız ve bakımsız kelimelerini yanyana kullanmışım. Parasız kim estetik yaptıra biliyor ki? Bazan güzellik için estetik şart. Doğuştan ve sonradan (hastalıklar ve kazalar) kazandığımız kusurlarımız oluyor.Bunları bir damla sütle,ya da makyajla kapatmak mümkünmü? Gemoterapi sonrası dökülen saçları, saç maskesiyle yerine yapıştıra biliyormuyuz? İllaki kaliteli bir peruk alıyoruz. Peki kaliteli bir peruk kaç para?
Şimdi bana katılıyormusun?a.s.

çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır a.s

bunlara yapılanlar bana yapılsa bir de usta bir fotografcı resmimi çekse kimbilir nasıl birşey olurum ben de :dilcikar:en doğal halimle bile güzel olduğuma göre şakkıdıtatlicadiarzu

bence de çirkin kadın yoktur, parasız ve yoksulluğun ezip pestil ettiği kadın vardır,insanlar günümüzde temel ihtiyaçlarını karşılayıp insan onuruna yakışır bir hayat bile süremezken, bakımı düşünecek halleri olmuyor
temel temizlik kurallarını kimse ihmal etmemeli,ona katılıyorum
ancak insan aciz bir varlıktır doğuştan, çevresel veya yaş nedeniyle maalesef vucudumuz yüzümüz saclarımız sürekli bakım istiyor
dudak üstü kıllı bir hanımı düşünelim, yada hassas cildi güneş nedeniyle leke-kılcal damar çatlaması dolmuş birini,akne nedeniyle yüzünde iz kalmış kişiler, diş yapısı bozuk kişiler, napsın ,kolay mı iki lekeden kurtulmak için aylarca kremdi peelingdi nelere paraverıyoruz en basitinden bir saçımız beyazlayınca tipimiz değişiyor

maalesef ben çok iyi biliyorum ki yoksulluk bir insanı eziyorsa ne bakımı düşünecek hali kalıyor ne bu konuda ilgisi ne hassasiyeti oluyor
elbette pasaklılık hoş görülemez,ancak muhteşem görünmek çok para gerektiriyor
o resimdeki kadınlarda estetik yok kızlar, dişleri yapılmış, makyaj, ve saç renkleri değiltirilmiş sadece.

evet gercektende buyuk gelisim,bn bunun iki yil once yabanci kanaldada buna bnzer bir program izlemistim,kadin cirkin,kilolu ise estetikle diyetle v,s kendini degistiriyordu,
ama bnce yine gerek yok,rabbimin verdigi dogal guzellik gibisi yokk,

:1shok: inanamıyoruuum wouuuw ama bence bu sadece makyaj değil kesin photoshop da var bunlarda sadece makyajla insan imkanı yok bu kadar değişemez heralde :1shok: eğer değişebiliyosa bu makyajın adı ne nasıl yapılıyo biri bana sölesin :roflol:

Kesinlikle oynanmış resimle

Kesinlikle oynanmış resimle

resimlerle oynanmamıştır o kadar eminim.. bu kadınların olduğu tüm programları izledimmm benn cidden değiştilerr felaketlerdi. haftalarca diyet programlarına katılıyorlar spor vs .. doktorlar tedavi ediyor ...

ay Allah ım sana şükürler olsun güzel olmak bi ayrıcalıkmış gercekten Allah a ne kadar teşekkür etsek az.
içim kalktı valla.ama gercekten çok değişmişler

X